La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1398 Culés

1

Xavi ma jeden plan, nie ma planu B. I każdy wie jaki to plan, dlatego teraz wyglada to jak wyglada. Do tego mamy zajeb. ręcznik na bramce.

Wstyd, dwa mecze u siebie. Cadiz, Rayo - to jest katastrofalny wstyd. Memphis grał znacznie lepiej od Pupila Xaviego.

Dodam że Rayo na wyjezdzie to 2 drużyna od końca. 2!!!!
Nie zapomnijmy oczywiście ze po meczu usłyszymy, każdy mecz to finał. Finał dziś to grał tylko Gavi. Reszta to czeka na wakacje, jestem wkur. Bo Ostatnie mecze to nie są słabe a katastrofalne

0

@tbas a co ty chcesz od Marca ??? Ty pewnie byś obronił bo gwiazda orlika jesteś jeżeli potrafisz kopnąć piłkę prosto chociaż

0

@Mroziu To nie ja zarabiam 10 baniek. A jak chcemy cokolwiek gdziekolwiek znaczyć to potrzebujemy bramkarza.

0

@tbas zgłoś się bo widzę znafca jesteś

0

@Mroziu Jest przycisk ignoruj, ja z niego właśnie skorzystałem.

0

@tbas brawo ty hahaha

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?