3

@michal26 A co by zrobił? Powiedział Putinek nie atakuj. Populista nic wiecej. Jedno mu mozna przyznać, że miał racje jak opierdal... Niemców, że sponsoruja Kacapów.

1

@Kitek1640 Miał być w poniedziałek, plotki że na jutro. Teraz wychodzi, że na jutro też nie. Trzeba czekać na zielone światło.

0

@Kitek1640 tak sam ze sobą. Nie jest powołany

0

@Dziki15 Odmień być. Powinno wystarczyć

9

@kuz Dla mnie gitara, nie przejdzie do RM. Może w PSG byc nawet Prezesem

0

@Messibestplayerintheworld Ciekawe czy powiedział, w czwartek gramy Finał. I tak Finały my gramy już 6 lat :) Z dystansem oczywiście. Ale oprócz piłkarzy to i Xavi ma sobie coś do zarzucenia w kontekście taktyki, takie moje zdanie.

0

Ansu nie ma. Szkoda.

0

Ciekawe że nagrywał swoją drogą

0

@Jakchcesz wygrajmy te mecze to tak

0

@Kamiloza91 RSS nie może z nami wygrać bo się zbliża na 2 pkt. Remis tez nie będzie zły

0

wygrana z RSS da nam TOP 4. Wtedy tego nie wypuścimy moim zdaniem

0

Kto to jest ten kudłaty w MU? Biega po całym boisku z prawej na lewa. Kompletnie nie ma pozycji:) śmiesznie to wyglada

7

Jaka piłka w LVP jest prosta. Podanie cyk sam na sam

1

@bartas97 Przeżyjesz. :D

6

Dzięki wszystkim którzy postawili na Betis. Oby Elche wytrzymało

1

Przeciez dla nas lepiej ze Betis remisuje.

0

@Kgorecki2500 Niemcy dostarczymy Ukrainie uzbrojenie ale go nie mamy zamówimy, będzie po wojnie

3

@Toretto z czego 17 wrzuć do obrońcy Cadiz

0

@elprawak spoko rozumiem, tylko że udział biorą rozumiem zwycięzca pk, ll, 2 miejsce i finalista pk?

0

@elprawak no ok ale to dotyczy udziału Barcy i RM w Sp a nie ze Barca musi być 2.

4

@elprawak wiesz że to AS wypuścił. Wierzysz w to?

2

@Medium natura się mści. Pięknie

12

@DaPidejpi zaskoczę ciebie 0. Nienawidzę piwa, lubię wódkę i whisky :)

7

@Messibestplayerintheworld powinniśmy z nim przedłużyć umowę. Potrzebujemy takiego skrzydłowego. Tylko ten strzał by mu naprawić

1

@Iniesta19820815 nie będzie, to jest inny mecz, przeciwnik.

0

@Clue nikt nie wywala Xaviego, krytykuje jego decyzję taktyczne w ostatnich meczach, a to różnica

1

@Janiama ok wygrałeś, szacunek :)

0

@D44H posłuchaj Gazde, Swiecickiego, Borka, a na deser ulubieniec publiczności co ma bana w Polsat na miesiąc, wielki fan LVP i nikt inny się nie liczy, a jest nim Marciiiiin Feeedek.

1

@sebasek99 czyli dobrze pamiętałem

1

@MesQueUnClub96 bez wizy i bez covidu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?