La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1645 Culés

4

Sankcje, słowa oburzenia, konwoje humanitarne a tu cyk, Rubel z najwyższym kursem od 2020 bo Europa posłusznie płaci w Rublach za gaz. Śmiechu warte

6

@Qba2312 Poczytaj dlaczego Rubel ma takie wartości i nie pisz bzdur.

konto usunięte

0

@Qba2312 Rubel którego nawet nie uda ci się sprzedać bo nikt go nie kupi po takim kursie :P

2

@Qba2312 Kurs rubla to wydmuszka kreowana przez rząd rosji, realnie nie ma takiej wartości, wolumen jest minimalny i praktycznie nie wymienisz go po oficjalnym kursie.
To tylko działania polityczne na zwiększenie wartości waluty które nie przekładają się na nic, bo nikt rublem handlować nie chce.

0

@tbas a czemu ? Z tego co czytałem/widziałem to właśnie głównie była mowa o tym, że spowodowane jest to płaceniem Rosjanom za gaz w Rublach

0

@Qba2312 Nie chce mi sie pisać. Poczytaj
https://alebank.pl/dlaczego-rubel-sie-umacnia/?id=407460&catid=25926

Ogólnie nie kupisz Dolców, Euro u Ruskich, only Rubel. Taki mocny szwindel by go umocnić. Spróbuj go wymienic na Euro, Dolara po takich wartościach.

0

@tbas Dzięki :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?