0

@BombowiecKrawczyk Myślę ze Grie miał lepsze statystyki.

1

@Uukasz_93 Nie możesz pressowac skoro masz cały czas piłkę :D

3

@PatrychoO Ten dzisiejszy tez był z tego co Xavi mówił.

0

@BombowiecKrawczyk Dobrze to na teraz gra jak Grie, albo Cou. Taki skrzydłowy który ze skrzydłowym nie ma nic wspólnego.

0

@Uukasz_93 Po co Pressing, skoro my gramy piłka na poziomie 75%? Miliard podań, to obecna taktyka bo rywale na spokojnie, głęboko w obrocie czekają na okazje.

0

@BombowiecKrawczyk No koleś jest 4 miesiące. Nie możesz ocenić jak faktycznie będzie

1

@Herato na teraz tak. Ale to za szybko do oceny

2

70 tys kibiców przychodzi by oglądać 3 raz taki spektakl. A później zdziwieni ze sprzedają bilety.

1

@Janiama Ferranowi zmiana pozycji nic nie da. On piłki nie umie przytrzymać, kiwki zrobić. W sumie ostatnio to nie wiem czy cokolwiek potrafi zrobić

0

@Emhyr Tez prawda.

1

@hayek My tez, w szczegolnosci od taktyki.

2

@Emhyr Tylko oni nas tak traktują już 6 lat :(

0

@maniak33333 To skąd sędzia wiedział? Dramat

1

@sokot Powinien grać na skrzydle za Ferrana. Ale pewnie wystawi go Xavi na 9-ce i ocenimy ze jest słaby

0

@taris To jest ten nasz Mental. Walka w finałach itd

0

@Kengo a co główny widzi lepiej. Na stronie masz filmik obejrzyj sobie

1

@BeziteX no to nie ma spalonego. Menda sedziowska

0

@Kengo Wiesz ze boczny nie podniósł choragiewki?

0

@Kengo widziales powtorke?

0

@bartekvisca Gavi, jedyny co biegał jak opętany i zagrał świetny mecz.

0

@Tridente2015 I ot byly 2 z 3 meczy które na wyjeździe wygrali. Żenada

0

Nie widać byście chcieli.

1

@Gandalf55 Pierwszego na 100% nie było, drugi jeśli był spalony to tez nie. Ale tego nie wiemy

0

@Mroziu Jest przycisk ignoruj, ja z niego właśnie skorzystałem.

0

@kkbarca my przegraliśmy z Rayo, Eintrachtem, Cadizem, a ty wymieniasz tylko 3? Wszystkie dla nas są jak byśmy walczyli o utrzymanie

2

@Janiama Bo jesteśmy prości w odczytaniu. Dać nam piłkę, my zrobimy pierdyliard nudnych, bez sensu podań, a rywal spokojnie poczeka na kontrę, gdzie 2 - ma podaniami znajda się w sytuacji i pokonają wielkiego Marca. plan prosty i każdemu działa

0

@Seledynowy De Ja vi. Zawsze tak jest w ostatnich czasach. Brakuje jeszcze spotkań w restauracji by scalić zespół

0

@Zawsze_Wierny obramowanie bramki było 2 razy. Karnego nie było. Słupek Dembele to spalony

0

@Mroziu To nie ja zarabiam 10 baniek. A jak chcemy cokolwiek gdziekolwiek znaczyć to potrzebujemy bramkarza.

1

@budel17 Dobrze ze dodałeś chce. Tylko ze nas Galata i Eintracht wyjaśnił w europie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?