tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcelonaLM finał byłby ogromnym sukcesem. Trzymam kciuki
2
@michal26 poprzedni wyglądał podobnie.
12
Sport przechodzi sam siebie. Redakcja również że aż artykuł wrzuca o tym
0
@doc nie ma opcji by za tego kolesia tyle zapłacić
0
@Fenyx nie wiemy co potrafi tak naprawdę. Młoda jest jeszcze
0
@Janiama dobra 3?
13
Pamiętajcie, Iga nie lubi trawy, i raczej nie jest b. Dobra. Jak przegra nie wyzywajcie jej.
0
@Janiama nie tylko przy Chince. Janiama proszę cię.
1
@Janiama ty się boisz każdego. Tylko jak umoczy nie mów a nie mówiłem bo w RG co najmniej 4 razy pisałeś tak. Jest szansa że umoczy bo na trawie nie widze przewagi światek nad rywalkami
0
Na trawie to jest nie lada wyzwanie dla Igi.
0
@Bocheno1 Mam wrażenie, że Lapcio jest wychwalany za CVC, a obawiam sie że to ratunek źle ustawionego BGT na ten rok+ oczywiście złe wyniki zespołów, które na to tez miały wpływ.
1
Czy w BGT Barcy na ten rok była zawarta kasa z CVC? Czy BGT był słabo zrealizowany tzn jego cele i teraz Lapcio ratuje dupsko?
2
@doc Bayern nawet i za te 40mln by sprzedał, ale maja przewage w negocjacjach nad Barca, której sie spieszy. Cierpliwość w biznesie potrzebna. BM zrobił juz taki PR Lewemu, że wie, że kibice go już nie chcą. Na bank go sprzeda ale teraz grają.
1
@juliacicha też tak uważam. Źródłem jest dobrym ale pajacuje przy tym, ale wolę jego newsy od każdego Sportu, MD, itd
1
@Deviler przecież dzisiej dźwignie podpisują. Wielkie bombazoo
4
@Firestone potknął się o leżącego Romero który pod drzwiami leżał
3
@Pilka_jest_okragla Wybacz, Brazylijczyk. Napisze mu maila z przeprosinami.
0
@DonAndrzejos Dlatego ja wole Dembele dać te 20 baniek za podpis, niz 60 baniek za cholera go wie czy odpali.
3
Ten Brazol mnie kompletnie nie przekonuje. Obejrzałem kilka meczy Leeds i wybitny to on nie jest. Ale to tylko kilka meczy, mozę w reprezentacji albo w innych meczach jest mega.
0
@Robert1603 ważne by młody. A jak nie wypali to trudno. Ważne że dziad jest zły
1
@Jakchcesz Wazne że Usman opluł klub. Damy rade. Mamy Ansu podbijemy cały świat.
0
@PartidarioCatalan Porazka bo? Opluł klub ? Czy jaka wersja? Czy chodzi o kontuzje że złapał a lekarze których przypominam w klubie już nie ma, spierdo.. rehabilitacje.
1
Komentarz usunięty
0
@Ali3231 Umtiti wypożyczenie albo Lenglet
1
@Xxxbarca4ever Kiedyś podobno odpali.
5
@Ali3231 Wszyscy ktgórzy do nas przychodza maja taka nadzieje. A później graja jak graja. Lubie chłopaka ale 85 baniek może nam pomoc wzmocnić obrone, a potrzebujemy tego bardziej niż jego.
0
@TR3YWAY Nie na poziom 85 baniek. Przy takiej okazji ja bym sprzedał. Wole wzmocnic obrone.
0
@TR3YWAY Pjanic, Umtiti, Neto, Breit oni wszyscy chcą. Ale w piłkę grać to już nie
0
@Kondziubarca Marketing, nowy stadion, mogą spróbować zagrać obaj na różnych skrzydłach.
1
@Kondziubarca ten dziennikarz z otoczenia piłkarza zna tylko kominiarza.