3

@Azi Barca to przegrała a nie sędziowie

1

Xavi ma jeden plan, nie ma planu B. I każdy wie jaki to plan, dlatego teraz wyglada to jak wyglada. Do tego mamy zajeb. ręcznik na bramce.

Wstyd, dwa mecze u siebie. Cadiz, Rayo - to jest katastrofalny wstyd. Memphis grał znacznie lepiej od Pupila Xaviego.

Dodam że Rayo na wyjezdzie to 2 drużyna od końca. 2!!!!
Nie zapomnijmy oczywiście ze po meczu usłyszymy, każdy mecz to finał. Finał dziś to grał tylko Gavi. Reszta to czeka na wakacje, jestem wkur. Bo Ostatnie mecze to nie są słabe a katastrofalne

0

Ale my jesteśmy dziadami piłki.

1

Później się dziwią ze ludzie bilety sprzedają. Gramy jeszcze gorzej niż w pierwszej połowie, a to sztuka

0

To jak zobaczymy słynny uśmieszek Lengleta po faulu na karny

0

@Firestone Może stwierdził ze bramka wpadła przez Desta, a nie najlepszego bramkarza świata wg. Xaviego

3

Ferran twardo cały czas w składzie.

0

@MICHU2 Wolisz Lengleta?

2

Rayo na wyjezdzie 2 mecze wygrało. No musimy to wygrać, nie ma innej opcji

0

@Firestone Nie zdejmie Ferrana.

1

Mucenie Xaviego cd. Cały czas jeden ten sam pomysł. To jest takie przewidywalne, ze nie wiem czego Xavi oczekuje. Dotrwać do końca sezonu. Ale dziś musimy wygrać, będzie porostu nam łatwiej a i margines błędu będzie bo przy obecnym stylu, pkt będzie tracić

2

Nie da się patrzeć na Ferrana. Przecież my znowu w 10-tke gramy

2

@Arkon Jak ze wszystkim. Pewnie sianko

4

Porche dla Igi. Mega :D

1

Dziwny set :) brawo Iga

0

Paradoksalnie, Białorusinka wydaje się być lepsza, a Iga prowadzi. :)

0

@Zawsze_Wierny nie do końca rozumiem dlaczego Iga cały czas wystawia jej na ten backhand

0

@Barca1992 nie widzę w tym nic humorystycznego. To nudne jest już kolego

1

@Barca1992 nie jestem kibicem Lecha, ale to z tą Amica jest żenujące. Taki ból dupska nie wiem kibiców Legii czy co?

1

@Barca1992 widać start sezonu Ronalda

0

@kiper09 niby dlaczego? Zostało 6 meczy do końca sezonu. Tu nie ma powodu na zmiany, grać, wygrać walczyć o 2 miejsce bez względu na zmęczenie

0

@Viajero nico to inna pozycja niż te chłopaki. Nico powinien zostać i być przygotowywany za Busiego

1

@Przemek2323 odp jest banalna. To nie jest elektorat Pisu. Więc mają ich w d.

0

@Michu94 źródło tych info od bliskich przyjaciół Usmana

0

@Rewolucja123 czyli sprowadzić kogo dla Busiego

0

@Deviler wiem wiem, ale ja go pamiętam przed kontuzja, b. Dobry piłkarz, ale mało gra panowie. Ja bym brał

1

@Worny przy sprzedaży Memphisa, luka, Brejta dał bym chłopaka do pierwszej drużyny

1

To co bierzemy tego Jesusa? 9-tka idealna do nas. Trochę magii też by się przydało a nie tylko rzemislnicy. Jedyne co się bym obawiam to glowa, ale jakby za 50 był do wyjecia to wolę go niż Roberta lub Portugalczyka

0

Finał jutro, ciężko będzie, dziś 3h,

1

Jeeeeeeest :) no i pięknie. Brawo Iga

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?