0

@Dzemix111 że tak zapytam czemu Leo?

0

@taris nie. 9 netto na obrońcę to zacnie

1

@macio_944 zobaczmy Węgry. Orban robi kalkę. Wzór dla pisu i konfy przecież.

0

@Matheu12 nie miałem potrzeby, ale domyślam się. Służba zdrowia u nas to dramat. Dramat od zawsze, bez prywaciarzy się nie uda

1

Hubert goni Ruska do domu. Pięknie

0

@Matheu12 służba zdrowia to mem. Współczuję

1

Hubert grrrrr. 3 piłki na przełamanie miał

0

@msmsms wpierw niech pokona Rosjanina :)

4

Brawo, udało się.. Hurkacz 1-0

0

Kur 3 set point. Ehhhhhhhhhh

1

@Arkon na szczęście u nas więcej niż 10% bez szans. Tyle dobrego

1

@Arkon on jest wart bo Rosja całkowicie ograniczyła obroty innymi walutami. Wcale nie jest słaby, tylko na papierze, na dłuższą metę to się nie uda. Odpal bankier. Pl tam masz pięknie opisane co jest powodem takiego kursu

1

@Arkon ale został nadal przyjacielem Konfederacji. Mam nadzieję że to wkoncu ludziom otworzy głowę o skrajnej prawicy

2

Miał kacapa na widelcu, a zaraz to zj..... Grrrrr

1

@Arkon zdziwiłbym się gdyby było inaczej. Węgry idą śladem Rosjan

0

@AdamaTraore Bartek Ignacik jeśli mówisz o c+

0

@IronSanHybrid Ale to jest romozwa o kompletnie czym innym. Ja na nich nie głosowałem, to nie ja machałem szabelka jak 60% LR o głosowaniu na Konfe, a później nie pójściu na wybory dla zasady by PO-wiec nie wygrał. Daliśmy im pełnia władzy to nas dymają. Co do Rosji, właśnie nie, bo jak kraje się odetną od Kacapów czyli to co się dzieje to nie wrócą już na tych zasadach. Czy handel wróci? Oczywiscie, ale nie będzie monopolu. A i mocno sami gospodarczo obrywają i sporo czasu minie zanim wyjdą na prosta.

0

@IronSanHybrid Odpowiec na pytanie. Koniec z sankcjami? Niech sobie robią na Ukrainie co chcą oby u nas było taniej?

3

@IronSanHybrid Wiele osób, mówisz o sobie? Zadam pytanie jeszcze raz, zostawić Ruskich niech się bawią w Wojnę? Czego się spodziewaliście po sankcjach? Ze będzie taniej?

7

@IronSanHybrid Tru w 100% się zgadzam na paliwie nas dymają na maksa. Marżą nas dymają i to na maksa

1

@mat32 Zobacz inflacje Niemiec, Francji itd. Lecą ceny u nich również. Nie mogą się radykalnie odciąć bo są najbardziej uzależnieni, my mamy w większości zapasy i alternatywy.

0

Komentarz usunięty

5

@Pogba Mam 39, mam dwójkę dzieci, dom, kredyt, dom ogrzewany gazem, daje radę, nie marudzę jak wy. Trzeba to zrobić i tyle, a nie jestem za PIS i za paliwo nas Orlen sprytnie doi, ale to że wszystko idzie w górę tak wina są sankcje, ale to trzeba zrobić.

7

@Lisek Czyli co. Rosja przepraszamy ? Niech sobie zabijają ludzi bo paliwo ci o 2zl podrożało?

8

@mat32 500+ dla Ukraińców sponsoruje UE. A surowce odciąć trzeba, nie wyobrażam sobie byśmy teraz odpuścili Rosji bo gorzej mi się będzie żyło. Trudno kupię mniej, a trzeba odciąć Rosję raz na zawsze

4

@Lisek Na jakiej podstawie tak twierdzisz? Z tego co widzę nasza gospodarka ma się dobrze, w sklepach wszystko jest, ludzie kupują nadal, ogrzewanie jest. Co konkretnie masz na myśli, dlaczego ludzie maja wyjść na ulice?

0

@Kgorecki2500 fanboje Konfederacji oglądajcie. Tak właśnie wygląda zycie przy skrajnej partii u władzy

0

@Peciak Nie wiem czy wiesz, ale ten limit jest oparty o straty za poprzedni rok. Oraz jest aktualizowany po obecnym sezonie, o to tu chodziło rok temu, jak najwieksza strata w poprzednim roku by w tym pokazać nowy sponsor, sprzedaz piłkarzy itd. Taki maja plan.

11

@Xwowrak Powiedza ci że to cena bo 3 dni temu była inna, droższa. Oni nigdy nie kupuja ropy po najlepszym kursie, akurat zawsze po najgorszym.

0

@Antimadridista_WR Realna opcja wg. dziennikarzy jest około 346 piłkarzy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?