0

@barcelonaLM finał byłby ogromnym sukcesem. Trzymam kciuki

2

@michal26 poprzedni wyglądał podobnie.

12

Sport przechodzi sam siebie. Redakcja również że aż artykuł wrzuca o tym

0

@doc nie ma opcji by za tego kolesia tyle zapłacić

0

@Fenyx nie wiemy co potrafi tak naprawdę. Młoda jest jeszcze

0

@Janiama dobra 3?

13

Pamiętajcie, Iga nie lubi trawy, i raczej nie jest b. Dobra. Jak przegra nie wyzywajcie jej.

0

@Janiama nie tylko przy Chince. Janiama proszę cię.

1

@Janiama ty się boisz każdego. Tylko jak umoczy nie mów a nie mówiłem bo w RG co najmniej 4 razy pisałeś tak. Jest szansa że umoczy bo na trawie nie widze przewagi światek nad rywalkami

0

Na trawie to jest nie lada wyzwanie dla Igi.

0

@Bocheno1 Mam wrażenie, że Lapcio jest wychwalany za CVC, a obawiam sie że to ratunek źle ustawionego BGT na ten rok+ oczywiście złe wyniki zespołów, które na to tez miały wpływ.

1

Czy w BGT Barcy na ten rok była zawarta kasa z CVC? Czy BGT był słabo zrealizowany tzn jego cele i teraz Lapcio ratuje dupsko?

2

@doc Bayern nawet i za te 40mln by sprzedał, ale maja przewage w negocjacjach nad Barca, której sie spieszy. Cierpliwość w biznesie potrzebna. BM zrobił juz taki PR Lewemu, że wie, że kibice go już nie chcą. Na bank go sprzeda ale teraz grają.

1

@juliacicha też tak uważam. Źródłem jest dobrym ale pajacuje przy tym, ale wolę jego newsy od każdego Sportu, MD, itd

1

@Deviler przecież dzisiej dźwignie podpisują. Wielkie bombazoo

4

@Firestone potknął się o leżącego Romero który pod drzwiami leżał

3

@Pilka_jest_okragla Wybacz, Brazylijczyk. Napisze mu maila z przeprosinami.

0

@DonAndrzejos Dlatego ja wole Dembele dać te 20 baniek za podpis, niz 60 baniek za cholera go wie czy odpali.

3

Ten Brazol mnie kompletnie nie przekonuje. Obejrzałem kilka meczy Leeds i wybitny to on nie jest. Ale to tylko kilka meczy, mozę w reprezentacji albo w innych meczach jest mega.

0

@Robert1603 ważne by młody. A jak nie wypali to trudno. Ważne że dziad jest zły

1

@Jakchcesz Wazne że Usman opluł klub. Damy rade. Mamy Ansu podbijemy cały świat.

0

@PartidarioCatalan Porazka bo? Opluł klub ? Czy jaka wersja? Czy chodzi o kontuzje że złapał a lekarze których przypominam w klubie już nie ma, spierdo.. rehabilitacje.

1

Komentarz usunięty

0

@Ali3231 Umtiti wypożyczenie albo Lenglet

1

@Xxxbarca4ever Kiedyś podobno odpali.

5

@Ali3231 Wszyscy ktgórzy do nas przychodza maja taka nadzieje. A później graja jak graja. Lubie chłopaka ale 85 baniek może nam pomoc wzmocnić obrone, a potrzebujemy tego bardziej niż jego.

0

@TR3YWAY Nie na poziom 85 baniek. Przy takiej okazji ja bym sprzedał. Wole wzmocnic obrone.

0

@TR3YWAY Pjanic, Umtiti, Neto, Breit oni wszyscy chcą. Ale w piłkę grać to już nie

0

@Kondziubarca Marketing, nowy stadion, mogą spróbować zagrać obaj na różnych skrzydłach.

1

@Kondziubarca ten dziennikarz z otoczenia piłkarza zna tylko kominiarza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?