0

@ObiektywnyKibic121 Przydałby się. Oj przydałby się

28

Droga @Redakcja @Moderacja @administracja i prezesie tej, strony. Dajcie nam w końcu możliwość ocenianiania sędziów. Gdzieś musimy się wyżyć po tych meczach. Wniosek pewnie podpisze kilku użytkowników jeszcze

0

Komentarz usunięty

1

Z Cadiz nie zasłużyliśmy na przegrana tu nie zasłużyliśmy na wygrana. Natura oddała.
Brawo dla TS, pokazuje jak bardzo potrzebujemy w przyszłym sezonie bramkarza, tylko jak go odzyskać na dluzej.


1

@BART97 No nie Cadiz, jednak coś planowaliśmy. Ten to jakby Barca B grała.

3

Tak złego meczu Xaviego nie oglądałem. Tak złego bez jego reakcji na boisku

0

Katastrofalna gra w środku pola. Nico musi wejść jako 4 pomocnik. Kur Xavi budź się chłopie

0

@Striker Wiem zawsze lepiej zadać piłkarze. Panie trenerze, dlaczego nie wygraliśmy z Cadiz.

0

@Sulimo Z Cadiz na skrzydle w 2 minuty gry zrobił więcej od Ferrana. 9-tka nie jest, Ferran tez nie. Ferran to taki nasz problem Cou, Grie, Cala 3-tka gra na skrzydle i kompletnie u nas nie daje rady. Tylko Ansu

0

Gdybym mógł na konferencji zadać dwa pytania do Xaviego to były by to :
- Dlaczego Ferran jest tak bardzo nieskuteczny i traci piłki, do tego gra od dechy do dechy
- Czy ktoś TS powiedział by przestał wybijać piłki pod nogi rywala, robi to od 3 lat

0

@neeed Ale tak jego mecze wyglądały. Out of Control, mecze nie mecz z RSS

2

@michal26 Obie są do dupy i tylko populizmy walą.

1

Koemanimy:
- gramy zły pressing,
- tracimy ogromna ilość piłek
- TS i te jego wybicia, tylko on rozumie dlaczego to robi
- akcja Isaaka, podsumowanie, 3 do 1 kolesia, Albą się patrzy jak jego strona sobie biegnie napastnik.

Mecz po za kontrola, bardzo chaotyczny, mamy sytuacje, wbić z 2, dotrwać i wygrać w niedziele. Wtedy mamy TOP 4 i czas na sezon przygotowawczy Xaviego.

0

Strzał Ferrana :D

0

Jeszcze 3 i będę spał spokojnie

3

@Matheu12 ja myślę że będę biegał poniżej 10s na 100setke cały czas myślę. Tylko jak to zrobić? Mogę mówić będę ćwiczył. Tyle konkretów z tego ich pierd

4

@Matheu12 Mysa o gospodarce uwielbiam ten tekst.

0

Kur nie lubi tego sędziego.

0

@Batys Jest Pique

2

@Kgorecki2500 Aha, no to zaczynamy ciekawie, Eric pewnie wejdzie

0

@KapiFCB Bo masz to w dupie co się dzieje. Nie dotyczy ciebie to idziesz gdzie wygodniej. Twoja moralność, twoja sprawa

0

@Kgorecki2500 O ho podziały.

1

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,28362216,tomasz-grabarczyk-usuniety-z-partii-korwin-glowny-powod-nazwanie.html#s=BoxOpImg3

Slawus top
"Na podstawie absurdalnych zarzutów ze strony prezesa Janusza Korwin-Mikkego kierowanego przez Sławomira Mentzena oraz kilku członków Prezydium, zostałem decyzją sądu usunięty. Główny powód? Nazwanie Putina zbrodniarzem" - napisał w oświadczeniu opublikowanym w mediach społecznościowych."

1

@Jakchcesz nie obrażam piłkarzy.

0

@Dembouz1899 ta zabawne, 5 meczy 3 porażki 2 remisy, każdy kalka, my 80% oni 2 kontry.

0

@MesQueUnClub96 wystarczy oddać im piłkę. Czasem warto zagrać tak jak inni nie potrafią. Mając szybkiego Dembele, tak zagrałbym nudny mecz ale efektywny.

0

Cadiz0-2. A dlaczego, odp jest prosta AB oddało im piłkę. Cadiz ma 56%, a oni tak grać nie umieją, tyle wystarczyło w pon. Zrobić. No ale DNA

2

@Janiama rss-Fcb 1-4

0

@tomek8756 normalna, ładna tyle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?