tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@michal26 A co by zrobił? Powiedział Putinek nie atakuj. Populista nic wiecej. Jedno mu mozna przyznać, że miał racje jak opierdal... Niemców, że sponsoruja Kacapów.
1
@Kitek1640 Miał być w poniedziałek, plotki że na jutro. Teraz wychodzi, że na jutro też nie. Trzeba czekać na zielone światło.
0
@Kitek1640 tak sam ze sobą. Nie jest powołany
0
@Dziki15 Odmień być. Powinno wystarczyć
9
@kuz Dla mnie gitara, nie przejdzie do RM. Może w PSG byc nawet Prezesem
0
@Messibestplayerintheworld Ciekawe czy powiedział, w czwartek gramy Finał. I tak Finały my gramy już 6 lat :) Z dystansem oczywiście. Ale oprócz piłkarzy to i Xavi ma sobie coś do zarzucenia w kontekście taktyki, takie moje zdanie.
0
Ansu nie ma. Szkoda.
0
Ciekawe że nagrywał swoją drogą
0
@Jakchcesz wygrajmy te mecze to tak
0
@Kamiloza91 RSS nie może z nami wygrać bo się zbliża na 2 pkt. Remis tez nie będzie zły
0
wygrana z RSS da nam TOP 4. Wtedy tego nie wypuścimy moim zdaniem
0
Kto to jest ten kudłaty w MU? Biega po całym boisku z prawej na lewa. Kompletnie nie ma pozycji:) śmiesznie to wyglada
7
Jaka piłka w LVP jest prosta. Podanie cyk sam na sam
1
@bartas97 Przeżyjesz. :D
6
Dzięki wszystkim którzy postawili na Betis. Oby Elche wytrzymało
1
Przeciez dla nas lepiej ze Betis remisuje.
0
@Kgorecki2500 Niemcy dostarczymy Ukrainie uzbrojenie ale go nie mamy zamówimy, będzie po wojnie
3
@Toretto z czego 17 wrzuć do obrońcy Cadiz
0
@elprawak spoko rozumiem, tylko że udział biorą rozumiem zwycięzca pk, ll, 2 miejsce i finalista pk?
0
@elprawak no ok ale to dotyczy udziału Barcy i RM w Sp a nie ze Barca musi być 2.
4
@elprawak wiesz że to AS wypuścił. Wierzysz w to?
2
@Medium natura się mści. Pięknie
12
@DaPidejpi zaskoczę ciebie 0. Nienawidzę piwa, lubię wódkę i whisky :)
7
@Messibestplayerintheworld powinniśmy z nim przedłużyć umowę. Potrzebujemy takiego skrzydłowego. Tylko ten strzał by mu naprawić
1
@Iniesta19820815 nie będzie, to jest inny mecz, przeciwnik.
0
@Clue nikt nie wywala Xaviego, krytykuje jego decyzję taktyczne w ostatnich meczach, a to różnica
1
@Janiama ok wygrałeś, szacunek :)
0
@D44H posłuchaj Gazde, Swiecickiego, Borka, a na deser ulubieniec publiczności co ma bana w Polsat na miesiąc, wielki fan LVP i nikt inny się nie liczy, a jest nim Marciiiiin Feeedek.
1
@sebasek99 czyli dobrze pamiętałem
1
@MesQueUnClub96 bez wizy i bez covidu?