tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DonAndrzejos extremely close :)
0
@Katalończyk 99 Sergio czy Sergi, która legenda? :)
3
@KrychaFCB dla kibica RM to ogromny ból dupy. Rudy wściekły
0
@Deviler PSG zaczyna kupować taniej, ciekawe czy będzie jak w Monaco gdzie sporo fajnych grajków ściągnęli
0
@Pilka_jest_okragla każdy piłkarz daje u nas wszystko. Tylko to wszytko to często za mało
0
@Rhaan a i twój szef wyda ćwierć MILIARDA ale tobie powie ze upada
0
@Lionel_Messi10 za fake z 32 bankami
1
@Lionel_Messi10 w ch. Zmienia rzucasz z dupy cyfry oczerniając piłkarza. Bana powinieneś wyłapać.
2
@Rhaan nie zapomnij zrezygnować z tego co odłożyłeś. Inaczej złodziej jesteś
1
@Lionel_Messi10 no i masz tabele gdzie przy maksie z LM itd na 22brutto. Gdzie twoje bzdurne 32?
0
@nabial o ho teraz to atak na ciebie będzie
1
@Lionel_Messi10 pokaż źródło 16 netto FDJ. To 32 brutto. A on ma 18 brutto
2
@Lionel_Messi10 co za bzdura. Porównaj netto do netto
0
@Encore o tym się przekonasz jak Silva przyjdzie. Wielu tu magików było. Tzn miało być
2
@Encore pomnik to postawić City które kupiło Ferrana i Silve za 30.
8
Zamiast 45, dadza 46
3
@Kidd Jesteśmy uratowani
0
@Peszko07 Niby gdzie? Donbas? Nic nie ida do przodu, a ostatnie dni to dostaja wprd z systemu rakietowego.
2
@Lionel_Messi10 Nalega :) Dzwonia do PSG i mowią, macie złożyć i koniec tematu. Żądamy!!!
1
@Peszko07
Tak właśnie mysle, Kacapy przegrywaja, beda po prostu chcieli zniszczyć ten kraj. Nigdy nie odpuszcza.
0
@Deeespacito obejrzyj jego wyprawę do Turcji.
0
@Pawel13sz no i to jest zastępstwo. Brawo Bartek, ściągnął nam gwiazdę
2
@Herato wpisz w Google ile ma teraz Koulibaly w Chelsea netto, porównaj i wróć
2
@don'T.R.I.P.e mam to samo zdanie. Ale jazda po FDJ bez trzymanki. Słabe to, więcej niż klub kur
0
@Rewolucja123 tyle ma bo zrezygnował jak go wypożyczali. Ale teraz wrócił.
0
@Pawel13sz gówno prawda, było wyjaśnienie. On ma przesunięte 9 netto z dwóch pierwszych sezonów. Zarobił 3 i 7 zamiast 9.
4
Otworze nowy wątek. Pjanic 15 brutto. FDJ 14 a teraz 18. Czytam niech Pjanic zostanie, przyda się na zmiennika. Na prawdę nie pojmuje co się dzieje tutaj z jazda po FDJ. Rozumiem, zarobimy 85 baniek, to rozumiem, niech sprzedają, ale tu się wszyscy czepiają się jego pensji, a Pjanicia pensja jest ok. :)
0
Ktoś wie ile zarabia Pjanic.
0
@Fabik87 tak jak Dembele miał mieć 6,5 a suma nawet 11
0
@Firestone nawet 18 brutto to 9 netto. Lewy ma dostać więcej.