0

12 strzałów Eintrachtu :D Kabaret jak my dziś jesteśmy złe ustawieni

4

Każdą piłkę wygrywają w środku, odbicie itd, my jesteśmy bez jaj, pogubieni. Nie rozumiem tego meczu

2

Barcelona w Europie to parodia klubu. Nie pojmuje jak można tak grać z 9 drużyna Niemiecka, krwawienie z Turkami itd. Ba Benfica tez nas wyjaśniła.

0

Co my gramy to nie mam pytań. Nie wiedza jak wyrzucić piłki i jakoś i tak sobie podają. Dramat dziś

1

@AmigoBlancos Araujo widzę ze bandażuję. Przypominam ze oprócz Pedriego, Pique tez jest kontuzjowany

0

O Kolejny z kontuzja. Zaczyna się robić ciekawie u nas.

0

Po co ten faul? Kur no nie kumam co oni dziś grają

1

@Kgorecki2500 Zobacz na staty to się jeszcze bardziej zdziwisz, Bo 0-2 to łagodnie na razie

0

Dziś słabo gra. Mamy powód dlaczego

1

Znowu będą z nas łacha drzeć w necie.

0

@bartekvisca wyskok jakby kogoś na plecach miał

0

@IronSanHybrid Ktoś go zwalnia ?

2

fatalna Barcelona. Niemcy są dużo lepsi i mogli spokojnie nam wbić z jeszcze jedna. My nie mamy sytuacji, pomysłu, planu. Trzeba to nazwać po imieniu, to kompromitacja Barcelony

2

Nasz plan na mecz, to Dembele i wrzutka.

2

Zasłużenie przegrywamy. Niemiec na ławce wyjaśnia Xaviego jak dzieciaka, to oni grają pressingiem, to oni się dobrze ustawiają. Maja plan, my nie mamy zielonego pojęcia co robić.

1

Nie wiem czy idiota to nie delikatne słowo

9

@OsamaDembele Jest kibicem RM, ale dobrze wczoraj sędziował.

1

@Chaoss Do Smoleńska pije. @maroon PIS nie jest dla mnie rodakiem, wszędzie tylko propaganda, to co ja mam kłamać? Każdy logicznie myślący wie, że sprdl wyprawe swojego prezydenta, później sprdl jeszcze kilka innych wypraw niczego sie nie ucząc.

2

"Państwa bałtyckie są naszymi kluczowymi partnerami w sprawach bezpieczeństwa w regionie. Wspólnie postanowiliśmy, że pojedziemy do Kijowa razem. Polska jest organizatorem wizyty i wraz z Ukrainą zapewnia jej logistykę i bezpieczeństwo" - podkreślił szef BPM.

No to przyjaciele moga czuć sie bezpieczni, jak Polska jest organizatorem wizyty.

1

@Peciak nie będzie,, jest po lidze

0

@DonMatteo901 Kozak to był w meczu z nami, w meczu Sevilla - RM to on dał wygrana RM

0

@KrwawiaceoczyVEB Chyba, że my tylko na 0zł transfery możemy liczyć.

0

@Outlook Tylko ze RM si nie odrodził. Wpadło i tyle, to nie to samo co z PSG

0

@DonMatteo901 Będzie jak w pierwszym meczu. Sevilla znacznie lepsza i nagle Bono wrzuci sobie piłkę do bramki. No bo RM to błąd można popełnić.

1

Barca chce Azpilingete, Christiansena, a oni rezerwowi Chelsea? To tak po za gównianym wynikiem pytanie

0

Ale Chelsea fatalnie gra ta dogrywkę.

5

Było 3-0, bańka na 40 ale Courtua wyciąga piłeczkę i jest 2-3. Znowu Cou i Benzema im dupsko ratuje

2

@Marcelinho99 Nie ma takiej opcji by oni dostali LM. Jak nie MC to LVP ich wyjaśni

16

Zaraz armia białasów tu przylezie i nam nawrzuca.

1

Wiedziałem ze wbija. Jak tak sabo grając RM moze wejść do półfinału to tylko oni wiedza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?