1

@LambiPL Tzn wiesz, może pisał przed sezonem nie wiem, ale pamiętałem poprostu filmik Ćwiakaly i pamietam że Janiama po tym filmie o tym pisał.

6

@Janiama Możemy.
https://x.com/cwiakala/status/1437866683889295363

14.09 dał juz w komentarzu, później nagrał na YT filmik jak mówił o tym.
Daj swój z przed 14.09

https://x.com/cwiakala/status/1437867231707373570

30

@Janiama nie obraz się, ale Cwiakala powiedział to jako pierwszy. Uwaga pamiętam :)

0

@fcbarcafan19 Czy ja wiem czy Fifa. Tylko Lewy tu jako nowy. Chyba ze sprzedaż i przedłużenie Dembele, ta tu łatwo nie bedzie.

3

No dobra jak to po porażkach zawsze sie kogos sprzedaje, ale jednak zmiany od nowego sezonu.

9-tki Lewy, Auba, Luuk
Lewa strona Ansu/ Ferran
Prawa strona Dembele/ na pewno nie Adama, nie wiem ktoś może z Barcy B
Łatwo sie domyślić, Adama, Memphis, Grie, Breit, Cou, Trincao - out

W pomocy do obecnego składu dochodzi Kessi.

Obrona
Potrzeba kogoś dla Desta i Alby
out Lenglet, Umtiti, Roberto, Balde, Mingueza

1

@Barca1992 I tak wole go niz Putina z obu stron naszej granicy

1

@taris Oczywiście że założenia taktyczne swoje, piłkarze swoje, ale jeśli nie sa gotowi na 90 minut w takim samym wydaniu, to musisz coś zmienić. Cadiz nie szedł z nami na wymiane, cierpliwe czekał na własnie takie kontry, Eintracht, tez cierpliwie czekał jak dwoma podaniami beda już u nas. Zaczyna sie problem gdy my nie wychodzimy na prowadzenie, zaczynamy cały czas tak samo napierać ale bez pressingu, bo nie ma klubu który jest wstanie grac wysokim pressingiem 90 minut. Czy z RSS powinno być łatwej, na pewno nie postawia autobusu bo to też trzeba umieć, ale musimy wyjść pierwsi na prowadzenie bo bedzie bardzo nerwowo. W meczu z Cadiz i Eintrachtem wyszedłbym 4 pomocników i 2 napastników i uparcie nie grałbym posiadaniem 80% piłki. Bo to my sie meczyliśmy, a nie Cadiz czy Eintracht.

2

@Janiama wkoncu sensownie piszesz. Sytuację Eintracht i Cadiz były kalka w kalkę. Sami trenerzy mówili że wiedzą jak zagrać by spróbować wygrać. Xavi ma jeden plan, albo ma B ale nie wie jak go wdrożyć, albo nie ma zasobów.. Fakt jest taki że oba ostatnie mecze są po za kontrola

0

@MesQueUnClub_87 byłem dwa razy na meczu. W sumie bilet i wchodzisz. Ja to miałem organizowane przez firmę zewnętrzna, myślałem że tylko dlatego nikt mnie nie sprawdzał.

0

"Laporta: Odsprzedanych wejściówek karnetów nie było mało, widzieliśmy to w różnych strefach stadionu. Uważamy, że około 7 tysięcy wejściówek z karnetów trafiło do Niemców, ale nie wiemy tego dokładnie."

Czyli jeśli 5k sprzedaliśmy zgodnie z umowa + 7k socios, a kibicow Eintrachtu było 30k, to uwaga = 18k kibiców kupiło sobie bilety legalnie, ale poprzez firmy zewnetrzne :D. To zmienia postać rzeczy bo wszyscy tu jechali socios jakie to mendy bo sprzedały swoje bilety. Zjeb.. to klub :) Pozostałości po Bartku długo jeszcze bedziemy sprzatac.

"Laporta: W kwestii biletów VIP zwykle nie robimy rozróżnienia na kraje, sprzedawaliśmy je na IP czy karty płatnicze z Niemiec, ale kiedy zobaczyliśmy, że większość takich wejściówek mają już goście, wstrzymaliśmy dla nich sprzedaż we wtorek."

O matko :) no to nie dziwie sie fanom ze sa wkur.. myślałem że socios głównie winni ale to klub zjeb..

0

Czyli to nie jest tak że socios opchneli bilety, tylko firmy zewnetrzne, które sprzedaja bilety opierdziellai je Niemcom. Jakas czesc Socios sprzedała, ale jakas czesc, o której Lapcio nie wie ile tak na prawde.

