tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ObiektywnyKibic121 Przydałby się. Oj przydałby się
28
Droga @Redakcja @Moderacja @administracja i prezesie tej, strony. Dajcie nam w końcu możliwość ocenianiania sędziów. Gdzieś musimy się wyżyć po tych meczach. Wniosek pewnie podpisze kilku użytkowników jeszcze
0
Komentarz usunięty
1
Z Cadiz nie zasłużyliśmy na przegrana tu nie zasłużyliśmy na wygrana. Natura oddała.
Brawo dla TS, pokazuje jak bardzo potrzebujemy w przyszłym sezonie bramkarza, tylko jak go odzyskać na dluzej.
1
@BART97 No nie Cadiz, jednak coś planowaliśmy. Ten to jakby Barca B grała.
3
Tak złego meczu Xaviego nie oglądałem. Tak złego bez jego reakcji na boisku
0
Katastrofalna gra w środku pola. Nico musi wejść jako 4 pomocnik. Kur Xavi budź się chłopie
0
@Striker Wiem zawsze lepiej zadać piłkarze. Panie trenerze, dlaczego nie wygraliśmy z Cadiz.
0
@Sulimo Z Cadiz na skrzydle w 2 minuty gry zrobił więcej od Ferrana. 9-tka nie jest, Ferran tez nie. Ferran to taki nasz problem Cou, Grie, Cala 3-tka gra na skrzydle i kompletnie u nas nie daje rady. Tylko Ansu
0
Gdybym mógł na konferencji zadać dwa pytania do Xaviego to były by to :
- Dlaczego Ferran jest tak bardzo nieskuteczny i traci piłki, do tego gra od dechy do dechy
- Czy ktoś TS powiedział by przestał wybijać piłki pod nogi rywala, robi to od 3 lat
0
@neeed Ale tak jego mecze wyglądały. Out of Control, mecze nie mecz z RSS
2
@michal26 Obie są do dupy i tylko populizmy walą.
1
Koemanimy:
- gramy zły pressing,
- tracimy ogromna ilość piłek
- TS i te jego wybicia, tylko on rozumie dlaczego to robi
- akcja Isaaka, podsumowanie, 3 do 1 kolesia, Albą się patrzy jak jego strona sobie biegnie napastnik.
Mecz po za kontrola, bardzo chaotyczny, mamy sytuacje, wbić z 2, dotrwać i wygrać w niedziele. Wtedy mamy TOP 4 i czas na sezon przygotowawczy Xaviego.
0
Strzał Ferrana :D
0
Jeszcze 3 i będę spał spokojnie
3
@Matheu12 ja myślę że będę biegał poniżej 10s na 100setke cały czas myślę. Tylko jak to zrobić? Mogę mówić będę ćwiczył. Tyle konkretów z tego ich pierd
4
@Matheu12 Mysa o gospodarce uwielbiam ten tekst.
0
Kur nie lubi tego sędziego.
0
@Batys Jest Pique
2
@Kgorecki2500 Aha, no to zaczynamy ciekawie, Eric pewnie wejdzie
0
@KapiFCB Bo masz to w dupie co się dzieje. Nie dotyczy ciebie to idziesz gdzie wygodniej. Twoja moralność, twoja sprawa
0
@Kgorecki2500 O ho podziały.
0
https://next.gazeta.pl/next/7,151003,28362280,bojkot-firm-ktore-zostaly-w-rosji-nieskuteczny-auchan-i-decathlon.html#do_w=52&do_v=303&do_st=RS&do_sid=604&do_a=604&s=BoxBizImg1
Żenada
1
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,28362216,tomasz-grabarczyk-usuniety-z-partii-korwin-glowny-powod-nazwanie.html#s=BoxOpImg3
Slawus top
"Na podstawie absurdalnych zarzutów ze strony prezesa Janusza Korwin-Mikkego kierowanego przez Sławomira Mentzena oraz kilku członków Prezydium, zostałem decyzją sądu usunięty. Główny powód? Nazwanie Putina zbrodniarzem" - napisał w oświadczeniu opublikowanym w mediach społecznościowych."
1
@Jakchcesz nie obrażam piłkarzy.
0
@Dembouz1899 ta zabawne, 5 meczy 3 porażki 2 remisy, każdy kalka, my 80% oni 2 kontry.
0
@MesQueUnClub96 wystarczy oddać im piłkę. Czasem warto zagrać tak jak inni nie potrafią. Mając szybkiego Dembele, tak zagrałbym nudny mecz ale efektywny.
0
Cadiz0-2. A dlaczego, odp jest prosta AB oddało im piłkę. Cadiz ma 56%, a oni tak grać nie umieją, tyle wystarczyło w pon. Zrobić. No ale DNA
2
@Janiama rss-Fcb 1-4
0
@tomek8756 normalna, ładna tyle.