tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Medium 70% wzrostu to ledwo zdolność kredytowa? Takim jak ty to ja życzę paliwa 100zł za 1litr. A co mi tam, mam służbowe to mam wyjebane, mnie nie dotyczy
0
@Rewolucja123 A ile kasy daje ten sponsor?
1
@Joint21 co mają za darmo?
2
@Medium w te bzdury to nie wierzę. Socjal 500zl
Prpsze cie
4
@Barca1992 jeśli UE da siano to tak.
1
@sokot To zobacz jak PSG gra w lidze. A i tak był lepszy, MC, LVP, BM to poukładane zespoły, doświadczone. A Pochetinho to placek a nie trener.
9
@Kamiloza91 Cała trójka jest po za zasięgiem RM.
0
@GeneralXavi Zostaw takie bzdurne komentarze. Po cholere to powielasz?
3
@messicocacola OD 70 minuty. Nie mówię, że było źle do 70 minuty, ale jednak to PSG było zdecydowanie groźniejsze. Ale po 1-1 to PSG wyglądało jak my z LVP
1
@Gorantores Patrząc na zachowanie PSG i ich gwiazdorstwo, to nawet nie lubiąc RM, nie robi mi to że przeszli dalej.
0
@POLAK12345 Gdyby nie Donnaruma to Benzema już wczesniej by wcisnął bramke.
5
@MesQueUnClub08 Marqinhos fatalnie zagrał, nie wiem jak sie pisze. Ale popełniał kosmiczną ilość błędów.
0
@Criss18Barca Albo chęci.
2
@skakun95 Skończą jak my po naszym 6-1. Formy nie oszukasz, mieli farta jak my i odpadliśmy w kolejnym meczu.
5
@stysiek Ostatnio kibice skandowali imie Abramowicza, więc nawet mi ich nie żal.
0
@betonito Masakrycznie. Jak jestem jego wielkim fanem, tak bardzo nie chcącego Leo nie pamietam kiedy widziałem.
1
@Katalonik97 mam to samo
0
@Nhyz My to chociaż walczymy, PSG to nie wiem jak chciało wygrać ta druga połowę.
10
Zaraz tu wjedzie armia białych pajaców i będziemy czytać jak to ah oh eh itd.
3
Ale żenada PSG. Serducho dziś wygrywa.
0
@DonMatteo901 To tak jak my. :D
0
@macio_944 Ciężko się nie zgodzić, oby nie przyszedł do RM
0
Czy jest jakiś komentator w PL, który nie kibicuje RM? Masakra
0
Dobrze ze nie Borek, bo jak RM z autu będzie wyrzucał to orgazmu on dostanie. Nie lubię komentatorów którzy są stronniczy ze względu na względy kibicowskiego. Nie powinni komentować takich meczy
0
@patry295 Baryla szła w górę, dolar w górę, jeden dzień, na drugi dzień od razu info ropa i dolar rośnie musimy podnieść. Przecież też wpierw konsumują to co kupili taniej.
0
@JoeBlack a Polacy dają się w tego jelenia nabierać
1
@patry295 to dlaczego taniej kupowali a jak szło w górę to od razu info ze kupili drożej i na drugi dzień cyk. Marza lotosu 30dolcow na baryłce, przed boomem było 7dolcow. Ot nas dymają
10
Ropa - 15% od wczoraj, dolar - 7% od wczoraj. Jak było + to rano od razu 60 gr paliwo, jutro nawet nie pierdnie na stacji, powiedzą ze jeszcze konsumują kupno drożej
7
@TheMefju nigdy za RM nie będę.
0
@Janas11224 oni są uziemieni bo się z Włochami uzależnili od Kacapow.