1

Ciekawi jednak, że w MC mówi że może być trenerem do końca kariery, a w Barcelonie twierdził ze nie powinno się być dłużej niż 5 lat.

0

@ronni37 o nic, się zdenerwował ale miał prawo. Ważniejsze jest to że przez Leo nie mieliśmy drużyny. Dobrze że odszedł i poszedł za kasa

0

@skubi99 nawet będąc miernota jest lepszy od każdego z konfy

0

@Gavinho piętro wyżej

0

@abram3k no to RM w półfinale.

0

@Sau_Ron nie ma i nie było szansy ich dogonic. Nie da się odrobić 18pkt na półmetku

0

@JohnnyBarca Niby kogo miał?

0

@JohnnyBarca Chociaż się do nich dostał i odpadł w ostatnim meczu. Na razie Barjuan po za playoffami

0

Marcelo gra w pomocy czy mi się wydaje

0

@Peszko07 W gwałty wierzysz, a w ludobójstwo już nie?

0

@Worny Nico przy Xavim to chyba jedyny piłkarz, który gra gorzej.

0

@PodkarpackiKibic Marcelo, szykuje się strata punktów.

0

@Kgorecki2500 Pytanie w drugiej turze kogo głosy może przejąć Macron a kogo LE Pen.

2

@michal26 od 3 tygodni Le Pen gada inaczej. Ale po wyborach wiadomo o co jej chodzi.

1

@Qba2312 Wszystko jest możliwe w rewanżu, chodź będzie ciężko.

3

@Kusco15 Zobaczcie jest wojna, Nato chroni Europę by Rosja nie szła dalej, a Francja chce głosować na kandydata, który chce likwidacji. Co się dzieje na tym świecie to ja nie rozumiem. Co się musi stać? Atomówka ma gdzieś uderzyć by ten świat zrozumiał, że jest wojna?

15

Raiola to mistrz. Zawsze wytarga najlepszych, a i zarabia na nich obrzydliwe pieniadze

6

@Hubsao Kacapy żyją w innym świecie.

0

Ale Betis na farcie

0

@Cule1234 musi być słabo z kasą

1

@Survier Niemcy to największa kompromitacja w Europie, zaraz obok Węgier

0

@Cule1234 to nie szczęście, to najgorszy sędzia jakiego znam. Nie tylko w ll

0

@paulinoalcantara to bardziej slash niż horror

3

@bartas97 jaki horror nie jest przewidywalny?

9

Obecność, nie ma lepszego horroru. Śmiga na TVN

4

@Faun Dobrze niech się rozpadają

0

@draxidox czyli ch. Niech inni płacą te 100zl za litr :)

7

@MesQueUnClub96 a co nie finansujemy? Gaz, ropa węgiel płynie cały czas

0

@Chaoss poczekaj na skrajna prawice u władzy. Wtedy będziesz tęsknić za pałowaniem

0

@draxidox a ja mam nadzieję że paliwo podniosą do 100zl za litr. Mam służbowe więc mnie nie dotyczy jak kredyty których nie masz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?