9

Obecność, nie ma lepszego horroru. Śmiga na TVN

4

@Faun Dobrze niech się rozpadają

0

@draxidox czyli ch. Niech inni płacą te 100zl za litr :)

7

@MesQueUnClub96 a co nie finansujemy? Gaz, ropa węgiel płynie cały czas

0

@Chaoss poczekaj na skrajna prawice u władzy. Wtedy będziesz tęsknić za pałowaniem

0

@draxidox a ja mam nadzieję że paliwo podniosą do 100zl za litr. Mam służbowe więc mnie nie dotyczy jak kredyty których nie masz.

1

@Rielan zobacz ilu tu za konfederacja. To ten sam gatunek

0

@maroon klienci przy spadku marzy mają niższą ratę bez oddawania kasy. Więc pomoże

0

@TheNekro94 wiesz ze dużo młodych rodzin musi kupić chatkę, mieszkanie, i teraz kredyt prawie razy dwa. Ja mam już prawie 40 mam to w d. Ale wolę by pomogli ludziom niż bankom. Nie dziwi ciebie że zawsze w kryzysach zawsze najbardziej zarabiają korpo, banki i miliarderzy? A tracą biedni.

1

@Criss18Barca emerytom dasz 13,14,15. Młodzi bez podatku, mundurowi podwyżki, 13,14, górnicy to samo. Ale pamiętaj najważniejsze by sąsiadowi żyło się gorzej. Więc osoby które nie mają kredytu powiedzą ze debilizm te które mają nic nie powiedzą. Ale powiedzą ze emeryci dostają, ci co mają dzieci to kradną bo 500+ biorą. Takie to wiesz Polskie, ja nie mam ty też nie możesz.

0

@Adamski69 ja Klopa bardziej cenie od Pepa

0

@Gomess pieniążki robią różnicę, kupuje kogo chce

2

@draxidox Banki beda teraz miliardy zarabiać, a społeczeństwo wini rodaków, a nie zagranicznych cwaniaków. Kur jakie to Polskie, ważne by sąsiadowi chujo... sie żyło.

1

@Rastafarnianin Od samego początku była raczej mowa, że nie bedziemy go wykupować za 30 mln. Chyba że za Trincao

2

@Pawel13sz Ney,Leo, Suraez to poziom LE.

0

@Kitek1640 20 lat kibicuje Barcelonie to po pierwsze, nie obrażam i nie zwalniam Xaviego, poprostu zespół wyglądał jak za Koemana, tyle.

1

Nowe nie znałem, przychodzą mecze w Europie, RM nagle się budzi, a Barca gra fatalne spotkanie. Nie rozumiem tego:
- zły presing
- brak sytuacji
- dużo błędów
Ogólnie nie ma nawet kogo wyróżnić bo cały zespół słabo. Od razu odpowiadając nie oczekuje 4,3,2-0 chodzi o styl. Dziś na ławce trenerskiej mieliśmy Koeaman. Niemcy zasłużyli dziś na zwycięstwo.

0

@La Pulgaa Czy naprawdę nie można już nikogo krytykować? Sprzedają go? Nie. Oceniali jak grał.

2

Ferran 150 strzał, w końcu strzelił.

0

Podsumowanie Torresa. Co ten koleś ma, że jak już trzeba strzelać to na wiwat.

0

@Jestjakjest Nie w ogóle.

1

Zasłużyli. Może to i dobrze bo się ludzie obudzą, że my wzmocnień potrzebujemy, a nie że mamy pakę na LM.

0

@Emhyr Albo my słabo

0

@kamiVeB Powiedziałbym podobnie. Znowu źle, Europa trochę weryfikuje Barce Xaviego. Myśleliście że LM nasza, a mecze pokazują ze potrzebne wzmocnienia

0

@FioletoweOczy W Europie nikt nam nie leży.

4

Gramy obrzydliwa padake. Przychodzi europa, RM gra, a my znowu po Galata strasznie słabo.

3

@Objectivo pewnie RM wygrałby z nami 4-0. Benzema sam by nas ograł

1

@Messibestplayerintheworld 34 latkowi 3 lata
Nie wierzę że to zrobiliśmy.

1

@Mns21 mistrzowie świata, Benzema powinien dostać, Nobla, Oskara, ogólnie jest najlepszy na świecie i zawsze był.

0

@Songo91 przegryw i tyle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?