0

@Cule1234 I git. Dembele na srzydło, Lewy środek, Kounde prawa strona albo srodek. Moim zdaniem gitara. Za FDJ ktos by sie przydał, na pewno nie Soler

1

@Barca1922 Odejdzie. Dla mnie to jest pewne.

3

@Kondziubarca I powiedziała to dziennikarzowi przed zamknieciem negocjacji :)

0

@Pawlak1992 tylko zazwyczaj walczyliśmy. Dziś będzie 0-3

1

Bardzo słabo gramy.

0

@Xxxbarca4ever jest seria, bierzesz czas by serwującego wybić z rytmu, siatka, aut itd. Zawsze i każdy tak robi. To tylko moje zdanie. Skończyło się jak skończyło. Ogólnie USA jest lepsze i tak

1

Słabo ta siatka poszła po tej serii. Trener też zajebisty, po serii 6 pkt z rzędu dla USA dopiero czas bierze. Dla mnie set na konto treneiro.

5

@sergio5 banda debili. Ceferin to najgorszy prezes jakiego pamiętam. Na każdym kroku pokazuje brak szacunku do działaczy, piłkarzy i kibiców. Inni kradli ale chociaż nie byli takimi idiotami

0

@KrwawiaceoczyVEB on nie był zarejestrowany w pierwszym zespole. Więc jak coś wróci do B

0

@bartekvisca bo dziennikarzom przeszkadza. To wielka polityka i tyle.

1

@Kondziubarca niech jadą po nim. Tylko pomoże w negocjacjach.

0

@supraomnes1 Jakoś tak Juve go nie trzymało mimo statystyk mocnych. Manu chyba też na siłę nie będzie walczyć

0

@Pilka_jest_okragla za to lubię Benka. Czyli na siłę szaleć nie będą. Ani nie zadłuża klubu.

0

@Encore piętro wyżej artykuł, że FDJ już klepnięty. Oba źródła to ściek więc któreś trafi :)

0

@draxidox przy 32 to chyba bym nie chciał. Smaży strasznie, byłem raz to się chowałem wtedy przy drzewach

2

@xAdrianx Muszynianka, nie ma lepszej wody na świecie

0

@Kondziubarca aha, nie złożyliśmy oferty, nie wiemy ile z tego newwsa wynika, ale jesteśmy bliżej :)

5

Gierka by wywierać presję na Dembele. Podoba mi się obecny zarząd. Próbuję sztuczek a nie to co przy Bartku. Potrzebujemy kogoś, dajemy maksa i chora pensje. Bo tak było najłatwiej

7

@PabloVEB tak samo ludność płakała jak Ukraina witała rosyjskie wojska kwiatami. Debil i tyle

7

@Kondziubarca z ts w bramce sam sobie zaprzecza

4

@KrwawiaceoczyVEB trzeba dać mu szanse w presezonie. Jakby został Dembele i Abde na zmianę to mamy skrzydło,tzn chyba mamy bo nie wiem czy młodziak zrobił krok do przodu

0

@R-Dinho czyli jak 0 to nie dodatni? Czyli nie napisałem że rozkręciło gospodarkę

0

0

@LionelM95 A globalnie widzisz by gospodarczo było gorzej? Statystyka w PL firm, PKB oraz innych wskaźników mówi że nie. Ale teraz przez wojnę i inflacje jakby zamknęli gospodarkę to by była katastrofa.

2

@DonMatteo901 Czyściutko.

0

@R-Dinho Czytaj ze zrozumieniem. Napisałem ze jej nie rozwalił

0

@Medium A skąd wiesz ze PSG go chciało?

0

@LionelM95 Zobaczymy czy tym razem będą obostrzenia itd. Ale czy covid rozwalił gospodarkę? Moim zdaniem nie, wpompowano gigantyczne pieniądze, które będziemy spłacać dłuuugo. Ale ja nie znam nikogo kto zamknął biznes przez covid. PKB cały czas rośnie, Covid raczej podniósł inflacje na świecie, ale czy zamknął biznesy, pewnie w jakimś stopniu tak, ale ogólnie moim zdaniem krzywdy w gospodarce nie zrobił. W pewnym momencie pozamykali ludziom biznesy i wypłacili rekompensaty i raczej znam osoby, które więcej dostały kasy niż by w tym czasie zarobiły. Pokaż mi ujemny bilans z okresu 2,5 lat firm w Polsce, otwieranie zamykanie?

6

@Kusco15 Pewnie sama chciała ladacznica jedna.

0

@LionelM95 A czy grypa się skończyła?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?