0

@taris Tru, sport mnie zaskoczył, podał pierwszy news Roberto. Jeden na milion newsów ale jednak

0

Szkoda Wisły, nie jestem kibicem, w sumie to nikomu w pl nie kibicuje, ale po wyniku widać że walczyli

0

@ViscaBarca123 dzięki wielkie, z Pedrim się nie pomyliłeś mam nadzieję że Pablo też da nam jakość. Może faktycznie wtedy zarobić na De Jongu?

0

@Emhyr oby, bo znowu będziemy do września słuchać ploteczek

2

@Kusco15 poprostu brakuje Dudy z Solidarności. Szybciutko by podwyżkę im załatwili

0

@Ali3231 obrońcy są najważniejsi. Chociaż mamy już Roberto więc bójcie się, wracamy

1

Rewolucja pełna gębą. Teraz prawa strona będzie chodzić.

1

Komentarz usunięty

1

@Emhyr sport i te ich marzenia

18

@KrychaFCB ze statystycznego pkt widzenia ma rację

0

@Messibestplayerintheworld Rutkowskiego wynajeli?

0

@dammar91 Stawiaj na RM. Pewniak

0

@Faun To idz weź ze stałym w PL. Chłopie to zwykły wał by mieć.

1

@Faun Ale na całym świecie sa sterowane prawami, nie moga robić co chca i jak chcą. Nie możesz kebaba porównywać do Banku. W Belgii banki mogą działać tylko na stałym oprocentowaniu, bez względu na stopy procentowe, w innych krajach Europy jest to procent od zmian, u nas musisz z góry założyć co bedzie przez 25 lat. To nie chroni klientów. Nawet przy 0 stopach procentowych bank zarabia, wiec bank jest chroniony.

1

@Nieznajomy Na autobusy tak gramy. Pewnie o to mu chodzi, chodz patrzac na agresje w stosunku do Xaviego to i wina leży we wszystkim co mozliwe, wywalić jeszcze dzis i zatrudnić, no właśnie kogo...... @survier ?

0

@Bykunn Tak, ale potrzeba czasu by ich zastąpić. Niestety Bartek wszystko nam sprdl.

1

@Traba727 Brak Leo, Suareza widac gołym okiem, to byli główni zdobywcy bramek. Nie jest łatwo zastąpić takich piłkarzy. Leo to nie wiem czy kiedykolwiek zastąpimy

1

@Cule1234 Chłopaka można nazwac szklanką. Ilośc kontuzji jest ogromna. Albo nasz sztab do bani

6

@Survier Ale ty masz człowieku parcie. Ochłoń odejdz od kompa czy co. Xavi przyszedł w Grudniu. Nawet Ronald krytykowany dostał cały sezon, plus połowe drugiego. Może nie rozumiesz piłki, albo nie chcesz zrozumieć, nie od razu zbudujesz Rzym. Po okresie przygotowawczym się dowiemy jaki jest plan Xaviego na zespół. Czy Klopp dałby wiecej, moim zdaniem jest szansa bo jest zajeb trenerem, ale on przypomnę w swoim pierwszym sezonie za wiele w LVP nie zdziałał, potrzebował wzmocnień, zmienił bramkarza, kupił najdroższego obrońce. Ochłoń chłopie, wczoraj mieliśmy 2 słupki i 12 strzałów z czego 5 w światło, piłka nie chciała wpaść a mieliśmy do tego sytuacje. Potrzeba nam efektywnych napastników i zmian kadrowych. Tak Ronald tez je potrzebował.

2

@Nano22 Jak to mówia kazdy moze miec swoje zdanie. Ale twojego kompletnie nie podzielam. Porównywanie paki Enrique, Papa, a obecnej Koemana czy Xaviego :) Grubo.
Mamy ogromny problem ze zdobywaniem bramek. Leo brakuje ogromnie, rok temu Leo był i wyciągnął co mógł, w tym roku go nie ma i Ronald pogrążał zespół, Xavi ratuje top 4. Nie zgadzam sie z nim tylko że uparcie gra jednym pomysłem, nie ma planu B, ale wywalanie go.

0

@Survier Traore Depay Dembele
Aubameyang

Jak to ma wygladac?

2

@patry295 nigdy stopy procentowe nie powinny mieć takiego przełożenia na ratę. Zarabia na tym tylko bank. Przypominam że gdyby raty były z kosmosu ludzie chat by nie kupili, a kupowanie domów, mieszkań nakręca gospodarkę. Najłatwiej teraz powiedzieć, ludzie wiedzieli itd. Tak wiedzieli ze wojna wybuchnie i stopy będą szły pionowo w górę. Jakie to kur polskie, banki liczą miliardy zysków, winny rodak

0

@Janiama morale morale. A taktyka ta sama.

0

@D10SLEO nie bo teraz mamy wszyscy gramy na Dembele a to wg. LR jest ok. Wcześniej było wszyscy do Leo i to jest złe

2

@Objectivo a mógł z 6

0

@AlwaysBlaugrana nie widziałem byśmy odstawali od Rayo. Problemem jest jeden model gry. Oni autobus, a my na Dembele i wrzutka. To nie działa od kilku meczy

1

@Jakchcesz Czas trzeba dac to bez dwóch zdań. Ale wygraliśmy bo to było nowe. Teraz od meczu z Galata duża czesc zespołów wie co i jak zagramy. Xaviemu brakuje efektu zaskoczenia, planu B. Czy my wczoraj fizycznie zle wygladalismy? Na pewno nie gorzej od Rayo.

0

@Firestone Amortyzacja z tego co mowia teraz to 40 baniek. Sprzedaz za 70 baniek za duzo nam nie da. Kogo klasowego kupisz za 30baniek?

1

@Survier Przepraszam co robił Depay? Bo chyba mnie coś ominęło.

0

@Seburo poczekaj, ale ile on u nas zagrał, pokaz statystyki tylko tych 3 miesięcy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?