3

@zmiana_plana ta po cichu wydobędą, łopatą będę wykopywać.

0

@Kusiar jeszcze powiedz na świecie :)

0

@Arkon Ja bym się nie obraził gdybyśmy go kupili

0

@Arkon To Brazol im odprd. Tu jest ryzyko. Ale jak był w formie przed kontuzja to świetny

3

@Janiama gdyby Iga umoczyla tego ostatniego gema coś czuję że byłby 3 set. Mocno Iga dziś cierpiała. Fajny mecz. Ale pierwszy serwis Igi dziś dramat, to też trzeba przyznać

1

@Arkon talent ogromny, tylko ta głowa Brazylijska

0

@Kgorecki2500 wygra macron

0

@blazeq Robert swoje zarobił. Zobacz Auba też mocno zjechał z kasy vs Arsenal

0

@Kusco15 Korwin za to ma swoje wypowiedzi bardzo odpowiedzialne, wyzywając wszystkich dookoła. Partia powstała tylko i wyłącznie by mieć kilku posłów i dostęp do informacji politycznych dla kacapow. Skoro tak bardzo ceni Rosję to niech się tam wyprowadzi

0

@Shadow23FCB Azpi podobno problem bo ma rok kontraktu jednak

0

@Emhyr chociaż szczery ze to odczucia a nie ze źródła bliskie mówią, blablabla

0

@Janiama może poprostu przez ilość kontuzji wolał nie ryzykować. Pique dobrze wiedział co mu jest. Kompletnie co innego

1

@gaucho104 Zobacz na staty jak Leo nie było. Czytaj

2

@MarioVeB! A jaki płacz na LR będzie. Skończy się Slawus top, w punkt

0

@DonAndrzejos No nie sprawdza się u nas. Jak każdy piłkarz co jest takim połączeniem nie wiem 9-tki, 10-tki, może skrzydła. Nie pasują u nas

1

@gaucho104 tak zespół grał piach bo Leo nie pressuje. Wczoraj za to pressing był. Czy w RM Ronaldo pressowal jak zdobywali lm? Są różne zadania na boisku i to od trenera zależy. Zobacz jak Leo biega w Argentynie. Ale tak wiesz lepiej jak Leo by grał za Xaviego. Odpal sobie za to Jak wyglądał rok temu zespół Ronalda bez niego w szczególności statystyki. Zobacz jak zaczęliśmy sezon z Ronaldem

1

@gaucho104 Ja dziś nic głupszego na pewno nie napisałem. Przebiłeś wszystkich.

1

@tristan87 Przecież to klepniete jest. Ja tam ufam dziennikarzom oni lepiej wiedzą niz sam zawodnik.

0

@Pablit Pijesz do Ferrana :D

0

@TheNekro94 Mbappe i Haaland. :D

31

@gaucho104 Nic głupszego dziś nie przeczytam.

3

@alianta2 Poszła na noże nie wychodzac ze swojej połowy.

0

@Messibestplayerintheworld Już czuje krew sianka. Chociaż my z Mendesem mamy dobre relacje.

0

@Omoziu Mingueza ma podobnie, macha tymi łapami.

2

@halfnolife hochland? My kombinujemy jak tu Roberta za 40 przygarnąć. Kasa pusta, problemem są piłkarze wypożyczeni, trzeba się ich pozbyć i ryzyka pensji.

0

Ale wczorajszy mecz pokazał że potrzebujemy zmian kadrowych. Tylko za co. Azpi teraz myślę że jest kluczowy, Dest może też grać za Albe a fajnie chłopak przy Xavim się rozwija. Te nasze skrzydła w obronie to dramat. Alves wczoraj pokazał że na takie mecze to już nie da rady.

15

@Barca1992 na 99% mamy wtedy top4. Dobrze teraz powalczyć o 2 miejsce. Superpuchar to zastrzyk kasy a potrzebujemy

3

@Joe_Pesci Pokażą mi gdzie tu karny?

0

@Kinginiesta No nie ::)

28

Trzeba dodać dobre wejście Desta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?