2

@Kgorecki2500 Tylko że społeczeństwo Rosyjskie w to wierzy.

7

@Ali3231 Nie wiem czy TOP. Nic tu nie napisano co to za sankcje, kible maja sprzątać jak nie będą grać czy co.

2

@Cvzx Wrzucisz całość jego wypowiedzi?

6

@Messibestplayerintheworld Brakuje Sergi Roberto poprostu.

12

@arasz1819 Pamiętaj ze z naszych podatków lecą na to gówno miliardy złotych

12

@marcin62 Bóg tak chciał zapewne. Cała ta religia to żart, ludzie klękają przed facetami w sukienkach.

0

@kamilop LApcio gdzieś w wywiadzie mówił o tym że naszym największym wzmocnieniem jest zdrowy Fati

0

@Rewolucja123 Laporta i takie okienko by zaprezentował w swoim stylu. PR na najwyższym poziomie

1

@masq dokładnie. Dlatego nie zawsze warto sprzedawać za szybko. FDJ kosztował nas fortunę i amortyzacja to na bank około 40,50 baniek. Co nam po 20mln jak sprzedamy za 70 jak jeszcze dodatkowo możemy na transfery wykorzystać tylko chyba 1/4 wg przepisów

1

@masq nikomu, tu chodzi o podatki i bilans firmy. Księgowość jednym słowem.

19

8pkt nad Betisem. Moim zdaniem top4 już pewne, teraz walka o 2 miejsce

0

@SinMistico spuchli. Wyszaleli się w pierwszej połowie

0

@JohnA jazda Getafe

1

@Kgorecki2500 oby, wtedy Ziobro już nigdy więcej nie zobaczymy

7

@Bruttal piłkarze pewnie wdzięczni za wsparcie kibiców. Jak dzieci zachowanie. Po meczu trzeba było walczyć, a nie przed i w trakcie

1

@Emhyr dajmy dalej. Xavi mówi, FDJ kluczowy dla niego w projekcie, FDJ mówi nigdzie nie idzie, nie rozumie dlaczego media gadają. A dziennikarze od tygodnia go sprzedają :)

1

@Kgorecki2500 a on kiedyś przestał mieć obsjesje

3

@JohnnyBarca aż się wierzyć nie chce, że UEFA się zdecydowała na to

1

@Deviler na Legie za dobry patrząc gdzie Warszawa jest obecnie

2

@rafi509 duma się liczy. Dzieciom flagi zabrali :)

6

@tomek8756 Ciekawe co im te flagi przeszkadzaja.

0

@Messibestplayerintheworld Może jak ta Amber podłożyli ..... :)

0

@Cule1234 Ma jeszcze rok kontraktu. Czy bliżej to raczej Valencia decyduje, ale fakt mają problemem z kasą chyba.

0

@barteq w Fifie, wchodzi w menu, opcje, wypłaty, zmniejsz, done :)

0

@Uukasz_93 Mega. Prawie jak u nas leśne dziadki

0

@Cule1234 zero ambicji

0

@Jestjakjest Oby umoczyli

0

@BarcaInfo Nie jest dementowaniem to że Alemany nie negocjuje z tym obrońca? Ze został Barcelonei zaoferowany vs Alemany negocjuje? To dalsza nasza dyskusja nie ma sensu.

0

@BarcaInfo Zaoferowany a negocjacje Alemanego, widzisz różnice?

0

@Rajek99 To nie działa tak ze 50 baniek oszczędzamy. Amortyzacja jest na całość kontraktu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?