0

Gavi ma spora konkurencję, jeśli wypadnie i będzie mniej grał, ciekawe czy aby na pewno przedłuży kontrakt. Sporo ryzykujemy nie podpisując go na 3 lata a czekając na jego 18-tke.

0

@Jasialdinho rywalizować to on będzie z Auba.

1

@gukwa nie było jeszcze informacji. Tzn były ale to nie potwierdzone

1

@Benz dali mu 3. By drabinki 10 netto nie przekroczyć. Tak myślę

5

@Clue pewnie odejście Leo

0

@Emhyr Coś tam o Sevilli wie. Oby, potrzebujemy obrony

1

@ZwyklyKibicBarcy04 Z tego co mi wiadomo to Jacek Sasin

0

@El dominatore Przecież my zawsze graliśmy na czysta 9-tke nie wiem kto ci tych bzdur nagadał, ale Lewy idealnie pasuje do Barcy

1

@Vebrol Pytanie czy to nie Tajlandka z niespodzianka

0

@TR3YWAY Alemany Top. :) I nie miej wątpliwości.

0

@adi7adi8 Chyba nie rozumiesz co to znaczy hejt. 50 to 50, tak jak i raty i tak je zapłacisz. Nie wiemy co to te 5mln więc wynoszenie Alemanego ze zapłacił jednak mniej, trochę za szybko.

0

@Cule1234 Mam nadzieje ze jednak 3. Bo 4 lata to kuriozum jakieś

0

@adi7adi8 Przecież jest 45+5

0

@Tomo1989 zobaczymy jakim kozakiem będzie Alemany przy sprzedaży piłkarzy. Ciekawe czy kogokolwiek sprzedamy czy tylko wypożyczenia

0

@Kredon Achraf mówił że Leo jedzie podpisać umowę o zdecydował się zostać. Co było prawda. Benek to najlepsze źródło

1

@Pawel13sz gdyby szedł do Madrytu. Brzmiało by to tak. Najlepsza z możliwych decyzji sportowych dla Roberta. Najlepszy piłkarz, najlepszy klub

0

@Emhyr u nas tak. Ale światowo Fabrizio dobra robotę robi

1

@Emhyr oszalal. Środek pola by nas zeżarli i wypluli.

2

@Pawel13sz brakuje obrońców. To nasza najsłabsza formacja. Ale okienko Kozak, w szczególności wynagrodzenia. Spoko oferty piłkarze akceptują, rynkowe a nie chore siano

0

@bleble123 człowiek czyta. Ter Stegen i dalej mi się nie chce

8

@Pawel13sz blondynka fajna

0

@Gacu95 I Szpakowski? Nie dziękuję

0

@Kessie świetny transfer, świetna cena

0

@SkilledHydra16 przypominam że wzięliśmy kredyt na pół miliarda

1

@Batys Abidal mi się kojarzy tylko z kosmicznym wynagrodzeniem dla każdego placka. Mam wrażenie że każdemu proponowali dużo więcej niż sami piłkarze chcieli

0

Chłop ciężka praca jest gdzie jest. Ale skoro skauci go nie wylapali i grał w amatorach tak długo to trochę dziwne. No nie wiem. Pozostaje życzyć powodzenia, ale jestem sceptyczny, jest Dembele więc nawet gdy nie wypali mamy skrzydło

0

@Neymarinho na Polskich dziennikarzy jest tylko jeden sposób. Oglądać mecze Barcy na zagranicznych streamach. Ja tak od dwóch lat robię. To jak są za Madrytem bierze mnie na wymioty.

7

Prywatny samolot wyleciał z Warszawy na Sardynię, a tam właśnie znajduje się Pini Zahavi, agent Roberta Lewandowskiego. [@gerardromero] (1️⃣) 22 minuty temu

Pini Zahavi w blokach w Londynie, samolot w Monachium zatankowany, Robert Lewandowski czeka. Bayern dostanie, to co chce. Czekamy. Gra trwa. [@BorekMati ] 1g temu.

Gdzie leży sardynia? :) Albo gdzie leży London. A może to Londonska Sardynia

0

@tristan87 I tak prdl od tygodnia że coś wie, a gówno wie.

0

@Danqoo zobaczymy jakie wyniki będą. Wtedy ocenimy, bo kredyt zostanie na lata

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?