1

@Janiama Barca 3 Sevilla 0

1

@Kgorecki2500 dzięki temu że opozycja połączyła siły, Orban nie może zmienić konstytucji. To dobry wynik jak na to co tam się dzieje i na to co się zapowiadało

0

@Hubsao Niemcy tylko prdl. Ale broni nie dadzą, gadają gadają gadają. Za uchodzcow też średnio się biorą.

1

@Kgorecki2500 tylko tam są jednomandatowe chyba. Więc i tak nic to nie mówi. Oprócz tego że spodziewano się chyba więcej

4

@Jestjakjest dzięki Socios go wybrano na dwie kadencję

0

@Luciano99 dlatego lepiej dać mu bonus gotówka, a pensja max 8netto. Wtedy łatwo się sprzeda, Cou ma pensje z kosmosu.

4

@AdamaTraore dlatego jest fanatykiem Rosji, która jest mistrzem propagandy. Hipokryta

0

@Herato jaki gruby hajs. Kup takiego grajka. Min 50mln.plus pensja plus prowizję. Tu masz tylko pensje, nawet jak coś można sprzedać za rok, zawsze zarobimy. Nawet gdy damy mu 10mln netto to i tak się opłaca

2

@Kgorecki2500 tyle dobrego że konstytucyjnej przewagi Orban nie będzie miał. Tyle dobrego

2

@Rastafarnianin każda seria się kiedyś kończy

0

@Pingwinek słabe są te frekwencję.

0

@lucas/catalan nie wysilaj się. U mnie jesteś zablokowany i dyskusje z tobą mnie nie interesują.

6

@Pingwinek zaproszonych 4500 socjos. Było 700

1

@arasz1819 no ale wtedy Berko nie będzie miał z czego żyć jak go jego towarzysze odetną.

4

@arasz1819 te 30% wie że to wina Tuska. I Smoleńsk i oczywiście wojna. Wszystkiemu winna UE. Przynajmniej tak twierdzi prawica. A teraz zobaczmy kto nadal jest za Putinem z UE :) Węgry z na czele prawicowskim rządem :)

0

@michal26 masz sprany mózg.

0

@Encore Good luck. Nikt Brazolowi nie da takich pieniędzy bo on w życiu nie pogra jeszcze 3 lat na poważnym poziomie.

1

Żenada ze bez kwot oraz ilość socios. Kompletnie mają to w dupie. Online spotkanie a nawet 20% ludzi nie było.

0

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/993405/jego-praca-jest-nie-do-obrony-sousa-na-goracym-krzesle

Agent Sousy to powinien chyba dostać Oskara. Jak on mu te stanowiska załatwia to ja nie wiem.

7

@Commandement Trzy razy musi się potknąć :) Prędzej w latającego świetego mikołaja uwierzę.

1

@Kapitan hawk Dobrze by było wygrać, bo wtedy TOP 4, raczej spokojne. Ale świat się nie zawali jak stracimy pkt. Tylko wtedy przylezie tu armia białych i znowu z 3 dni będzie czytania tylko o nich.

0

@Striker A ok. I tak jestem ciekaw ile się na końcu uzbiera. 4,5k może być chyba?

0

@qubson12345 nadal coś z Ronaldinho ma. Alkohol we krwi :)

1

@Kapitan hawk nie zdziwię się jak zremisujemy.

0

I tyle warte te Socios. Pewnie uzbiera się na końcu z 1-1,5k.

12

@bartas97 Ban na gale powinien być w każdym mieście.

6

@ElTomas Wiesz pracować się nie chce to zarabia na głupocie ludzkiej.

0

@Dzemix111 Zerwał więzadło.

1

@Joe_Pesci Po pierwsze nie będą, po drugie to nie tylko to. Co z tego ze będziesz miał na kursie 4.60 do Euro jak i tak nie wymienisz na Euro. Firm nie mogą wymieniać walut. Ten kurs nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Powiedz mi, zdjąłbyś sankcje na Putinie teraz by u nas Inflacja nie rosła?

2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?