0

@Messibestplayerintheworld Ale jak to, dziennikarze mówili inaczej :)

1

@Survier I z 4 która wymieniłeś, Auba to tylko 9-tka, reszta nie jest klasyczna 9-tka

1

@szkutnik91 Mazroui defensywa bardzo pewnie , solidnie, ale on w ofensywie nie gra jak np Alves, Alba, może takie założenia były. Ale bardzo pewny obrońca.

2

@Hubsao no nie wiem czy Barca Bartka nie była jeszcze gorsza. Nas nawet w fazie pucharowej nie ma

1

@Volk To nie CR zagrał źle a Manu, nawet z tym nie dyskutuj

1

@tomasz.s94 Mazraoui gra pewnie, ale mi brakuje u niego ciagu na bramkę. Ale fakt, w defensywie bardzo solidnie

0

Oblak poprawił się w bramce i cyk 5 meczy z rzędu wygrana. Co znaczy top bramkarz. Co do Ajaxu to Benfika zagrała to co z nami, potężny autobus. Bramka na konto Bramkarza Ajaxu, co znowu potwierdza jak ważna to pozycja. Benfika miała pół sytuacji

0

To co RM - Benfika :)

3

O co chodzi Światek z tym jej podaniem to ja nie czaje :) co wygra to przegrywa swój

1

@MrPGG przecież nie znamy szczegółów tej umowy.

2

@MiGzi tylko bez stadionu dawaj 50. Do tego treningowe i kobiece też nie były rakutena. Zmienne za wyniki, ciekawe jakie

0

@Abominacja gdzie jest info za ile?

0

Pytanie ile zarobimy.

0

@KibicBarcy123 miał byc wielkim talentem. Miał byc

1

@Pawel13sz Akurat ten pan to wiarygodny dla mnie nie jest.

14

On za to profesjonalista. Zwolnił legende Suareza telefonicznie.

0

Kolejny co poczeka do końca kontraktu i ewentualnie zgarnie wiecej za podpis itd. Może to i dobrze, że tak rynek teraz działa.

0

@MrPGG ILE tylko to nas interesuje, ile LR na tym zarobi. :D

3

@BlackJack66 Camavinga moim zdaniem znacznie lepszy technicznie. Inny typ pomocnika, kompletnie.

21

@Hubsao Jeśli to prawda to szacun dla niego.

4

@barcowy1899 Ta, jest za damo, ale za darmo siara brac piłkarza, kupujemy.

2

@Messibestplayerintheworld Dostaliśmy sankcje. :)

0

@Kgorecki2500 Nie pisze że wszystkie regiony, to przykłady.

0

@ranger3120 To zależy czy pytasz o otoczenie piłkarza, czy klubu, czy może agenta.

0

@Pawel13sz Zaraz jakiś dziennikarz sportu, MD napisze że jednak jest inaczej.

1

@Cule1234 Zaczynają się robić ruchy dyplomatyczne. Moim zdaniem z 2 tygodnie i jest szansa na dogadanie sie przy stole. Rosja coś weźmie by z kwiatami wrócić do kraju i pokazać jak wyzwolili obywateli od Faszystów z Ukrainy. Jakiś Donbas, Mariupol itd

3

@Kidd tak, dobry wynik

0

@Adao420 Zastraszony kraj

0

@PatrychoO Raczej sprzedamy

0

@Sulimo Jak pieprz machnę bez herbaty to też odporność mi poprawi?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?