tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@bebeto77 nie jest. Zeruje szanse na majstra, nie to że wierzyłem w majstra ale jednak zeruje, Real nie umoczy 3 meczy
1
@Conradxc ale on to robi na stronie Barcelony. A wy pomyliliście strony, tam się jarajcie
2
@blodziakk ale co wydrukowali grę Sevilly w drugiej połowie?
1
Zaraz wbija na 2-3.
1
I tak RM zremisuje
0
Cvc brak, sponsor jest ale nie wiemy ile dane ukryte, problemy z przedłużeniem kontraktów, a wcale nie są to kosmiczne wynagrodzenia. Nadal jest źle moim zdaniem
0
Co tam się stało że 10 minut doliczyli
0
@arekfanBarcy zapraszam w wakacje nad morze. Szybko wrócisz na południe. :D
7
@AmigoBlancos To pilnuj tyłów by inny pies ci nie wlazł.
6
@Ali3231 No to z tydzień temu była trochę inna narracja Kahna. Więc jednak coś się dzieje
7
@PodkarpackiKibic każda porażka RM mnie cieszy, bez względu na okoliczności. A drugie miejsce sama sobie wywalczyć Barca musi
1
@Bogan Ta każdego fana RM od razu zabijam. Uwielbiam te skrajności w wypowiedziach. Mam kilku zabłąkanych znajomych, którzy są fanami RM, jak gadamy o piłce to nie udajemy, ale czy to znaczy że to są moi wrogowie i odwrotnie?
1
@VegetaPolska Nie martw się ja dla kibica RM miły być nigdy nie będę.
21
Socios powinni zapłacić ta karę.
0
@Bykunn ta oni i wiarygodność
2
Podnieśli się Alba, Pique, Busi ale nie on
0
@kkbarca no to trochę teraz rozumiem ostatnie wypowiedzi Alemanyego i Lapcia. Zobaczmy jaka bomba jest w wynagrodzeniu, Cou, Grie, Pjanic.
0
@Kgorecki2500 no to jakoś ta ich religia ma to w d..
0
@Emhyr Ameryki dziennikarz nie odkrył. Każdy kto ogląda Barcę to powie
15
@Uukasz_93 wojna wybuchła w lutym, a my zdychamy na inflację ponad rok. Co to jest za menda to głowa boli
0
@Kusco15 skrajna prawice chcesz o rozsądny komentarz?
1
@jaras121 jeden gdyby nie procedura już by zamówił :)
2
@jaras121 rozumiem że abonament za tv płacisz :)
1
@Kusco15 Ziobro pracuje by byli nietykalni
0
@Deviler umie. Yo soj Robert
0
Zobaczcie głosowanie online ostatnio. 700 się wdzwonilo z 4k zaproszonych.
0
@Barca1992 ryż najmniej, więc kupujemy ryż od dziś.
5
@lukas10 no i zakończą swój biznes.
0
@Messibestplayerintheworld na pewno. Widać że okres przygotowawczy Ronalda za mocny nie był. Mówią to piłkarze którzy odchodzą
1
@bartas97 Mamy dwa wyjazdy z RSS i Betis. Dwie porażki i bedzie problem.