tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak RM wygrał pierwszy mecz 1-3? Nie oglądałem, ale nie wiem jak do tego doszło.
2
@Kgorecki2500 ciekawe co Białorusini na to :)
3
@Pawel13sz sport, nie stresujcie się
2
@Faun Zaraz Korwin napiszę, że nie wiemy czy to Rosjanie zrobili, albo, że nie mamy pewności czy nie chciały same.
4
@Kgorecki2500 Czyli to Lechu wstrzymał inwazje Rosji na 12 lat.
4
@Nazio87 Źródło to Madryckie, które bawi się niczym Kowalczyk ze stanem na YouTube. Więc wiesz o co chodzi.
1
@Benz a co mu to robi za różnice? Ludobójstwo jest udowodnione i nic sobie z tym nie robi
3
Czyli wszyscy są bardzo blisko dogadania się :D
3
@DonAndrzejos O, Anglia zazwyczaj coś tam sypnie drobnymi. Może Kane z dopłata u nas
1
@Kgorecki2500 Negocjacje. Ten to jest jebniety
1
@FCMichalo Przecież to @chiringuito. Tweetek pod bity dla Madrytu
0
@Messibestplayerintheworld Ta, 60 mln za 34 latka z rocznym kontraktem. Romero dziś tez płynie po staremu z gowno newsami
1
@PatrychoO More pomocników, more
1
@Pawel13sz wielka mi sztuka, a z flaszka tak zrobi? Ja umiem
1
@bartas97 uwaga idzie orgazm Bialasow na news z internetu
0
@Worny zaprawdę powiem Ci, nadaje się do Barcy, a opinie swą posiadam po ocenach na sofascore :)
2
@Triv44 a nie lubisz go bo?
0
@kkbarca nic z tych wyliczeń nor rozumiem ale brzmi sensownie.
0
@patrykzmc2000 noty ma spoko
0
@michal26 Dembele a nawet Adama pokazuje że potrzebujemy skrzydłowych. Możesz sobie 15 Napastników na kupować a bez skrzydeł będą wyglądać jak Auba wczoraj. Notabene wkoncu skrzydłowy mu dograł.
1
Lewy do nas nie przyjdzie i będzie to wina Tuska. On wszędzie tylko zło dla Polaków załatwia
1
@Pawel13sz codziennie po kilka godzin pracują, siedzą i pracują, kontrakt na maszynie do pisania Alemany stuka.
0
@kuz to nie FIFA, Grie za rok, Cou może, ale już słabiej gra, więc nie jest to pewne, a bolki to nie FIFA
0
@Tomek54321 ale jak grają, wszystkich chcieliście się pozbyć bo za słabi, bo dziady.
2
@Pawel13sz nunez, chcą 70, może by do 60 zjechać. Salah nie przyjdzie, Haaland chce miliardy, a Lewy to dziadek na rok, max 2
3
Reasumując plotki:
- 34 lata kontrakt 3 lata
- 30-40 brutto pensja
- kasa dla Bayernu, plotki ze 40-50 baniek
Wszyscy świeci w Barcelonie twierdzą że nie będzie kominów, mówi się o pensji max do 10 netto. Z tego powodu Dembele nie przedłużyliśmy. O braku Kasy na transfer nie wspominając.
0
@Tomek54321 Busi, Alba, Pique zostali. Jakoś xavi potrafił grać zespołowo.
2
@MesQueUnClub96 idioci tylko tak można to podsumować
1
https://transfery.info/aktualnosci/marcin-feddek-odpocznie-od-komentowania-polsat-zawiesil-dziennikarza/164703
O, dobra decyzja.
1
Szok. Jak to przecież powiedział że idzie i koniec. Deal done,