1

@IronSanHybrid Roberto zostaje, Dest zostaje - czyli nie wzmocnimy kluczowej pozycji. Rewolucja pełną gębą.

2

@SzkodniKuss Poprawie tobie humor, te 400zł więcej zarabia tylko bank, a zaraz wjada tu twoi rodacy i usłyszysz, logiczne ze kredyt jest na 20 lat, powinieneś wziąć pod uwagę raty i zmiany cen. My jestesmy mądrzejsi bo mamy mieszkania po mamusi, albo pracujemy zagranica.

3

@Bogan my nie mamy siana na taki skład. Do tego Roberto wiemy że przedłuża a go tu nie ma

2

@Worny Dziewczyny były to i zadowolony.

0

@Jestjakjest na pewno

1

@Firestone Szukają siana chłopaki

0

@lukas992 pewnie tak. Ale patrzenie że banki podwoiły zyski, teraz potroją, a dalej będzie szło i krytykowanie Polaków bo kredyty wzięli.? Bez tych kredytów gospodarka gówno a nie się będzie rozwijać,to wszystko jest powiązane. U nas problem jest taki że my bankom dajemy wolna amerykankę w kredytach. Pół UE nie ma zmiennych stop, Skandynawia na minimach oprocentowaniach.

0

@PatrykBarca synka to sobie na chacie szukaj.

0

@lukas992 na razie jest plan fantastycznego krecenia miliardów dla banków. Myślę że czym dłużej wspieramy spółki matki z zagranicy tym lepiej.

0

@Worny zawsze wspólne obiadki się źle kończyły w ostatnim czasie. Oby było inaczej

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@PatrykBarca a jak wyglądał zespół Pepa jak wszystko wygraliśmy? Jak Enrique. Do tego mieli Leo w kosmicznej formie. Klopp nie ma paki za miliardy jak Pep teraz. Dla mnie najlepszy trener, dla ciebie nie musi być. Twoje zdanie

2

@Survier może dlatego w pierwszych 8 meczach sezonu graliśmy to co graliśmy. Może dlatego strzału nie oddaliśmy na bramkę w lm?

0

@Faun musieli to zrobić. :) gitara

0

@Cule1234 no i temu Panu wierzę

1

@Emhyr bo nie mamy takiego trenera

4

@jeyx77x a co my Caritas. Pensje ma taką że pracować nie musi.

1

@BarcaInfo szkoda, Wielka szkoda

2

Dzisiejsze szambo to kwintesencja dziennikarskich wojenek, kto wrzuci pierwszy news, który nakręci retweety itd. Tyle warte jest 90% ploteczek transferowych i nie tylko.
Nigdy nie zapomnę jak dziennikarze sportu, MD jechali po Leo bo piłkarze na start pandemii nie chcieli obniżyć pensji. Szambo jaki to Kapitan zły itd, a później dementi bo piłjarze chcieli ale nie chcieli by obniżać pracownikom klubu to był warunek. Dementi przeszło bez echa.

1

@Pawel13sz Lapcio widze ze potrzebuje PR poprawić. Feta z przedłużeniem umowy. A co pozostało, zespół umoczył wszystko co mógł.

14

Ale patologia dziennikarska.

1

@Emhyr Zwróc uwage kto mówił. Dziennikarze to wiesz, moga sobie gadać.

1

@jacobFCB Dobrze ze napisałes bo to najważniejsze w tej informacji

0

@Zoker No to mamy odpowiedź dlaczego go chcemy :)

0

Nauczył by sie ten człowiek wyciąg wnioski. Wszyscy winni on nie.

1

@Deeespacito uwielbiam ich styl. Intensywność level max, i połączenie skrzydła albo środek. Grają w czasie meczu kilka rozwiązań a nie jedno. No i znalazł perfekcyjnych skrzydłowych obrońców.

2

@Pawel13sz moje marzenie

0

@barcelonaLM Pojeby i tyle.

0

@Pogba Obok sportu, sunów, Golów najgorsze źródło.

0

@Encore Nie wiem jak z amortyzacja, nie wiem czy nam sie opłaca. Bo to nie jest tak że my sobie od razu 70mln wykorzystujemy, jeśli mamy limity i możemy wykorzystać tylko część, plus wysoka amortyzacja, to nie sprzedawałbym go.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?