tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Firestone Niemcy pewnie z 40 chcieli dać
1
@Sulimo prawda, jak człowiek ma pecha to i palec w dupie złamie
0
Złapać kontuzje na testach medycznych. No zapowiada się cudownie Ferran
0
@Tomi61661 nie ma nadziei, zrobiło się poprostu modne by FDJ pogonić.
0
@xVENUMx chyba jedyny piłkarz który kosztował +60mln który się spłacił.
3
@PatrychoO ale tu byłaby jazda gdyby to był Osman
1
@Deviler on na pewno jest Niemcem?
0
@Criss18Barca AM nie odda Felixa, nie mają kogo w zamian
0
@Suzu to już wiemy dlaczego Tebas wyluzowal, jak dobilby Barcę o sponsora będzie ciężko
0
@impa Transfermarkt widział i oni twierdza ze wart 45 baniek. Ja im wierze
0
@kkbarca Chwilówka wlatuje. Chociaż chwilówki to teraz lepiej brac niż Hipoteczne.
1
@Deviler Pewnie powie 70 baniek i wasz. Czas do Soboty.
5
@doc przecież to zupełnie inny profil. Co za bzdura
0
@jacobFCB ale ty wiesz ze oni mu to piszą? Prawdziwe o nim to są memy, wtedy jest naturalny jaki faktycznie jest. W stylu musisz byt twardy, albo te jego angielskie dis dis dis
0
@Cule1234 no patrz nie przedstawił się na wejściu.
0
@Cule1234 oby miał rację
0
@Zoker dźwignie to kredyt nie wiem czy wiesz
0
@7black4 Ale ty wiesz że szczepionki już teraz gówno daja, bo nie sa wieczne.
1
@MesQueUnClub_87 Potem to my zostaniemy z amortyzacja i problemem.
3
@blaugrana16 O tym czy lepsze to sie dowiemy za rok.
1
@P33ck Juve na razie najlepsze transfery.
0
@Emhyr Za Bartka też mogli robic swoje transfery. W kreatywności ksiegowej jestesmy mistrzami.
0
@Emhyr O czym o kredycie? Ale ty widziałeś wyniki finansowe czy głupka udajesz? Wiesz że sprzedaż praw telewizyjnych to kredyt? Czy nie wiesz?
0
@gieorgi_kolov Włąsnie w średniaku można lepiej wyglądać niz w zespołach gdzie jest mocniejsza konkurencja.
0
@DonAndres*8 Bez kolana tez sie da bronić PISU. Posadza ciebie jako snajpera.
2
@Emhyr Bez ryzyka? Człowieku my tylko na kredytach lecimy. Pokaż mi kiedy my sprzedaliśmy z zyskiem jak kupujemy drogo? Trincao leci do SL za uwaga w ratach 3 +7. Szał normalnie, przyszedł za 31baniek. Ceny za Cou nawet nie podam bo wstyd. Raphinha to nie Neymar. Dodam, że Haaland przyszedł za 60 mln + zmienne.
9
@Janiama Dlatego marudzimy. Bo każdy chce by przy nowym zarzadzie rozsadnie kupować. A tu nie jest to rozsadne, Wszystko jedziemy na kredycie. Nie mamy siana na 70 baniek, bo nadal to siano z kredytu.
1
@Croocers Oni chociaz fajnie sprzedaja.
1
Wróciło kupowanie za maksymalne kwoty. Ja tu nie widze nic ugrane za Raphinhe.
72 bańki to tyle co Chelsea dawało, jedyne co u nas dobrego sie zmieniło to że z pensjami zarzad świetnie teraz zarządza.
0
@Patrykl145 Skad wiesz ze miał być dziś?