tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BombowiecKrawczyk Myślę ze Grie miał lepsze statystyki.
1
@Uukasz_93 Nie możesz pressowac skoro masz cały czas piłkę :D
3
@PatrychoO Ten dzisiejszy tez był z tego co Xavi mówił.
0
@BombowiecKrawczyk Dobrze to na teraz gra jak Grie, albo Cou. Taki skrzydłowy który ze skrzydłowym nie ma nic wspólnego.
0
@Uukasz_93 Po co Pressing, skoro my gramy piłka na poziomie 75%? Miliard podań, to obecna taktyka bo rywale na spokojnie, głęboko w obrocie czekają na okazje.
0
@BombowiecKrawczyk No koleś jest 4 miesiące. Nie możesz ocenić jak faktycznie będzie
1
@Herato na teraz tak. Ale to za szybko do oceny
2
70 tys kibiców przychodzi by oglądać 3 raz taki spektakl. A później zdziwieni ze sprzedają bilety.
1
@Janiama Ferranowi zmiana pozycji nic nie da. On piłki nie umie przytrzymać, kiwki zrobić. W sumie ostatnio to nie wiem czy cokolwiek potrafi zrobić
0
@Emhyr Tez prawda.
1
@hayek My tez, w szczegolnosci od taktyki.
2
@Emhyr Tylko oni nas tak traktują już 6 lat :(
0
@maniak33333 To skąd sędzia wiedział? Dramat
1
@sokot Powinien grać na skrzydle za Ferrana. Ale pewnie wystawi go Xavi na 9-ce i ocenimy ze jest słaby
0
@taris To jest ten nasz Mental. Walka w finałach itd
0
@Kengo a co główny widzi lepiej. Na stronie masz filmik obejrzyj sobie
1
@BeziteX no to nie ma spalonego. Menda sedziowska
0
@Kengo Wiesz ze boczny nie podniósł choragiewki?
0
@Kengo widziales powtorke?
0
@bartekvisca Gavi, jedyny co biegał jak opętany i zagrał świetny mecz.
0
@Tridente2015 I ot byly 2 z 3 meczy które na wyjeździe wygrali. Żenada
0
Nie widać byście chcieli.
1
@Gandalf55 Pierwszego na 100% nie było, drugi jeśli był spalony to tez nie. Ale tego nie wiemy
0
@Mroziu Jest przycisk ignoruj, ja z niego właśnie skorzystałem.
0
@kkbarca my przegraliśmy z Rayo, Eintrachtem, Cadizem, a ty wymieniasz tylko 3? Wszystkie dla nas są jak byśmy walczyli o utrzymanie
2
@Janiama Bo jesteśmy prości w odczytaniu. Dać nam piłkę, my zrobimy pierdyliard nudnych, bez sensu podań, a rywal spokojnie poczeka na kontrę, gdzie 2 - ma podaniami znajda się w sytuacji i pokonają wielkiego Marca. plan prosty i każdemu działa
0
@Seledynowy De Ja vi. Zawsze tak jest w ostatnich czasach. Brakuje jeszcze spotkań w restauracji by scalić zespół
0
@Zawsze_Wierny obramowanie bramki było 2 razy. Karnego nie było. Słupek Dembele to spalony
0
@Mroziu To nie ja zarabiam 10 baniek. A jak chcemy cokolwiek gdziekolwiek znaczyć to potrzebujemy bramkarza.
1
@budel17 Dobrze ze dodałeś chce. Tylko ze nas Galata i Eintracht wyjaśnił w europie.