4

@mateusz1989VeB a później się dziwią ze Lapcio gruby. Wiecznie je

2

No to faktycznie świat jest wstrzasniety tym newsem.

0

Może oni nie wyjdą z tego terminala. Albo przebiorą ich za Arabki

3

@Hubsao A co Tusk ma do Brexitu. To Brytyjczycy zdecydowali. Tuska się o zdanie nie pytali

1

@Hubsao Na bank Jordan

0

@Cule1234 no Minaj wrócił :)

0

@Bogan ale przez 5 lat nikt nie podniesie już

0

@Azi Standardzik. Dymaja nas jak moga. W stałym oprocentowaniu nie ma nic złego, ba nawet tylko takie powinny być. Tylko, że RRSO jest na 9%, a średnia UE to 3,8%. Sam sobie odpowiedz co znaczy teraz sobie brać takie stałe oprocentowanie na 15 lat.

0

@don'T.R.I.P.e Dzieki, ciekawi mnie co on tam odwalił, bo piszą na portalach, ale patrzac na nasz rząd to on wręcz anioł vs nasi.

20

"Joan Laporta: To wyjątkowy dzień dla Barcelony. Dziękuję za twój wysiłek, żeby przybyć do Barcelony. Musicie wiedzieć, że kiedy Andreas miał 8 lat, napisał w liście, że jego marzeniem jest zostanie piłkarzem Barcelony. Tego właśnie chcemy: piłkarzy, którzy chcą u nas grać. Gratuluję wszystkim, którzy pracowali, żeby ten transfer został zrealizowany."

Lapcio i te jego wstawki. Mógłby robic na pasku TVP

2

@Kondziubarca A porównajmy Kontuzje Depaya vs Dembele. Bo jak pamietam cały Grudzien i ponad połowa Stycznia to Depay leżał.

1

@don'T.R.I.P.e A opiszesz kilka. Bo w necie znalazłem tylko to.

2

@FCBurnley Sprzedamy sie Arabom, wyjścia nie bedzie

18

Czytam że Borys ma odejść bo:
- robił impreze jak był Covid a innym zabraniał
- inflacja 9% - powód Brexit oraz problem z dostawami i Wojna
- korupcja u współpracowników

Przecież nasi to w dzień takie tematy robią. Ale my jesteśmy w dupie.

0

@Criss18Barca A ja nie wiem kto jest jeszcze głupszy myśląc, ze Prawica taka jak Konfederacja ma dobre pomysły gospodarcze.

0

@Peszko07 Wiadomo kto moze byc za niego?

7

To jest tak jakbym zarobił 3 tysiace, wydał 5 tysiecy, ale wziął jescze 3 tysie kredytu i sie chwalił że 1 tysiak mi został.

1

@don'T.R.I.P.e wymienisz kilka afer? chciałem poznc różnice miedzy aferami u nas a tam

2

@Sulimo no musi. To jest tak jakby był kibicem FCB. Trzeba pisać, kibic Barcy znęcał się nad fredem?

1

@Patrykl145 ludzie szukają oszczędności. Raczej branie większe będzie w tych myjniach samoobsługowych. No chyba że nie ma takiej myjni u ciebie. Ale i tak ryzyko teraz

1

@Kinginiesta najgorsze w tym że wychodzi milion afer, grubych afer. A nic prawnie się nie dzieje. Po wyjeb za pitoleniem przy ośmiorniczkach o niczym i Amber Gold gdzie wypłacili teraz 20 baniek. 20 baniek vs miliardy wałów w pis.

0

@doc lepszy, ciekawe w czym, młodszy tak o rok

1

@Emhyr ty chyba nie wiesz co gadasz. Zalegamy Pique dużo. Sporo nie wiesz, Lapcio tego nie powie, tak nie jest katastrofalnie jak rok temu, ale nadal sytuacja jest fatalna. Jak się wzmocnimy a nie będzie wyników to będzie armagedon

0

@Emhyr na razie jesteśmy. Zobaczymy co nasze cvc nam da. Długi nadal mamy ogromne

0

@mekston ale na jaki poziom oni potrafią wskoczyć. Geniusze.

0

@mekston pewnie tak. Wczoraj przy 2-0 pisałem że Djoko może jeszcze wrócić bo ci wielcy tak mają. Wiecznie wracają, niesamowici są

0

Rafa to weźmie. On jest jak Djoko, ich nie wolno skreślać

0

@Cule1234 załatwił mu zniżkę na Ubera. Te newsy to coraz bardziej z dup.. Są

0

@Emhyr nie, koniec. Saga zamknięta zanim się zaczęła.

1

@KrychaFCB kibice powinni go wspierać, to jadą od placka. Szkoda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?