- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 765 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 765 Culés
#Tiki-takaDziś o 16:30 odbędzie się posiedzenie zarządu Barcelony, na którym omówiona zostanie sytuacja finansowa klubu i umowa sponsorska ze Spotify. [Mundo Deportivo]
6
Coś długo nie ma umowy. Pytanie czy aż taka korzystna jak trąbili
4
Coś czuję że liczby związane z umową ze Spotify są bardzo płynne, gdyż od pierwszych zapewnień że wszystko jest klepnięte do dnia dzisiejszego minęło już sporo czasu.
Nie musi też to oznaczać że warunki ze Spotify mogą być gorsze - wręcz odwrotnie - być może to co pokazał zespół w ostatnich meczach stanowi nowy bodziec do poprawy warunków umowy - z taką grą możemy być zespołem który walczy o mistrzostwo w przyszłym sezonie, a nie tylko jest w fazie budowy.
Ja jestem pozytywnie nastawiony i wierzę że Barcelona zrobi wszystko, aby kontrakt był możliwie wysoki.
1
@tbas Mam wrażenie, że wszystko toczy się normalnie, tylko po prostu dawniej nie było aż tylu przecieków na tak wczesnej fazie rozmów. Gdyby to było 10 lat temu, pewnie dopiero teraz mielibyśmy pierwsze pogłoski o takich rozmowach. A teraz pismacy grzeją silniki, gdy negocjacje ledwo się zaczynają (a nawet trochę wcześniej) i dzięki temu można mieć wrażenie, że klub sobie nie radzi.
Postawiłbym też parę złotych na to, że krążące przy pierwszych przeciekach kwoty są albo wyssane z palca przez pismaków (bardzo prawdopodobne) albo to po prostu bardzo wstępne propozycje, które mogą nie mieć nic wspólnego z ostatecznymi kwotami. Skala fantazjowania, dezinformacji i zwykłego chciejstwa jest we współczesnych „mediach” niespotykana w dziejach.
1
@tbas Przedłuża się bo pewnie lepsze warunki negocjują, drużyna gra coraz lepiej a to zmienia postać rzeczy.