tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kgorecki2500 Tylko że społeczeństwo Rosyjskie w to wierzy.
7
@Ali3231 Nie wiem czy TOP. Nic tu nie napisano co to za sankcje, kible maja sprzątać jak nie będą grać czy co.
2
@Cvzx Wrzucisz całość jego wypowiedzi?
6
@Messibestplayerintheworld Brakuje Sergi Roberto poprostu.
12
@arasz1819 Pamiętaj ze z naszych podatków lecą na to gówno miliardy złotych
12
@marcin62 Bóg tak chciał zapewne. Cała ta religia to żart, ludzie klękają przed facetami w sukienkach.
0
@kamilop LApcio gdzieś w wywiadzie mówił o tym że naszym największym wzmocnieniem jest zdrowy Fati
0
@Rewolucja123 Laporta i takie okienko by zaprezentował w swoim stylu. PR na najwyższym poziomie
1
@masq dokładnie. Dlatego nie zawsze warto sprzedawać za szybko. FDJ kosztował nas fortunę i amortyzacja to na bank około 40,50 baniek. Co nam po 20mln jak sprzedamy za 70 jak jeszcze dodatkowo możemy na transfery wykorzystać tylko chyba 1/4 wg przepisów
1
@masq nikomu, tu chodzi o podatki i bilans firmy. Księgowość jednym słowem.
19
8pkt nad Betisem. Moim zdaniem top4 już pewne, teraz walka o 2 miejsce
0
@SinMistico spuchli. Wyszaleli się w pierwszej połowie
0
@JohnA jazda Getafe
1
@Kgorecki2500 oby, wtedy Ziobro już nigdy więcej nie zobaczymy
7
@Bruttal piłkarze pewnie wdzięczni za wsparcie kibiców. Jak dzieci zachowanie. Po meczu trzeba było walczyć, a nie przed i w trakcie
1
@Emhyr dajmy dalej. Xavi mówi, FDJ kluczowy dla niego w projekcie, FDJ mówi nigdzie nie idzie, nie rozumie dlaczego media gadają. A dziennikarze od tygodnia go sprzedają :)
1
@Kgorecki2500 a on kiedyś przestał mieć obsjesje
3
@JohnnyBarca aż się wierzyć nie chce, że UEFA się zdecydowała na to
1
@Deviler na Legie za dobry patrząc gdzie Warszawa jest obecnie
2
@rafi509 duma się liczy. Dzieciom flagi zabrali :)
6
@tomek8756 Ciekawe co im te flagi przeszkadzaja.
0
@Messibestplayerintheworld Może jak ta Amber podłożyli ..... :)
0
@Cule1234 Ma jeszcze rok kontraktu. Czy bliżej to raczej Valencia decyduje, ale fakt mają problemem z kasą chyba.
0
@barteq w Fifie, wchodzi w menu, opcje, wypłaty, zmniejsz, done :)
0
@Uukasz_93 Mega. Prawie jak u nas leśne dziadki
0
@Cule1234 zero ambicji
0
@Jestjakjest Oby umoczyli
0
@BarcaInfo Nie jest dementowaniem to że Alemany nie negocjuje z tym obrońca? Ze został Barcelonei zaoferowany vs Alemany negocjuje? To dalsza nasza dyskusja nie ma sensu.
0
@BarcaInfo Zaoferowany a negocjacje Alemanego, widzisz różnice?
0
@Rajek99 To nie działa tak ze 50 baniek oszczędzamy. Amortyzacja jest na całość kontraktu.