3

Ansu mam nadzieję że chociaż 15 minut dostanie. Strasznie nam potrzeba Napastników, mamy Dembele i po drugiej stronie yyy. No mamy Dembele

2

@Oskar00 myślę ze by zagrali na lajcie. Mogą umoczyć, mogą rezerwami zagrać itd

2

@LuQa_ I tak zrobil więcej niż Ferran

0

@sokot Bez przesady

1

@Matan_Zajcev O ja prdl. Jak na filmie, ale tam jest grubo

0

Człowiek który utrzymał Ronalda dłużej przy życiu w klubie. Tylko tyle wiem co dla nas robi. Może robi więcej, ale nie wiem co

12

@michal26 Real nas nie interesuje od października

1

U Desta tak swoją droga znowu L4? Dość dobrze grał , szkoda by było

0

@okiemtypera_lucaxx95 Ty rozumiesz ze dla nas po za LM to bankructwo?

0

@Gavinho Gavi grał dość dobrze, jego nie sprzedajemy.

0

@kkbarca Przegraliśmy z 3 drużyna od końca, z 2 w 92 wbiliśmy na 2-3. Top myślisz ze ze środkiem będzie łatwiej?

0

@Borry Były 3 strzały, obejrzyj powtórkę, kazda w niego.

0

@Janiama Może niech zacznie od pomysłu na Ferrana.

0

@okiemtypera_lucaxx95 A jak Barca wypadnie z TOP 4 i będzie mocna wyprzedaż to tez będziesz się jarał RM który odpada z LM w półfinale notabene?

19

Czyli jednak była jakaś statystyka której Koeman nie zresetował

0

@barcelonaLM Myślę ze jak wrzucimy jeszcze z 50 piłek w pole karne to może coś ktoś wbije sam do swojej bramki. Eintracht w pewnym momencie miał 15 strzałów my 3. Powód, Xavi ( nie nie zwalniam go ) kompletnie nie ma pomysłu na grę oprócz skrzydeł i wrzutka.

0

@MikeBajson Levante, Sevila to byly dobre mecze?

1

No to czekamy na komentarze piłkarzy.
- byliśmy lepsi
- musimy się podnieść
- sędzia nam nie pomógł
- przegraliśmy przez brak skuteczności


9

A i jeszcze jedno na konto Xaviego. Taktyka na wrzutki ma swoje granice, od Sevili innej nie mamy. Eintracht wczoraj umoczył w lidze a z nami jechał jak z dzieciakami. Cadiz dziś mógł zamknąć szybciej mecz. Nie możecie zganiać na gownianych sędziów ze przegraliśmy, przegraliśmy bo skończył się miesiąc miodowy i każdy wie co Barca będzie grała. Przed nami RSSS i Betis, porażki wypierdziela nas z TOP 4.

2

Ferran Tores niech mi ktoś wytłumaczy co ten koleś robił u nas 100 minut. Nie potrafię tego pojąć. Bardzo słaby mecz Barcelonę, Cadiz miało 3 setki. My każdy strzał w bramkarza. Niestety ale ryzyko bankructwa nadal nad nami, odpadniecie z TOP 4 powoduje ze nie pozbieramy się latami.

1

Ferrrrran piękny strzał.

0

@jedrek7000 Torres to ja nie wiem co ma zrobić by nie grał

1

Te 3 100% sytuacje dla Cadiz tez nam sędzia sprokurował? Nie, tak gramy jak gramy. TOP 4 jest baaaardzo zagrożone patrząc na to ze Xavi już nie ma pomysłu na koniec sezonu

0

Chyba tylko Barca może mi tak obrzydzić wieczór. Wpierw Eintracht, teraz Cadiz. Nie to nie jest wina sędziów

1

@matirix20 tylko 5?

1

zostawcie tych sędziów. To ze mamy wynik taki a nie inny to wina naszej formy dziś. Gramy bardzo słaby mecz. De Jong, Ferran to jest baaardzo słaby mecz tych panów

0

Spokojnie my jak RM zaraz włączymy jakiś bieg, nie wiem chociaż 2-gi?

0

Nie mogę dziś patrzeć na Ferrana. Nic nie daje

0

Jeszcze z 5 dobitek może by sobie zrobili. Jeb żart

2

@Survier Przypomnij ile Luuk strzelił bramkę za Koemana?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?