tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@doc to tylko sport.
0
@Survier a kto jest lepszym So w Sevilli?
0
@Barcanajlepszyteam obrońcy dla mnie powinni zarabiać tak samo jak inni. Nie rozumiem tego podziału, obrona dla nas jest najsłabsza. Lvp dopiero jak ściągal VD i bramkarza to zaczął się liczyć. Gdyby nie Kurtula to ch by RM coś ugrał w poprzednim sezonie. Koulibaly dostał 12. Nie mówi dać 12 ale 6 to nisko
0
Jeśli prawda że 6 netto to trochę nisko jak na młodego i już doświadczonego obrońcę.
13
To tam gdzie broni TS poproszę dużo węższa brameczke.
0
@BARCA1899Messi kur Dest który 3/4 czasu gabinety zalicza. Nie to nie jest pewny pkt naszej obrony
0
@taris poczekamy zobaczymy
0
@dybson95 gdzie ten Gvardiola gra?
0
@taris przecież my nawet oferty nie położyliśmy.
1
@doc sianko zaczyna działać
1
@PatrychoO czw lub piątek w tym tygodniu następnego miesiąca. Coming soon
0
@michal26 nie ma miejsca dla Depaya. Za Ferrana tak, bo jakoś chłopaka nie wierzę, ale wiadomo
1
@Encore Dalej widzę uradowany po bramkach
1
@tristan87 jak szybko przyjechali. U nas to pewnie zdarzyłby pół sklepu zjeść
1
@Cule1234 no to niech Barca złoży ofertę wkoncu
1
@Messibestplayerintheworld To ja juz nikogo nie chce. Koles piono w dół z poziomem w ostatnim sezonie.
0
@Cule1234 Coraz bardziej chyba Kounde sie oddala raczej od nas niz przybliża.
0
@Medium Ale ty nie robisz ankiety. Tylko domki miały obowiązek
6
@Barca1992 Najelpsze jest to że kase dostanie każdy kto poprostu online zgłosił że ma piec na wegiel. Nie musi nim palić, kupowac wegiel, po prostu zgłosił że ma :D
0
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/erdogan-upokorzyl-putina-wymowne-nagranie/brpz7rm,79cfc278
Ale to piekne. Poczuł sie teraz dokładnie tak jak każdy którego tak traktował :) Wielki Car z dupy
4
@Kondziubarca Romero od wczoraj troche zmienił płyte, był pewny transferu, teraz to już aż taki pewny nie jest.
2
@VbamboeB Dodam wiecej, Pique w meczu z Eintrachtem nawet nie było, ale dalej jego wina. Mental im sms-em wysłał.
0
@arasz1819 Z taka kadra to Ronald by grał w 3 ligach jednocześnie, co tam LL.
4
@Kurkmen Jak to dobrze, że wszyscy pozostali w tym młodzi mieli świetny mental dostajac od Eintrachtu, czy odpadając z LM juz po grupie. Uff, uratowani
2
@agaFCB Z Realem Polsat Sport chyba pokazuje
0
@Zbanowany Na tle Interu Miami nawet Roberto wyglądał wybitnie.
0
@arasz1819 Moim zdaniem Koeaman back. Miał ogórków w składzie, teraz paka jest znacznie lepsza.
0
@Deviler I to jest grafika
1
@Pawel13sz Leandoski - też dobrze brzmi :)
0
@Uukasz_93 Pique kontuzja i jesteś w dupie. Tak jest istotny ten transfer