2

@Deviler Jak z każdym piłkarzem. Jaralismy się Destem, czy spełnił na razie oczekiwania? - nie. Niby Hazard miał być drugim Ronaldo, i? itd. itd

0

@Pustelnik szpaler szykuj.

4

@Vincent__Vega Piekła nie będzie. Na spokoju 1-3 City

3

@DLFCB Uwielbiam gościa. Dla mnie jest najlepszy w swoim fachu

0

@Pilka_jest_okragla Dlatego z TS-em na bramce tez świata nie zwojujemy.

0

Pisałem, że LVP to i tak wygra. Zobaczcie jaki zespół poukładany wyszedł na druga połowę, Klop to Klopp. Z drugiej strony Villareal nie wytrzymał dłużej.

0

Szacunek dla Villarealu, to jest piękno piłki, jak ważna jest wiara i pressing w obecnej piłce, ale ja nadal uwazam ze Liverpool przejdzie dalej.

0

Lvp i tak wygra

0

@VALERON tylko ten szpaler i płacz na stronie RM też jest. Więc to nie jest jednorazowe pytanie jednego dziennikarza

1

@kuz nie zatonie

0

@GeneralXavi ale mają kompleks. Wygrali ll. Moim zdaniem cały świat powinien paść im do stóp chyba. Żenada

0

@Hubsao Jeden karton spakowany. :)

1

@DonMatteo901 A niech sobie grają gdzie chcą. Jakbym ja musiał podjąć decyzję i Straż Pożarna nakazałaby nie wpuszczać z flagami, to byłaby ta sama. Bo odpowiedzialność gdyby coś się stało spadła by na Prezydenta.

27

Zajeb news :DDD Darek po co te brednie?
Juventus niby chce, ale:
- Juve nie ma kasy
- Barca nie chce
- FDJ nie chce
- w sumie Juve tez nie chce.

4

@against_modern_football race. Od zawsze kibice race i pirotechnikę przemycają.

9

@BART97 to lepiej nic nie robić. Niech kur PiS muci dalej po swojemu.

5

@Kapitan hawk genialne. Szydera Nie :)

0

@Emhyr ale na transfery idzie tylko mała część z cvc

0

@Emhyr Nie, jedno i drugie nie jest ze sobą połączone, ale maja być jakieś nowe zasady LL. Jeszcze chyba nie było info co LL poluzuje.

1

@Gaz To genialny psiak. Fakt jest trudny, ale niesamowicie przywiązuje się do ludzi, wręcz aż za bardzo. Mam go 1,5 roku, mimo iz syn jak to dziecko czasem coś odwali, nigdy nawet zęba nie pokazał, tylko miłość. Boje się ze te jego wypady skończą się ze wpadnie mi gdzieś pod auto :(

0

@dniel Ta, cały dzień by żarł. O jezu do bloku bez szans, chatę im rozniesie to po pierwsze, po drugie potrzebują dużo biegać. Nie wyobrażam sobie Beagla w mieszkaniu.

1

@michal26 Miałem już w głowie :D

11

Nie kupujcie beaglów. Co to jest za menda
- skubaniec przeciska się przez bramę miedzy prętami, nie wiem jak ale się wciśnie i dzida w pole
- kupiłem siatkę, po miesiącu rozwalil, przeciska się i dzida w pole
- kupiłem siatke, powiesiłem z drugiej strony, rozwalił obie i dzida w pole
- kupiłem metalowa siatkę, zamontowałem w sobotę, dumny ze z menda wygrałem. Wczoraj wychodzę za bramkę, wsiadam do auta, a ten po tej metalowej siatce się wspina, skok i za brama, dzida w pole.

Nie mam kur już pomysłu jak mendę zablokować.

3

@JimMorrisonFCB Na wp.pl piszą, Hurkacz nie daje szans rywalowi, relacja Live, wchodzę a tam 7-5 i w drugim secie 3-3 :D

50

@MessiTheBesst No właśnie raczej wczoraj był prezydentem Warszawiaków. Chyba nie rozumiesz o co chodzi z flagami. Poczytaj co w nich jest

0

@Cule1234 Barca chce, Lewy chce, ale BM coś czuje ze nie odda go. Nie maja 9-tki.

0

@SamuraJack A ok, dzięki, nie wiedziałem. To dobrze, bo trochę można na nim zarobić

0

@Ali3231 Jutgle - jemu się w czerwcu nie kończy kontrakt? Więc jak oferta? Abde sprzedać

0

@MatLMG skierowanie palca w dół przed zrobieniem siuuuuu. Grubo

0

@Jestjakjest My raczej potrzebujemy tu i teraz. Rozumiem ze to może być przyszłość, ale jednak mamy spore problemy finansowe i te 20 baniek dla nas to duży koszt jak do Barcy B

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?