tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ansu mam nadzieję że chociaż 15 minut dostanie. Strasznie nam potrzeba Napastników, mamy Dembele i po drugiej stronie yyy. No mamy Dembele
2
@Oskar00 myślę ze by zagrali na lajcie. Mogą umoczyć, mogą rezerwami zagrać itd
2
@LuQa_ I tak zrobil więcej niż Ferran
0
@sokot Bez przesady
1
@Matan_Zajcev O ja prdl. Jak na filmie, ale tam jest grubo
0
Człowiek który utrzymał Ronalda dłużej przy życiu w klubie. Tylko tyle wiem co dla nas robi. Może robi więcej, ale nie wiem co
12
@michal26 Real nas nie interesuje od października
1
U Desta tak swoją droga znowu L4? Dość dobrze grał , szkoda by było
0
@okiemtypera_lucaxx95 Ty rozumiesz ze dla nas po za LM to bankructwo?
0
@Gavinho Gavi grał dość dobrze, jego nie sprzedajemy.
0
@kkbarca Przegraliśmy z 3 drużyna od końca, z 2 w 92 wbiliśmy na 2-3. Top myślisz ze ze środkiem będzie łatwiej?
0
@Borry Były 3 strzały, obejrzyj powtórkę, kazda w niego.
0
@Janiama Może niech zacznie od pomysłu na Ferrana.
0
@okiemtypera_lucaxx95 A jak Barca wypadnie z TOP 4 i będzie mocna wyprzedaż to tez będziesz się jarał RM który odpada z LM w półfinale notabene?
19
Czyli jednak była jakaś statystyka której Koeman nie zresetował
0
@barcelonaLM Myślę ze jak wrzucimy jeszcze z 50 piłek w pole karne to może coś ktoś wbije sam do swojej bramki. Eintracht w pewnym momencie miał 15 strzałów my 3. Powód, Xavi ( nie nie zwalniam go ) kompletnie nie ma pomysłu na grę oprócz skrzydeł i wrzutka.
0
@MikeBajson Levante, Sevila to byly dobre mecze?
1
No to czekamy na komentarze piłkarzy.
- byliśmy lepsi
- musimy się podnieść
- sędzia nam nie pomógł
- przegraliśmy przez brak skuteczności
9
A i jeszcze jedno na konto Xaviego. Taktyka na wrzutki ma swoje granice, od Sevili innej nie mamy. Eintracht wczoraj umoczył w lidze a z nami jechał jak z dzieciakami. Cadiz dziś mógł zamknąć szybciej mecz. Nie możecie zganiać na gownianych sędziów ze przegraliśmy, przegraliśmy bo skończył się miesiąc miodowy i każdy wie co Barca będzie grała. Przed nami RSSS i Betis, porażki wypierdziela nas z TOP 4.
2
Ferran Tores niech mi ktoś wytłumaczy co ten koleś robił u nas 100 minut. Nie potrafię tego pojąć. Bardzo słaby mecz Barcelonę, Cadiz miało 3 setki. My każdy strzał w bramkarza. Niestety ale ryzyko bankructwa nadal nad nami, odpadniecie z TOP 4 powoduje ze nie pozbieramy się latami.
1
Ferrrrran piękny strzał.
0
@jedrek7000 Torres to ja nie wiem co ma zrobić by nie grał
1
Te 3 100% sytuacje dla Cadiz tez nam sędzia sprokurował? Nie, tak gramy jak gramy. TOP 4 jest baaaardzo zagrożone patrząc na to ze Xavi już nie ma pomysłu na koniec sezonu
0
Chyba tylko Barca może mi tak obrzydzić wieczór. Wpierw Eintracht, teraz Cadiz. Nie to nie jest wina sędziów
1
@matirix20 tylko 5?
1
zostawcie tych sędziów. To ze mamy wynik taki a nie inny to wina naszej formy dziś. Gramy bardzo słaby mecz. De Jong, Ferran to jest baaardzo słaby mecz tych panów
0
Spokojnie my jak RM zaraz włączymy jakiś bieg, nie wiem chociaż 2-gi?
0
Nie mogę dziś patrzeć na Ferrana. Nic nie daje
0
Jeszcze z 5 dobitek może by sobie zrobili. Jeb żart
2
@Survier Przypomnij ile Luuk strzelił bramkę za Koemana?