1

@bebeto77 nie jest. Zeruje szanse na majstra, nie to że wierzyłem w majstra ale jednak zeruje, Real nie umoczy 3 meczy

1

@Conradxc ale on to robi na stronie Barcelony. A wy pomyliliście strony, tam się jarajcie

2

@blodziakk ale co wydrukowali grę Sevilly w drugiej połowie?

1

Zaraz wbija na 2-3.

1

I tak RM zremisuje

0

Cvc brak, sponsor jest ale nie wiemy ile dane ukryte, problemy z przedłużeniem kontraktów, a wcale nie są to kosmiczne wynagrodzenia. Nadal jest źle moim zdaniem

0

Co tam się stało że 10 minut doliczyli

0

@arekfanBarcy zapraszam w wakacje nad morze. Szybko wrócisz na południe. :D

7

@AmigoBlancos To pilnuj tyłów by inny pies ci nie wlazł.

6

@Ali3231 No to z tydzień temu była trochę inna narracja Kahna. Więc jednak coś się dzieje

7

@PodkarpackiKibic każda porażka RM mnie cieszy, bez względu na okoliczności. A drugie miejsce sama sobie wywalczyć Barca musi

1

@Bogan Ta każdego fana RM od razu zabijam. Uwielbiam te skrajności w wypowiedziach. Mam kilku zabłąkanych znajomych, którzy są fanami RM, jak gadamy o piłce to nie udajemy, ale czy to znaczy że to są moi wrogowie i odwrotnie?

1

@VegetaPolska Nie martw się ja dla kibica RM miły być nigdy nie będę.

21

Socios powinni zapłacić ta karę.

0

@Bykunn ta oni i wiarygodność

2

Podnieśli się Alba, Pique, Busi ale nie on

0

@kkbarca no to trochę teraz rozumiem ostatnie wypowiedzi Alemanyego i Lapcia. Zobaczmy jaka bomba jest w wynagrodzeniu, Cou, Grie, Pjanic.

0

@Kgorecki2500 no to jakoś ta ich religia ma to w d..

0

@Emhyr Ameryki dziennikarz nie odkrył. Każdy kto ogląda Barcę to powie

15

@Uukasz_93 wojna wybuchła w lutym, a my zdychamy na inflację ponad rok. Co to jest za menda to głowa boli

0

@Kusco15 skrajna prawice chcesz o rozsądny komentarz?

1

@jaras121 jeden gdyby nie procedura już by zamówił :)

2

@jaras121 rozumiem że abonament za tv płacisz :)

1

@Kusco15 Ziobro pracuje by byli nietykalni

0

@Deviler umie. Yo soj Robert

0

Zobaczcie głosowanie online ostatnio. 700 się wdzwonilo z 4k zaproszonych.

0

@Barca1992 ryż najmniej, więc kupujemy ryż od dziś.

5

@lukas10 no i zakończą swój biznes.

0

@Messibestplayerintheworld na pewno. Widać że okres przygotowawczy Ronalda za mocny nie był. Mówią to piłkarze którzy odchodzą

1

@bartas97 Mamy dwa wyjazdy z RSS i Betis. Dwie porażki i bedzie problem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?