0

@doc to tylko sport.

0

@Survier a kto jest lepszym So w Sevilli?

0

@Barcanajlepszyteam obrońcy dla mnie powinni zarabiać tak samo jak inni. Nie rozumiem tego podziału, obrona dla nas jest najsłabsza. Lvp dopiero jak ściągal VD i bramkarza to zaczął się liczyć. Gdyby nie Kurtula to ch by RM coś ugrał w poprzednim sezonie. Koulibaly dostał 12. Nie mówi dać 12 ale 6 to nisko

0

Jeśli prawda że 6 netto to trochę nisko jak na młodego i już doświadczonego obrońcę.

13

To tam gdzie broni TS poproszę dużo węższa brameczke.

0

@BARCA1899Messi kur Dest który 3/4 czasu gabinety zalicza. Nie to nie jest pewny pkt naszej obrony

0

@taris poczekamy zobaczymy

0

@dybson95 gdzie ten Gvardiola gra?

0

@taris przecież my nawet oferty nie położyliśmy.

1

@doc sianko zaczyna działać

1

@PatrychoO czw lub piątek w tym tygodniu następnego miesiąca. Coming soon

0

@michal26 nie ma miejsca dla Depaya. Za Ferrana tak, bo jakoś chłopaka nie wierzę, ale wiadomo

1

@Encore Dalej widzę uradowany po bramkach

1

@tristan87 jak szybko przyjechali. U nas to pewnie zdarzyłby pół sklepu zjeść

1

@Cule1234 no to niech Barca złoży ofertę wkoncu

1

@Messibestplayerintheworld To ja juz nikogo nie chce. Koles piono w dół z poziomem w ostatnim sezonie.

0

@Cule1234 Coraz bardziej chyba Kounde sie oddala raczej od nas niz przybliża.

0

@Medium Ale ty nie robisz ankiety. Tylko domki miały obowiązek

6

@Barca1992 Najelpsze jest to że kase dostanie każdy kto poprostu online zgłosił że ma piec na wegiel. Nie musi nim palić, kupowac wegiel, po prostu zgłosił że ma :D

0

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/erdogan-upokorzyl-putina-wymowne-nagranie/brpz7rm,79cfc278

Ale to piekne. Poczuł sie teraz dokładnie tak jak każdy którego tak traktował :) Wielki Car z dupy

4

@Kondziubarca Romero od wczoraj troche zmienił płyte, był pewny transferu, teraz to już aż taki pewny nie jest.

2

@VbamboeB Dodam wiecej, Pique w meczu z Eintrachtem nawet nie było, ale dalej jego wina. Mental im sms-em wysłał.

0

@arasz1819 Z taka kadra to Ronald by grał w 3 ligach jednocześnie, co tam LL.

4

@Kurkmen Jak to dobrze, że wszyscy pozostali w tym młodzi mieli świetny mental dostajac od Eintrachtu, czy odpadając z LM juz po grupie. Uff, uratowani

2

@agaFCB Z Realem Polsat Sport chyba pokazuje

0

@Zbanowany Na tle Interu Miami nawet Roberto wyglądał wybitnie.

0

@arasz1819 Moim zdaniem Koeaman back. Miał ogórków w składzie, teraz paka jest znacznie lepsza.

0

@Deviler I to jest grafika

1

@Pawel13sz Leandoski - też dobrze brzmi :)

0

@Uukasz_93 Pique kontuzja i jesteś w dupie. Tak jest istotny ten transfer

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?