tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@jeyx77x Co musi? Co ma zrobić wjechać z wojskami? III wojne światowa chcesz?
0
@michal26 Ty na powage myślisz, że my juz mamy pake na LM? Wygranie? :)
2
@Kgorecki2500 Wszyscy to potwierdzają. Moim zdaniem wjadą.
1
@Dzemix111 Fajnie jest zobaczyć, że Barca wróciła do swojego stylu. Tego nam brakowało. Ale na wygranie LM to jeszcze nam brakuje. Czytałem:
- who needs Busi
- who needs Pique
- who needs Alba
A teraz oceńcie tych panów wczoraj, skoro oni poszli na taki poziom to co dopiero Leo. I nie mówie że ma wracać, twierdze, że Xavi wyciska ogromne dużo od każdego piłkarza. A ambicje za rok będa wyższe niż TOP 4.
9
Nie rozumiem wpisów:
- Kto potrzebuje Leo
- A za Koemana było
A) skąd wiecie, czy Leo przy Xavim nie grałbym na jeszcze wyższym poziomie? Czy w ogóle Xavi chce Leo. Krytykujecie Leo jakby był winny wynikom z ostatnich 5 lat.
B) Koeman był największa pomyłka moim zdaniem, krytykowałem go po 3 miesiącach jego pracy, nie chodziło o wyniki a o to, że kompletnie nie widziałem pracy nad aspektami taktycznymi. No ale jednak Xavi dostał wsparcie kilku kluczowych piłkarzy i wieczne jechanie Koeamana, że mówił, nie ma kim grac jest słabe, były momenty, że faktycznie Barca B to było 35% składu.
4
@semafor Przecież on uważa że Włoska to najlepsza liga. To zobaczmy gdzie zespoły włoskie w LE i LM
0
Fatalny Nadal dziś.
0
Ale Nadal psuje. Jeszcze wróci ale sezon na straty
2
@Pawelsky Jak Xavi by chciał to niech wraca, jak nie to nie. Ja chciałbym zobaczyć Leo jeszcze u nas.
0
@Persyfl no ok. Zachował się jak należy.
2
@neeed O nie wiedziałem. No to już świętujemy na całego, Barca, Iga i ban największego trola
1
@IronSanHybrid Tak dziś pewny siebie w końcu. Ale też nie za bardzo miał co robić oprócz strzału Valverde
1
@michal26 Bez szans
8
Ej czekajcie, teraz czekamy na @Woland10 w końcu będzie pozytywny news Barcy Xaviego? Analiza?
0
@IronSanHybrid Gazda do budy. Fanboj wiadomo kogo
0
@HighestInTheRoom Był tu ktoś taki?
3
El Jarek wyłączył stronę. Boli, musi boleć, ale czekam na oczywisty tweet ze wygrali bo czerwiec nie było dla Auby
0
@AlexDark00 Też tak myślę, chodź chłopak dla mie zapowiadał się lepiej niż Gavi, ale przy Xavim mocno pogubiony
1
@Roobo Żartowałem, szacuneczek.:D
9
No dobra bo zachwyty same. Ale oglądając Nico to jedyny który zaliczył zjazd przy Xavim, Z Galata najsłabszy, dziś zła zmiana. Oj coś nie wróżę mu dobrze, bo gra coraz mniej i widać dlaczego.
1
@Janiama on z Madrytu, pomylił się. Miało być dla Madrytu :)
2
@Joe_Pesci Dlaczego? Akurat dobrze napisał.
0
Poezja, wrócili. Piękna kontrola całego spotkania, wszyscy na notę 10 zasługują. Czekaliśmy długo ale w końcu mamy to.
0
@Faun musi, ale i Gavi szybko dwie żółte może wyłapać
0
@trolownik obaj wchodzili.
2
Niestety ale mamy De Jong i Busiego z żółta. To nasz problem
1
@VegetaPolska ta połowa wyglądała podobnie do PSG z rewanżu. Odpalił się wtedy Benzena i dlatego trochę wzbudził mega nadzieję RM. Ja uważam że wcale nie gra wielkiej piłki. Ale i 2-2 jeszcze może być
0
@Rust_Cohle Chodzi mi o to ze nie wierze ze może jeszcze być klasowym bramkarzem.
0
@Katalonbar Ferran strzelił w ostatnim meczu
7
Dziś sobie życzę by Ter Stegen zamknął mi mordkę, krytykuje go dużo i z chęcią odszczekam wszystko co napisałem na jego temat.