La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1079 Culés

10

Na dole ktoś napisał, że PIS na pewno przegra w wyborach. Ja uważam, że na pewno wygra. Pomimo tak żałosnego i katastroficznego rządzenia oni dalej wygrają. Według mnie dużą odpowiedzialność za ich wygraną poniesie opozycja, co tu dużo mówić jest strasznie nieudolna. Już dawno powinna zgarnąć władzę przy takim PIS'ie. Po prostu nie ma na kogo głosować. Powrót Tuska według mnie tylko zaszkodzi PO, to jest moje zdanie. Za dużo ludzi pawa jeszcze do niego nienawiścią. Młodzi jak zwykle krzyczą w internecie, a później w trakcie wyborów gówniana frekwencja, ale w sumie się nie dziwię, bo na dzień dzisiejszy uważam, że nie ma w Polsce partii, na którą mógłbym zagłosować z czystym sumieniem i sam obecnie nie wiem czy zagłosuje.

5

@Xwowrak Jak dla mnie albo wygra PO i akurat moim zdaniem to zasługa Tuska (Bo w sondażach już się prawie zrównali) albo wygra PIS ale na pewno nie będą w stanie rządzić.

11

@Xwowrak Jeden pies czy rządzi PiS czy PO. To niestety kiepsko świadczy o naszym społeczeństwie, że nie ma nawet jednej partii na którą warto by oddać głos.

2

@Xwowrak PiS wygra. Niestety posiadanie mediów propagandowych zapewnią 90% procent głosów seniorów, a to oni najchętniej chodzą na wybory. Najgorsze jest to, że mimo, że tym razem nie będą mieli większości, to mają swojego cichego koalicjanta w postaci konfederacji.
Jeśli chodzi o Tuska, to jego powrót ożywi PO. Co by o nim nie mówić, ma silną osobowość, jest inteligentny i nie da sobie w kasze dmuchac jak jakieś Schetyny.

1

@Xwowrak Wygra PiS, ale nie większościowo. Dlatego, że ludzie nie będą głosować na PO, bo jak to wszyscy argumentują "mniejsze zło". To nie jest argument.

0

@Eto'o9 R10 czyli PiS nie wygra tylko oszuka obywateli poprzez propagandę płynącą z telewizora.

1

@Eto'o9 R10 to czemu PO przegrało w 2015 jeżeli media zapewniają aż tyle głosów?

0

@Xwowrak Wygra pis bo przed wyborami wrzuci wór siana w emerytów, mundurówki oraz rolników. To wystarczy by oddali ludzie na nich głos.

0

@tbas Mi się wydaje, że PIS odpuści sobie rolników. Agrounia za dużo już im namieszała w głowach, ciężko będzie ich odzyskać PIS'owi. Skupią się na emerytach i mundurówkach.

0

@Xwowrak Rolnicy ale ci więksi strajkują, reszta nadal liczy 500+ i wszystkie inne socjale, nie odpuszczą pisowi bo się beda obawiać ze nowi im to zabiorą, cała wieś bedzie za PISEM

0

@Xwowrak co ty gadasz albo masz
Przewagę arytmetyczną albo nie kogo mieli przechwycić Kukiza przez to nieobliczalny człowiek konfederacjePis z dnia na dzień powoli sam się rozkłada z Ziobro.Ale arytmetyki nie pokonasz sądaże są po zjednoczeniu są dla opozycji.I zobaczymy jak będą rządzić.W zasadzie patrząc na nowy wał relacje z zagranicą.I to że pis związał się z przydupasami putinowskimi , z karami z ue.Rozpueorzyli fotovoltaike bo sieci nie zmodernizowali nie możesz domu do gazu przez rok podłączyć bo nie ma kasy która Di wzięcia jest z ue.W praktyce co nie zrobi opozycja będzie lepsza od pisu.

0

@ObiwanKenobi Ty serio próbujesz porównać to co się dzieje obecnie w TVP, do tego co było za poprzednich rządów? Stosujesz jakiś upośledzony symetryzm.

0

@Eto'o9 R10 oczywiście, ze tak bo nie ma żadnej różnicy. Wtedy to nawet TVN wydawał się propisowski. Trzeba mieć upośledzoną pamięć złotej rybki, żeby tego nie pamiętać.

0

@ObiwanKenobi Nie trawię konfederacji, ale tutaj idealnie pasuje Mentzenowe "xD"

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?