2

Sport to te swoje głupoty to wymyślą w toalecie na posiedzeniu

3

@barcafan9512 Od wczoraj mocno złotówka odrabia, paliwo też dzis spada na giełdzie. Na kilka dni będzie spokój z podwyżka.

0

@totalcrack Klasycznie: " nie wiem ale się wypowiem"...
Było 2 miesiace temu że odrzucił pierwsza oferte bo jest za niska. I tweet o tym mówi

1

@Szakalaka12369 Tu chyba oprócz kasy chodzi o wielkość klubu. A Real na tym polu jest znacznie lepsze od PSG.

3

@mat32 Amerykanie i UK i NATO poczytaj, powiedzieli, że jak Polska CHCE to maja ich zgodę, ale SAMI musza podjąć decyzje. To POLSKA próbowała standardowo po PISOWSKU wyjść z tego w jakiś nie wiadomo dla siebie dziwny sposób. Nie chcemy dawać i ja tak uważam, że nie powinniśmy, to wystarczy powiedzieć NIE, tak jak wszystkie pozostałe kraje NATO!! koniec.

1

@BlaseR9 A on czasem nie dostał jakiejś fuchy w FIFA :D Pasuje tam

4

Wczoraj LR piala z zachwytu jaki to PiS inteligentny przekazuje samoloty przez USA. Dziś już jednak nie tacy wspaniali. Pisałem by pis nie bawił się w politykę z dużymi graczami bo tego nie potrafią robić. Wystarczy Ukrainie powiedzieć nie, trudna decyzja ale sami nie możemy wojować

2

@Kgorecki2500 a zobacz druga stronę NATO. Polska jesteśmy ok jak chcecie to dawajcie samoloty, wspieramy was. Trzeba było powiedzieć porpsotu Ukrainie nie, a nie bawić się w politykę pisowska

0

@maroon kupuje szklarnie, bo warzyw to w tym sezonie nie będzie :)

0

@totalcrack on odmówił pierwszej propozycji 2 miesiące temu :) czytajcie dalej szmaciaki. Dodam że ma 1,5 roczny kontrakt jeszcze

0

@Kgorecki2500 Putin powie ze to i tak Polacy dali i to jest jawny atak Polski. Przypominam że uzbrojenia głównie idą przez nas, ale Putin wylicza i tak kraje które je dają. Bardzo zła decyzja dla nas.

0

@Peszko07 dlatego piszę, mówimy nie i koniec. Po co jeszcze gest do USA? Przecież UK też powiedziało że nasza decyzja i bez presji. Mówimy nie, ale wiadomo pis nie powie wprost, woli Kur jeszcze wbijać szpilki w USA

1

@Peszko07 nie lepiej poprostu powiedzieć nie. Po co ten syf jeszcze z USA

0

@Albatros nie dyskutuj tu z nim
Najważniejsze, młody, ze szkółki, nawet nie musi się z niej wywodzić, ważne że pół sezonu pogra no dna, dna to klucz

0

@Albatros bo nie jest ze szkółki. I nie ma dna

1

@KrwawiaceoczyVEB Tru tu mnie masz.

1

@MESSIah16 Bomba atomowa to nie bezpieczeństwo. W rękach ludzkich to zło.

12

@arasz1819 proszę cię. Zobacz jaki to koszt. Średnia cena w tym okresie wynosi 0.99 (U.S. Dollar), z minimum 0.96 (U.S. Dollar) w dniu 27-grudzień-2021 r. i maksymalnie 1.04 (U.S. Dollar) w dniu 28-luty-2022 r. Dla porównania, średnia cena na benzyny w tym okresie o 1.71 U.S. Dollar.

Nawet 2 dolców nie płacą.

1

@arasz1819 Biden nie jest zależny od Rosji. Spokojnie sobie może ich izolować, Europa nie.

2

Laporta i przyznanie się do błędu . Nie znałem

1

@kkbarca czyli potwierdził ze samolotów nie damy. Mądra decyzja, UK USA chcą nami nasilić walkę z Rosją. W sumie tak jak Rosja rekoma Białorusi trochę

0

@MrShakira poszła o 11% mało?

0

@Messibestplayerintheworld sciagaja za friko obroncow, kto wie jaki jest plan, może chcemy zarobić. Oby nie, bo chłop ma ogromny potencjał i serducho.

2

@Hubsao To komuchy, można było sie tego spodziewać, ale widać że niestety się dogadali.

5

@AdamaTraore I tak łatka kacapów mam nadzieje zostanie. Dla mnie zawsze byli skreśleni, mam nadzieje, że nikt się nie nabierze.

0

@Azi Podobne były za EV swego czasu. Skończyło się to sporą ilością kontuzji jak pamiętam.

0

Kartka Nico to jakiś kretynizm. Tam nawet faulu nie było

0

@Ali3231 Na razie nawet Spotify nie sfinalizowali. Tier śmietnik, wiec zwykła plota.

0

@Cule1234 Yhy juz to widze jak Barca bedzie miała inna umowe niż pozostali.

0

@neeed Patrzac na tier dziennikarza to może tak być.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?