1

@Firestone Niemcy pewnie z 40 chcieli dać

1

@Sulimo prawda, jak człowiek ma pecha to i palec w dupie złamie

0

Złapać kontuzje na testach medycznych. No zapowiada się cudownie Ferran

0

@Tomi61661 nie ma nadziei, zrobiło się poprostu modne by FDJ pogonić.

0

@xVENUMx chyba jedyny piłkarz który kosztował +60mln który się spłacił.

3

@PatrychoO ale tu byłaby jazda gdyby to był Osman

1

@Deviler on na pewno jest Niemcem?

0

@Criss18Barca AM nie odda Felixa, nie mają kogo w zamian

0

@Suzu to już wiemy dlaczego Tebas wyluzowal, jak dobilby Barcę o sponsora będzie ciężko

0

@impa Transfermarkt widział i oni twierdza ze wart 45 baniek. Ja im wierze

0

@kkbarca Chwilówka wlatuje. Chociaż chwilówki to teraz lepiej brac niż Hipoteczne.

1

@Deviler Pewnie powie 70 baniek i wasz. Czas do Soboty.

5

@doc przecież to zupełnie inny profil. Co za bzdura

0

@jacobFCB ale ty wiesz ze oni mu to piszą? Prawdziwe o nim to są memy, wtedy jest naturalny jaki faktycznie jest. W stylu musisz byt twardy, albo te jego angielskie dis dis dis

0

@Cule1234 no patrz nie przedstawił się na wejściu.

0

@Cule1234 oby miał rację

0

@Zoker dźwignie to kredyt nie wiem czy wiesz

0

@7black4 Ale ty wiesz że szczepionki już teraz gówno daja, bo nie sa wieczne.

1

@MesQueUnClub_87 Potem to my zostaniemy z amortyzacja i problemem.

3

@blaugrana16 O tym czy lepsze to sie dowiemy za rok.

1

@P33ck Juve na razie najlepsze transfery.

0

@Emhyr Za Bartka też mogli robic swoje transfery. W kreatywności ksiegowej jestesmy mistrzami.

0

@Emhyr O czym o kredycie? Ale ty widziałeś wyniki finansowe czy głupka udajesz? Wiesz że sprzedaż praw telewizyjnych to kredyt? Czy nie wiesz?

0

@gieorgi_kolov Włąsnie w średniaku można lepiej wyglądać niz w zespołach gdzie jest mocniejsza konkurencja.

0

@DonAndres*8 Bez kolana tez sie da bronić PISU. Posadza ciebie jako snajpera.

2

@Emhyr Bez ryzyka? Człowieku my tylko na kredytach lecimy. Pokaż mi kiedy my sprzedaliśmy z zyskiem jak kupujemy drogo? Trincao leci do SL za uwaga w ratach 3 +7. Szał normalnie, przyszedł za 31baniek. Ceny za Cou nawet nie podam bo wstyd. Raphinha to nie Neymar. Dodam, że Haaland przyszedł za 60 mln + zmienne.

9

@Janiama Dlatego marudzimy. Bo każdy chce by przy nowym zarzadzie rozsadnie kupować. A tu nie jest to rozsadne, Wszystko jedziemy na kredycie. Nie mamy siana na 70 baniek, bo nadal to siano z kredytu.

1

@Croocers Oni chociaz fajnie sprzedaja.

1

Wróciło kupowanie za maksymalne kwoty. Ja tu nie widze nic ugrane za Raphinhe.
72 bańki to tyle co Chelsea dawało, jedyne co u nas dobrego sie zmieniło to że z pensjami zarzad świetnie teraz zarządza.

0

@Patrykl145 Skad wiesz ze miał być dziś?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?