0

@Messibestplayerintheworld z jego pensja nie ma co się dziwić

0

@ShawnC Fake. Xavi powiedział że Roberto nie jest na sprzedaż za żadne pieniądze i będzie podstawowym piłkarzem

1

@Rewolucja123 ale Lapcio powie, zrobię wszystko by pozyskac:
Lewandowskiego, Azpi, Solera, Bernardo, Tchiuameni oraz przedłużymy Depaya i Usmana. A skończy się jak z Leo.

1

@Janas11224 Holenderski Samolot Kacapy zestrzelili, cisza. U nas farba oblany Rusek i Wojna.

2

@Lionel_Messi10 Ten Luiz Mariano Italiano to co to za dziennikarz?

58

Dodajmy kogo Xavi pokonał.
AM, RM, Sevilla, RSS, Betis

2

@Messibestplayerintheworld No, czyli kolejnych dwóch nowych piłkarzy do listy "To DO" Na liście kto ma do Barcy przyjśc jest juz myśle z dobre 30 piłkarzy. Ale bedzie paka, 3 składy bedziemy miec, na LL, na puchary i LM. Można na minus miliardzie można.

0

@Allbi Bardzo mądry i dobry ruch, tylko po co w takim razie teraz te 12 tys?

8

@Xwowrak I mówi to Polak :))) Patrzmy na siebie bo o nas i roszczenia to dopiero możemy mówić że mistrzami w tym jesteśmy

0

@Kurkmen Powinni ja ukamieniowac na rynku. Albo chociaż biczowanie

1

@macio_944 Z nie oficjalnych informacji wiem, że to na zlecenie Tuska, szwagra babci znajoma tak mówiła.

0

@Qba2312 Który z nich jest niechciany?

0

@Qba2312 Nie chce mi sie pisać. Poczytaj
https://alebank.pl/dlaczego-rubel-sie-umacnia/?id=407460&catid=25926

Ogólnie nie kupisz Dolców, Euro u Ruskich, only Rubel. Taki mocny szwindel by go umocnić. Spróbuj go wymienic na Euro, Dolara po takich wartościach.

2

@GeneralXavi Do koszuli mu chociaż pasuje

1

@Kapitan hawk A właśnie powinniśmy szpaler Ruskim zrobić :)

6

@Qba2312 Poczytaj dlaczego Rubel ma takie wartości i nie pisz bzdur.

2

@Borry Koles ma najlepszego agenta na swiecie. Wyników nie ma, trener słaby, wszedzie w katastrofalnej atmosferze odchodzi, a kolejni go zatrudniaja. Nie rozumiem

0

@OsamaDembele Jak pisałem to myślałem że zwymiotuje.

0

@Pewex A kraj demokratycznie wolny sie atakuje? Zaraz sie okaze ze my gorsi od Ruskich jesteśmy. Zwróć uwagę, że nikt nie zaatakował go fizycznie, ryzykujac zdrowie itd. Nie powinno miec miejsca bez dwóch zdań, ale nie popadajmy w jakieś paranoje.

1

@OsamaDembele Miesiaczka Pawłowicz. Najbardzej obrzydliwe co mogli wymyślić. :)

0

@michal26 Pytanie czy oblał go Polak, czy nie prowokacja Ruskich.

1

@Emhyr czym wypowiedzą? Chyba że na koniach wjadą

0

@Roobo Ferran ile Ma :)

0

Oglądałem tego raphinhe dziś. On tak zawsze mierny jest jak dziś? Wiem że to 1 mecz, ale grał słabo

0

@msmsms wielkie wow

2

@arasz1819 co dotkną wbija, zmienia, mega

0

Tylko paczę bo nie oglądam. Ferran schodzi, dramat gra, fati 2 minuty gol. Koleś 55mln kosztował. Mam nadzieję że się mylę z oceną

1

@FC_BARCA_Fan uparcie stawia na niego jeden pan. Irytuje mnie to strasznie

0

Nie oglądam, ale czytam coś co pewne było . Ferran out.

0

@Tomek_TF na Barcę nie stawiaj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?