tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Death_voice Ta odblokowało USA środki. Tylko ciekawe że nikt nie wie o jakie chodzi. :)
0
@BarcaInfo Araujo po przedłużeniu kontraktu spokojnie może być sprzedany za ok 50mln w górę. Czysty zarobek i wtedy te 2*5 lat jest mizerne. Koleś będzie sporo warty, teraz nie zarobimy dużo no ma rok kontraktu. Przedłużyć nawet dla sprzedaży
3
@taris Araujo zostaje za darmo, więc?
2
@Kgorecki2500 oby opozycja się nie dała
0
@barcelonaLM tu chodzi o co innego. Brak limitu dla armii to zielone światło na przekierowanie zadłużenia kraju na ten Resort i brak rozliczenia obecnego rządu.
0
@DonAndrzejos no i dać tyle Araujo i będzie git
0
@mindbender84 A ok. Przekonał mnie twój argument.
0
@Corr wyobraź sobie że Albe, Busiego Pique wszyxcy wywalaliscie bo za słabi i trzeba wyciąć amigosow. A teraz ich wielbią i zderz ze swoją teoria. Przypominam że Leo za poprzedni rok dostał złota piłkę, więc odszedł w formie. Dlaczego Xavi nie buduję nowej Barcy bez Busiego jak chcieliście?
6
@Kgorecki2500 przychodzi Kessi i dostaje 6-7mln. A on 3? Też byś nie negocjował ze swoim pracodawca jak nowi by dostawali podwójnej twojej pensji?
0
@Suzu nic, był artykuł z tydzień temu. Ze Barcelona może podpisać tylko na tych samych zasadach co pozostali
1
@Cule1234 Dolezal to dźwignie. :) Bedziemy miec długa przerwe w skokach.
0
@GeneralXavi Pieniądze to władza.
0
@GeneralXavi Wojny na świecie zawsze były z 3 powodów. Władza, Religia, Kobiety.
0
@Gaz Dlatego odszedł do słabszego klubu u tam nic wielkiego nie pokazuje, to też wina Valverde?
0
@Limit_l3ss A kogo widzisz na skrzydle?
14
@Emhyr Obaj by sie przydali.
2
@kewin Mecz za dwa tygodnie a pismak wie kto zagra. oczywiście jest to prawdopodobne, ale to zwykły domysł dziennikarza, a nie źródło.
0
@Bykunn To rozpętanie III wojny światowej.
1
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,28247554,usa-nie-wezma-udzialu-w-zaproponowanej-przez-polske-misji-pokojowej.html#do_w=155&do_v=418&do_st=RS&do_sid=719&do_a=719&s=BoxNewsImg7
Niech ci nasi mistrzowie przestana publicznie gadać o czyms czego nie przegadują wpierw wewnętrznie. Ośmieszamy się tylko
0
@arasz1819 przecież PIS tam dorzuci wieczna władze, że nikt nic im nie zrobi za bankructwo, wyjście z UE itd.
0
@barcowy1899 on moim zdaniem ma już coś podpisane z PSG
1
@kodi77 to że nie robi tego publicznie nie znaczy że tego nie robi. Jak PSG wygrało z RM to co piłkarze pisaki publicznie? Mają kontrakty i nie chcą wkur takich kibiców jak ty co szukają wszędzie problemu. Zaraz by było, że niech wraca do Barcy itd.
5
@Messibestplayerintheworld Zdecydowane nie. Taka 10-tka z cholera go wie jaka rola na boisku
1
@JORD10 Ta i z 4 meczy przegra 3. Gdzie w ponad 20-tu przegrał 1 :)
0
@paweldunajecfcb Mogło być czerwono. Chyba tylko przez to że nie była wyprostowana noga to nie oberwał.
1
@Mr_Grucha Poczekaj bo próbuje zrozumieć, ty z Madrytu czy z Barcelony, bo tak średnio wynika z komentarza. Tu my, tam my.
0
@VamosGirl Dest lubi łapac kontuzje, a i jakiś tam wybitny nie jest. Z drugiej strony nie wiemy jak Marokańczyk by się sprawdził
8
@Pogba Jeszcze trochę i Leo trzeba bedzie usunąc z gablot historii FCB. On tylko kase trzepał, nic nie dał.
0
@Herato Problemem nie jest to że Grie to słaby napastnik, on nie jest 9-tka. A Xavi wrócił do starego stylu z 9-tka. Czystą, naturalna 9-tka jak Suarez, Beznema, Haaland. To samo jest z Depayem, to nie jest 9-tka, dlatego u nas nie gra wybitnie.
1
@Aureczek Jak chcesz wejść w dyskusje to napisz konkret, a jak nie to nie pisz nic.