0

@Zawsze_Wierny Nie zrozum mnie źle, ale Pedri miał długie dwie kontuzje za czasów Koemana i poczatków Xaviego. W styczniu przyszło kilku piłkarzy, którzy również pomogli dobywac te pkt.

3

@KrystianR Obaj nie maja dryblingu.

0

@Blanco16 Nawet w Boksie wiedza ze dostostowujesz taktyke pod warunki rywala. My musimy te nasze DNA uparcie trzymać, zawsze i wszedzie posiadanie piłki najwazniejsze będzie.

1

@icon3520 Depay tylko przez kilka minut zagrał na skrzydle a i tak miał lepsza sytuacje od Torresa który grał 90 minut. Czy trenerzy zawsze musza miec swojego pupila. Nie nie sprzedaje Torresa, ale wczoraj był dramatycznie bezużyteczny.

1

@Donio Wczoraj słabo sedziowali, ale to my przegraliśmy ten mecz. Sytuacje wczorajsze Cadizu były identyczne jak te Eintrachtu. Kalka w kalke, 3 podania sa na skrzydle i do środka.

2

@Janiama Nie do końca sie zgodze. Napoli trzeba było - wygrali, Galata trzeba było = wygrali. W lidze b. duzo waznych meczy trzeba było = wygrali. Powód jest jeden, nie radzi sobie Xavi z autobusami bo chce z kazdym grac tak samo.
Benfica = autobus
Cadiz = autobus
Eintracht = autobus
Galata = autobus

0

@BaroPodertos Cholera go wie co Barca kombinuje, ale kombinuje na pewno. W okół nas od kilku lat tylko ciekawe historie, niestety nie związane z piłką.

2

@arasz1819 Bo tak było. Tylko co nie którym przez gardło nie potrafi przejść, że takie zespoły wiedza co maja robić. Potrzeba tez szczęścia, ale jednak.

0

@arasz1819 I zgode na grabierze. Może o to im chodzi, chory kraj

1

@kuz Moim zdaniem to nie forma, a raczej taktyka rywali, która sie sprawdza. I Eintracht i Levante i Cadiz grali w defensywie i kontry. Kazdy z tych meczy wygladał identycznie. My do Dembele i wrzutka, oni cierpliwie czekali na kontre, 3 podania i 100% sytuacja.

1

@Pawlusek Komentatorzy mówili że poprosił Dest o zmianę. Oglądałem na angielskim źródle.

0

@Deeespacito Obawiam sie ze nie ma szansy. Musielibysmy wpierw rozwiazac sprawe Pjanica, Cou, Grie. Chodz licze ze Alemany cos wymysli

0

@Jakchcesz Gdzie napisałem, że jest żartem? Odnieś sie może do taktyki na te mecze co wymieniłem, bo nic nie wnosisz do dyskusji.

0

Było coś o Descie? Prosił o zmianę wczoraj.

3

@hoeniker Jedyny wygląda na piłkarza z przodu, który powinien grac w takim klubie jak FCB

2

@MesQueUnClub96 pisanie o miotle itd to nadal nie wywalanie trenera. Sam go krytykuje, bo uważam że uparcie betonem na każdego gra tym samym pomysłem, ale nie zwalniam go. Mamy prawo go krytykować za Galata, za Eintracht, Cadiz. Wszystkie 3 zespoły łączyło jedno, taktyka pod Barcę i kompletnie nie zdał egzaminu, uparcie gra tak samo z nimi.

19

@MesQueUnClub96 jedna osoba tak napisała. Widać wystarczy bys wrzucał post pod publiczkę

4

Tak dla przypomnienia. Galatasaraj męczarnie na wyjeździe, Eintracht zasłużyliśmy na porażkę w pierwszym meczu, w drugim mieli 16 strzałów, mogli nam minimum 5 wbić, wczoraj Cadiz 4 100% sytuację. A taktyka jest wiecznie ta sama wrzutka i Ferran Tores na boisku. Rok temu złapaliśmy zadyszkę dokładnie w tym samym momencie. Wczoraj nie było źle fizycznie. Obawiam się że sposób w jaki chcemy grać wymaga od zespołu perfekcji, a składu na perfekcje nie mamy. Czasem na prawdę grać innym sposobem a nie uparcie 80% posiadania i obawa na kontry.

1

@Lionel_Messi10 to nie ten sam lekarz co kazał operować? Dest wrócił pograł 1,5 meczu i znowu wakacje. Ansu leczył się w Madrycie. Męczą mnie te kontuzje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?