tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@patrykzmc2000 moim zdaniem to jest gierka Barcy. Na stole przypominam są negocjacje z Lewym. Pewnie kontrolowane wycieki ze ciężko jest z ffp, kasa itd mimo dźwigni które zaraz uruchomią.
0
@doc na przedłużenie ffp, ale by Brazol przyszedł za 50mln to nie trzeba ffp :)
0
@kuz tak jak i twoje pierdolety wyssane z d. Piłkarze to nie niewolnicy, Bale możesz krytykować bo grać mu się nie chciało ale gdzie w kontuzji wina Dembele. Zostanie to zostanie, odejdzie to mamy problem bo nie mamy nikogo za niego i Abde nawet nie porównuj bo na teraz to inna planeta jeszcze
1
@kuz kończy mu się umowa i ma prawo negocjować, a nie było go przez kontuzje, a patrząc na ilość nawrotów kontuzji naszych piłkarzy to sobie podziękujmy sztabowi medycznemu. Gavi też długo negocjuje, co też wyjeb.
0
@BulaKG jakim prawem kontuzje złapał. Ansu myślę też trzeba wyjeb bo wieczna plaża.
4
@kuz my też bo nie mamy nikogo za niego. Ta wasza duma to parodia.
2
@Janas11224 brak szacunku? A co zrobił? Tylko nie mów że kontuzje bo jebne
1
@Janas11224 Abde nas uratuje. Skrzydło będzie latać ze hoho
2
@tristan87 Alemany już nie top?
1
Koncertowo wrócił, koncertowo to sprdl. Życie
0
Co on moczy, eh. Zesrał się na koniec
0
Do ilu ostatni tie braek trwa?
0
Wszyscy pewni już wygranej a tu suprajs
0
@mekston jeszcze nie wygrał
0
@KrwawiaceoczyVEB nie wierz w 35mln.to bzdura
0
Jak tego Hubi nie wycisnę to będzie fr....
2
@KrwawiaceoczyVEB to są gierki by Dembele się zdecydował. Info ze mamy alternatywę
1
@Rewolucja123 no tak zapomniałem. Jeszcze 15 juniorów a później płacz
2
@MesQueUnClub96 dobra dobra, maznalbys hubercika przyznaj się
1
O ho, przełamanie?
1
@MesQueUnClub96 Hurkacza wolisz mówisz. No z gustami się nie dyskutuje.
0
@JORD10 Jak nie podpisze to kto wtedy na skrzydło.
0
Hubert jest z Realu, ten mental.
0
30-15 dla Hiszpana Hubert się skończył
0
To że Dembele chce nie znaczy zostanie. Poczekajmy do końca okienka.
2
Komentarz usunięty
0
@RosjaninBut i weź polskich dziennikarzy na poważnie :)
0
@Emhyr Taki wzrost to faktycznie przygotowanie do wojny.
1
@Encore Jakoś tak nie wiem czy to dobra kasa.
7
Pewnie od PSG telefon odbiera w poczekalni. Cwaniaczek