tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gavi ma spora konkurencję, jeśli wypadnie i będzie mniej grał, ciekawe czy aby na pewno przedłuży kontrakt. Sporo ryzykujemy nie podpisując go na 3 lata a czekając na jego 18-tke.
0
@Jasialdinho rywalizować to on będzie z Auba.
1
@gukwa nie było jeszcze informacji. Tzn były ale to nie potwierdzone
1
@Benz dali mu 3. By drabinki 10 netto nie przekroczyć. Tak myślę
5
@Clue pewnie odejście Leo
0
@Emhyr Coś tam o Sevilli wie. Oby, potrzebujemy obrony
1
@ZwyklyKibicBarcy04 Z tego co mi wiadomo to Jacek Sasin
0
@El dominatore Przecież my zawsze graliśmy na czysta 9-tke nie wiem kto ci tych bzdur nagadał, ale Lewy idealnie pasuje do Barcy
1
@Vebrol Pytanie czy to nie Tajlandka z niespodzianka
0
@TR3YWAY Alemany Top. :) I nie miej wątpliwości.
0
@adi7adi8 Chyba nie rozumiesz co to znaczy hejt. 50 to 50, tak jak i raty i tak je zapłacisz. Nie wiemy co to te 5mln więc wynoszenie Alemanego ze zapłacił jednak mniej, trochę za szybko.
0
@Cule1234 Mam nadzieje ze jednak 3. Bo 4 lata to kuriozum jakieś
0
@adi7adi8 Przecież jest 45+5
0
@Tomo1989 zobaczymy jakim kozakiem będzie Alemany przy sprzedaży piłkarzy. Ciekawe czy kogokolwiek sprzedamy czy tylko wypożyczenia
0
@Kredon Achraf mówił że Leo jedzie podpisać umowę o zdecydował się zostać. Co było prawda. Benek to najlepsze źródło
1
@Pawel13sz gdyby szedł do Madrytu. Brzmiało by to tak. Najlepsza z możliwych decyzji sportowych dla Roberta. Najlepszy piłkarz, najlepszy klub
0
@Emhyr u nas tak. Ale światowo Fabrizio dobra robotę robi
1
@Emhyr oszalal. Środek pola by nas zeżarli i wypluli.
2
@Pawel13sz brakuje obrońców. To nasza najsłabsza formacja. Ale okienko Kozak, w szczególności wynagrodzenia. Spoko oferty piłkarze akceptują, rynkowe a nie chore siano
0
@bleble123 człowiek czyta. Ter Stegen i dalej mi się nie chce
8
@Pawel13sz blondynka fajna
0
@Gacu95 I Szpakowski? Nie dziękuję
0
@Kessie świetny transfer, świetna cena
0
@SkilledHydra16 przypominam że wzięliśmy kredyt na pół miliarda
1
@Batys Abidal mi się kojarzy tylko z kosmicznym wynagrodzeniem dla każdego placka. Mam wrażenie że każdemu proponowali dużo więcej niż sami piłkarze chcieli
0
Chłop ciężka praca jest gdzie jest. Ale skoro skauci go nie wylapali i grał w amatorach tak długo to trochę dziwne. No nie wiem. Pozostaje życzyć powodzenia, ale jestem sceptyczny, jest Dembele więc nawet gdy nie wypali mamy skrzydło
0
@Neymarinho na Polskich dziennikarzy jest tylko jeden sposób. Oglądać mecze Barcy na zagranicznych streamach. Ja tak od dwóch lat robię. To jak są za Madrytem bierze mnie na wymioty.
7
Prywatny samolot wyleciał z Warszawy na Sardynię, a tam właśnie znajduje się Pini Zahavi, agent Roberta Lewandowskiego. [@gerardromero] (1️⃣) 22 minuty temu
Pini Zahavi w blokach w Londynie, samolot w Monachium zatankowany, Robert Lewandowski czeka. Bayern dostanie, to co chce. Czekamy. Gra trwa. [@BorekMati ] 1g temu.
Gdzie leży sardynia? :) Albo gdzie leży London. A może to Londonska Sardynia
0
@tristan87 I tak prdl od tygodnia że coś wie, a gówno wie.
0
@Danqoo zobaczymy jakie wyniki będą. Wtedy ocenimy, bo kredyt zostanie na lata