0

Jak RM wygrał pierwszy mecz 1-3? Nie oglądałem, ale nie wiem jak do tego doszło.

2

@Kgorecki2500 ciekawe co Białorusini na to :)

3

@Pawel13sz sport, nie stresujcie się

2

@Faun Zaraz Korwin napiszę, że nie wiemy czy to Rosjanie zrobili, albo, że nie mamy pewności czy nie chciały same.

4

@Kgorecki2500 Czyli to Lechu wstrzymał inwazje Rosji na 12 lat.

4

@Nazio87 Źródło to Madryckie, które bawi się niczym Kowalczyk ze stanem na YouTube. Więc wiesz o co chodzi.

1

@Benz a co mu to robi za różnice? Ludobójstwo jest udowodnione i nic sobie z tym nie robi

3

Czyli wszyscy są bardzo blisko dogadania się :D

3

@DonAndrzejos O, Anglia zazwyczaj coś tam sypnie drobnymi. Może Kane z dopłata u nas

1

@Kgorecki2500 Negocjacje. Ten to jest jebniety

1

@FCMichalo Przecież to @chiringuito. Tweetek pod bity dla Madrytu

0

@Messibestplayerintheworld Ta, 60 mln za 34 latka z rocznym kontraktem. Romero dziś tez płynie po staremu z gowno newsami

1

@PatrychoO More pomocników, more

1

@Pawel13sz wielka mi sztuka, a z flaszka tak zrobi? Ja umiem

1

@bartas97 uwaga idzie orgazm Bialasow na news z internetu

0

@Worny zaprawdę powiem Ci, nadaje się do Barcy, a opinie swą posiadam po ocenach na sofascore :)

2

@Triv44 a nie lubisz go bo?

0

@kkbarca nic z tych wyliczeń nor rozumiem ale brzmi sensownie.

0

@patrykzmc2000 noty ma spoko

0

@michal26 Dembele a nawet Adama pokazuje że potrzebujemy skrzydłowych. Możesz sobie 15 Napastników na kupować a bez skrzydeł będą wyglądać jak Auba wczoraj. Notabene wkoncu skrzydłowy mu dograł.

1

Lewy do nas nie przyjdzie i będzie to wina Tuska. On wszędzie tylko zło dla Polaków załatwia

1

@Pawel13sz codziennie po kilka godzin pracują, siedzą i pracują, kontrakt na maszynie do pisania Alemany stuka.

0

@kuz to nie FIFA, Grie za rok, Cou może, ale już słabiej gra, więc nie jest to pewne, a bolki to nie FIFA

0

@Tomek54321 ale jak grają, wszystkich chcieliście się pozbyć bo za słabi, bo dziady.

2

@Pawel13sz nunez, chcą 70, może by do 60 zjechać. Salah nie przyjdzie, Haaland chce miliardy, a Lewy to dziadek na rok, max 2

3

Reasumując plotki:
- 34 lata kontrakt 3 lata
- 30-40 brutto pensja
- kasa dla Bayernu, plotki ze 40-50 baniek

Wszyscy świeci w Barcelonie twierdzą że nie będzie kominów, mówi się o pensji max do 10 netto. Z tego powodu Dembele nie przedłużyliśmy. O braku Kasy na transfer nie wspominając.


0

@Tomek54321 Busi, Alba, Pique zostali. Jakoś xavi potrafił grać zespołowo.

2

@MesQueUnClub96 idioci tylko tak można to podsumować

1

Szok. Jak to przecież powiedział że idzie i koniec. Deal done,

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?