tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@KrychaFCB Mam dokładnie to samo.
0
@Lionel_Messi10 To dla mnie priorytetem jest wygrac w totka, ale w niego nie gram i nie wygram.
0
@Lionel_Messi10 Jak moze byc priorytetem skoro Lapcio zamknął temat.
0
@Lionel_Messi10 przecież Lapcio wczoraj można powiedzieć zamknął temat Mbappe i Haalanda. Dziennikarskie pierdolety
0
Ta amerykanka była genialna w pierwszym secie, a w drugim to co Iga odpaliła to nie mam pytań
0
@VanBest Alkoholizm: objawy
Głód alkoholowy (przymus, pragnienie spożycia).
Klinowanie (łagodzenie negatywnych konsekwencji spożycia przez kontynuację picia).
Brak kontroli przy sięganiu po substancję (alkohol).
Opór przy powstrzymywaniu się od picia.
Sukcesywne porzucanie zainteresowań, relacji z innymi, aktywności, które zawsze sprawiały nam radość na rzecz substancji/alkoholu.
Spożycie pomimo szkód, które to wywołało/wywołuje (choroby, nadciśnienie, urazy, konflikty rodzinne, straty finansowe, społeczne czy zawodowe).
Nie trzeba pić codziennie, żeby uzależnienie ogarneło umysł i organizm. Na zespół uzależnienia może też wskazywać regularne (nawet cotygodoniowe) picie, tzw. ciągi alkoholowe.
0
To co po Igowemu, po przełamaniu odda swoje podanie ? :)
0
@BaroPodertos Dużo błędów Igi dziś.
3
Polak pokonuje kacapa, piękne.
0
@Eto'o9 R10 teraz fani konfy piszą że przecież konfa nic wspólnego z orbanem nie ma.
5
Bruno Alemany to kumpel Boba Laporty
0
@anxted Duda krytykuje? :) Proszę ciebie, cytuje " nie rozumiem tego, jego" Nie nie krytykuje.
0
@Odcinkowy a co ma powiedzieć, zaatakujemy Rosję itd. Przemówienie pokazujące że jest NATO i tyle, że się Europa nie wycofa itd. Nic specjalnego ale i nic więcej powiedzieć się nie da
0
@Gavinho Ukraina będzie mówić o ataku Rosji na każdy kraj. Zależy im by wszystkich zaangażować w wojnę. Wyjścia nie mają, zrozumiałe
1
@Kurkmen jakie rzeczy, ty wiesz ze my kasę dostajemy za uchodzcow, że mamy zajebiste niż demograficzny, ogromny problem na rynku pracy, ale standardowy wpisek polaczka no oni nam wszystko zbiorą. Nie zabiorą gdy mądrze tym zarządzimy. No i tu problem czy to wykorzystamy
1
@Kurkmen i Teraz nie wiem co gorsze twoim zdaniem, że atakują miasta czy że uchodzcy
0
@Cule1234 po co trener skoro skoczkowie wiedzą lepiej :)
0
@Barca1992 Już pędzę po konfederacje
1
@Xxxbarca4ever Kubacki się rozwinął za Horngahera. Pozostała trójka, proszę cię
0
@Compadre A kto zatrudniał wszystkich poprzedników? Oni? Więc chyba wiedzą co robią
5
Co do Dolezala, za Valverde też nikt z piłkarzy nie chciał odejścia. Dyrekcja sportowa musi wiedzieć co robi. Za Dolezala nie rozwinął się nikt, a najlepsi skakali bardzo słabo. Nie jestem ekspertem trenerskim, no ale nikt nie wmówi mi że wszystko w przygotowaniach było dobrze bo każdy widział jak jest. Najlepsi odejdą za rok maks dwa, czy przy Dolezalu ktoś nowy wejdzie do kadry? Mam wątpliwości
2
@Hubsao czyli w żadnym wypadku sami nie zaatakują. Tak twierdzi ten sympatyczny pan, który prawdę mówi :)
1
@ElTomas Z żywym Szojgu Putin nie zaatakuje NATO. Bez niego może wstawić swojego zioma do ataku nuklearnego. Oczywiście jeśli to prawda że Szojgu miał zawał
0
@tomek256 Jeśli to prawda to zła wiadomość, bo to znaczy że Putin jest po za kontrola.
0
@KrystianR inpost paczkomat na przyszłość. Apka i wszystko pod kontrolą, nie biorę innej formy nawet gdy inpost wyjdzie drożej
0
@Stoiczkow Lechu Kaczyński?
1
@dawidor9 Uważasz że drugie miejsce Igi to przypadek? Gdzie ona go zdobyła jak nie na korcie.
1
@Hubsao Pójdzie do RM albo PSG
0
@Stoiczkow to daj ta listę, a nie slogany
0
@Kusco15 Nie odpisze, swoje zrobil, fake wrzucony, wszyscy zapamiętają, Tusk złodziej