La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1178 Culés

5

Jemu to już całkowicie wtyki się przepaliły? I tak człowieki rządzi tym krajem, bo większość społeczeństwa nie używa mózgów i najważniejsze, że DAJO, a że zabierają na to znacznie więcej? Kto by tam o tym myślał.

U nas EURO po 4.50, w Niemczech po 3 zł. Trzeba tam jechać, kupić EURO i wymienić w Polsce. Co za odklejeniec.

https://x.com/ROBERT_FOXER/status/1543234378129629185

0

@Uukasz_93 Sama prawde przecież mówi, Jarosław polskę pobłogosław!

konto usunięte

0

@Uukasz_93 I tak ludzie ze wsi w to uwierzą. Oczywiście nie obrażam ludzi którzy tam mieszkają tylko chodzi mi o takich co nie mają kompletnie mózgu i żyją tylko oglądając telewizję.

0

@Emhyr To nie ma znaczenia miasto czy wieś i tu i tu pokolenie 60+ jest takie samo, do tego patologii co wiedzy o świecie nie czerpie z niczego, najważniejsze, że jest 500+ też i tu i tu nie brakuje.

konto usunięte

1

@Uukasz_93 Panie kurła pienset plus dajo to bier pan kiedyś nie dawali za peło

0

@Emhyr Za Tuska to tylko kradli! Inflacja? Jaka inflacja? Ja mam 13 i 14, za Tuska to by dopiro ceny były!

0

@Uukasz_93 Mistrz, szanowni Panstwo, tak to się zmienia dzięki ich rzondom

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?