2

@Kgorecki2500 no to Lotos sprzedalo pis komu? Węgrom :)

2

@AdamaTraore Zbudujemy armie w kilkanascie miesiecy :) Co to sa za id... :) Coś czuje że zaraz nakupujemy sprzętu za ogromne kwoty gdzie popłynie tyle łapówek co świat nie widział.

0

@Vamos_RM Czemu nie w Kwietniu?

0

@wojopancer jakieś źródło?

3

@kamiVeB Full,po korek

2

@PodkarpackiKibic chociaż raz się z tobą zgadzam

0

@Uukasz_93 może motywacji już nie ma

0

@Momals11 źródło ok, ale on pisze ze Riolo tak twierdzi. A ten Riolo to dziennikarz the Guardian i NY Times. Więc wiesz :)

0

@AlphaNumeric on czasem nie ma kontraktu jeszcze półtora roku?

0

@michal26 Doszliśmy? , z ziomkami z konfy? :) czy Towarzyszami.

0

@Abominacja tylko ze oni są tak samo Rosyjscy jak on, tylko nie tak radykalni, więc siedzą cicho i tyle.

0

@FioletoweOczy pytanie Korwina, skąd wiadomo że Rosja jest ta zła :) może Korwin nie wie i trzeba go uświadomić że to Rosja najechała Ukrainę a nie odwrotnie :) może trzeba mu pokazać zniszczone miasta UKRAIŃSKIE nie Rosyjskie. No chyba że UA sama ostrzeliwuje swoje miasta :)

0

@Eto'o9 R10 a jak myślisz dlaczego tu był wywiad tylko z posłem Konfederacji.

1

@michal26 tylko dwóch :) masz strasznie słaba pamięć. Jakbyś dobrze poszukał, ale musisz chcieć popatrzeć na Ordo, powiązania z Oligarcha Rosyjskim na powiązania Bosaka, na Węgry i Bosaka. I znalazłbym Ci kilku posłów Konfy, ale musisz chcieć poszukać.

0

@Gavinho prowokacja Ukrainy pewnie. Zmontowali filmik itd

1

@DonMatteo901 koleś to geniusz, staty kosmos, naturalny talent. Oby wrócił i grał.

8

@tomek8756 poczytaj tu kilku osób. Już jest narracja, że przez Sankcje za drogo, że nie ma sensu itd.

0

@FCB24 same ćwiczenia nic nie dadzą choćbyś zrobił godzinne planki. Musisz zmniejszyć procent tłuszczu

1

@michal26 wolę ufać krętaczom z UE którzy kradną jak to kazdy polityk. Niż ufać partii skrajnej oraz kochającej opcje Rosyjska.

0

@Kamilos84 Nigdy nie zrozumiem, jak można nadal im ufać.

0

@AlexDark00 To nie odejście Leo wpłynęło dobrze na zespół, a praca Xaviego + oczywiście wzmocnienia, no i teraz w końcu wszyscy zdrowi.

0

@KidusFCB zależy jaki masz VPN, czy możesz zmieniać IP.

1

@ProMILs Kiedy PO miało TVN, Polsat, Radio, Prase? Co ty pierd... Widac że nie wiesz co to znaczy propaganda, nawet majac TVP nie było to tak obrzydliwe promowanie PO jak jest teraz.

12

@Death_voice To przeczytaj jak wyglądają media na Węgrzech i sam oceń, jeśli potrafisz zrobić to obiektywnie.

Jeśli w każdym miejscu Radia, TV, prasy będe ci mówił że:
- jak przegram to bedzie wojna z Rosja
- jak przegram to zabiora wam socjal

Do tego nie dam możliwości zdementować tego przez opozycje. To jak myślisz jak zagłosuje naród, nie mówię o młodych z dostępem do neta. Tak obiektywnie oceń, u nas tylko TVP jest rządowe, tam wszystko.

0

@Janas11224 Potrzebujemy wzmocnień by w Europie coś wiecej znaczyć niż ćwierćfinał.

0

@koziar I co to zmienia?

0

@KidusFCB To zależy od regionu. Z audio jest różnie czasem PL jest na IP Holandia, a czasem USA

0

@koziar Oczywiscie ze jest swiat, swiatopoglad prawicowy i lewicowy. Mówie o skrajnych ugrupowaniach.

2

@Mns21 Czym innym jest stracic 18pkt, a czym innych 6.

0

@koziar o matko. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?