0

@gumaz pić trzeba. Tydzień jest od tego by nie pić. Weekend musi być reset. Wczoraj Garix spoko mucil. Warto wyskakiwać na takie imprezki

3

Jedziemy z ostatnim dniem Opener. Najebany znowu, będzie ciężka niedziela. Miłego dla wszystkich

0

@Mns21 dowalenie firmom za Covid, nawet więcej niż gdyby zarobili swoje zrobilo. Szwedami rządzą Lewaki ale jednak gospodarczo są bardziej rozsądni niż 3/4 Europy. Mówię o Szwedach nie Lewakach by była jasnosc :)

0

@bartekvisca potrzebuje czasu, na trawie też będzie znacznie lepsza.

0

@Uukasz_93 Mistrz, szanowni Panstwo, tak to się zmienia dzięki ich rzondom

3

@Uukasz_93 pamiętaj że to 12 mln od Alemany a to inne 12 mln niż od Bartka.

0

@KrychaFCB no to co do nas go.

0

@Kondziubarca zapomniałes dopisać. Kolejny tydzień kluczowy

1

@vangoor i na skrzydło Abde i Collado :)

0

@RomanHoffer w sumie memy poleca teraz :)

0

@Kondziubarca ułatwi to nam negocjacje bo będą mieć zastępstwo za Lewego

0

@daniel32778 poczytaj moje komentarze przed Wimbledonem, po pierwszym meczu, drugim. Poszukaj u Janiamy który nawet na Cornet postawił. Nie da się oszukać ze na trawie jej styl nie jest tak dobry jak na innych nawierzchniach. Chodź dziś problemem nie był styl a prze ogromna ilość niewymuszonych błędów. Życie i tyle, jest wielka a ma dopiero 21 lat. Wiele jeszcze zdziała bo talent ogromny

2

Od początku było widać że tu daleko nie zajdzie. Idziemy dalej, sezon jeszcze długi

0

Przegrac można, ale wprdl się nie spodziewałem. Każda piłka przy siatce to walenie we Francuzkę, łeb odleciał Idze dziś

4

Iga wygląda jakby już nawet nie walczyła.

1

@Adamski69 raczej tu każdy pisał że Iga w Wimbledonie dość szybko odpadnie. Nie będą jechać ludzie, kiedyś przegrać musi

0

@michal26 nie poradzi. Po meczu dla mnie

0

@michal26 moim zdaniem przegra. Nie da sie wygrać z taką ilością błędów. Pójdzie gładko Cornet

1

Nie rozumiem tych błędów Igi. Sama przegrywa ten mecz. Kolejny gem 3 niewymuszone

3

40-15 i jep 4 piłki pod rząd w d.. Z czego 3 niewymuszone

1

Nie da się tak wygrać meczu. 17 niewymuszonych. Ale jak to tenis kobiecy. Jak zacznie Iga trafiać to wygra.

0

Świetny gem teraz. świetne akcje Igi

3

4 gem, 11 niewymuszonych. Masakra poziom Igi

0

Wybitny tenis jak na razie. Auty,siatki nic więcej

0

@bari_94 tego nie wiemy w sumie.

0

@Michael24 o 22 nic nie padało, wtedy miała grać. Nie rozumiem dlaczego odwołała

0

@Gaucho Auba tyle ma w drugim roku kontraktu tylko dodam :) 12mln to w Spain 6 mln netto

0

@Uukasz_93 może jest poprostu średni. A nawet na pewno

0

@clyde po pierwsze oddają wczorajszy dzień. Tzn jeden dzień za rok jest free. A Chemical sami zrezygnowali bo niby Covid. Nie mieli wpływu na to co się wczoraj działo. Byłem i było fajnie, wpadliśmy do busa obcych ludzi jak kazali wypieprzac z festiwalu. Flaszki leciały, a później zabawa.

1

@MesQueUnClub96 już się nie zgadza bo na razie 3-ka jest szczecin. Grubo tam jest. Zainstaluj monito burz, to się dziś zmienia. Martwię się o opener

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?