0

@patrykzmc2000 moim zdaniem to jest gierka Barcy. Na stole przypominam są negocjacje z Lewym. Pewnie kontrolowane wycieki ze ciężko jest z ffp, kasa itd mimo dźwigni które zaraz uruchomią.

0

@doc na przedłużenie ffp, ale by Brazol przyszedł za 50mln to nie trzeba ffp :)

0

@kuz tak jak i twoje pierdolety wyssane z d. Piłkarze to nie niewolnicy, Bale możesz krytykować bo grać mu się nie chciało ale gdzie w kontuzji wina Dembele. Zostanie to zostanie, odejdzie to mamy problem bo nie mamy nikogo za niego i Abde nawet nie porównuj bo na teraz to inna planeta jeszcze

1

@kuz kończy mu się umowa i ma prawo negocjować, a nie było go przez kontuzje, a patrząc na ilość nawrotów kontuzji naszych piłkarzy to sobie podziękujmy sztabowi medycznemu. Gavi też długo negocjuje, co też wyjeb.

0

@BulaKG jakim prawem kontuzje złapał. Ansu myślę też trzeba wyjeb bo wieczna plaża.

4

@kuz my też bo nie mamy nikogo za niego. Ta wasza duma to parodia.

2

@Janas11224 brak szacunku? A co zrobił? Tylko nie mów że kontuzje bo jebne

1

@Janas11224 Abde nas uratuje. Skrzydło będzie latać ze hoho

2

@tristan87 Alemany już nie top?

1

Koncertowo wrócił, koncertowo to sprdl. Życie

0

Co on moczy, eh. Zesrał się na koniec

0

Do ilu ostatni tie braek trwa?

0

Wszyscy pewni już wygranej a tu suprajs

0

@mekston jeszcze nie wygrał

0

@KrwawiaceoczyVEB nie wierz w 35mln.to bzdura

0

Jak tego Hubi nie wycisnę to będzie fr....

2

@KrwawiaceoczyVEB to są gierki by Dembele się zdecydował. Info ze mamy alternatywę

1

@Rewolucja123 no tak zapomniałem. Jeszcze 15 juniorów a później płacz

2

@MesQueUnClub96 dobra dobra, maznalbys hubercika przyznaj się

1

O ho, przełamanie?

1

@MesQueUnClub96 Hurkacza wolisz mówisz. No z gustami się nie dyskutuje.

0

@JORD10 Jak nie podpisze to kto wtedy na skrzydło.

0

Hubert jest z Realu, ten mental.

0

30-15 dla Hiszpana Hubert się skończył

0

To że Dembele chce nie znaczy zostanie. Poczekajmy do końca okienka.

2

Komentarz usunięty

0

@RosjaninBut i weź polskich dziennikarzy na poważnie :)

0

@Emhyr Taki wzrost to faktycznie przygotowanie do wojny.

1

@Encore Jakoś tak nie wiem czy to dobra kasa.

7

Pewnie od PSG telefon odbiera w poczekalni. Cwaniaczek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?