0

@DonAndrzejos extremely close :)

0

@Katalończyk 99 Sergio czy Sergi, która legenda? :)

3

@KrychaFCB dla kibica RM to ogromny ból dupy. Rudy wściekły

0

@Deviler PSG zaczyna kupować taniej, ciekawe czy będzie jak w Monaco gdzie sporo fajnych grajków ściągnęli

0

@Pilka_jest_okragla każdy piłkarz daje u nas wszystko. Tylko to wszytko to często za mało

0

@Rhaan a i twój szef wyda ćwierć MILIARDA ale tobie powie ze upada

0

@Lionel_Messi10 za fake z 32 bankami

1

@Lionel_Messi10 w ch. Zmienia rzucasz z dupy cyfry oczerniając piłkarza. Bana powinieneś wyłapać.

2

@Rhaan nie zapomnij zrezygnować z tego co odłożyłeś. Inaczej złodziej jesteś

1

@Lionel_Messi10 no i masz tabele gdzie przy maksie z LM itd na 22brutto. Gdzie twoje bzdurne 32?

0

@nabial o ho teraz to atak na ciebie będzie

1

@Lionel_Messi10 pokaż źródło 16 netto FDJ. To 32 brutto. A on ma 18 brutto

2

@Lionel_Messi10 co za bzdura. Porównaj netto do netto

0

@Encore o tym się przekonasz jak Silva przyjdzie. Wielu tu magików było. Tzn miało być

2

@Encore pomnik to postawić City które kupiło Ferrana i Silve za 30.

8

Zamiast 45, dadza 46

3

@Kidd Jesteśmy uratowani

0

@Peszko07 Niby gdzie? Donbas? Nic nie ida do przodu, a ostatnie dni to dostaja wprd z systemu rakietowego.

2

@Lionel_Messi10 Nalega :) Dzwonia do PSG i mowią, macie złożyć i koniec tematu. Żądamy!!!

1

@Peszko07
Tak właśnie mysle, Kacapy przegrywaja, beda po prostu chcieli zniszczyć ten kraj. Nigdy nie odpuszcza.

0

@Deeespacito obejrzyj jego wyprawę do Turcji.

0

@Pawel13sz no i to jest zastępstwo. Brawo Bartek, ściągnął nam gwiazdę

2

@Herato wpisz w Google ile ma teraz Koulibaly w Chelsea netto, porównaj i wróć

2

@don'T.R.I.P.e mam to samo zdanie. Ale jazda po FDJ bez trzymanki. Słabe to, więcej niż klub kur

0

@Rewolucja123 tyle ma bo zrezygnował jak go wypożyczali. Ale teraz wrócił.

0

@Pawel13sz gówno prawda, było wyjaśnienie. On ma przesunięte 9 netto z dwóch pierwszych sezonów. Zarobił 3 i 7 zamiast 9.

4

Otworze nowy wątek. Pjanic 15 brutto. FDJ 14 a teraz 18. Czytam niech Pjanic zostanie, przyda się na zmiennika. Na prawdę nie pojmuje co się dzieje tutaj z jazda po FDJ. Rozumiem, zarobimy 85 baniek, to rozumiem, niech sprzedają, ale tu się wszyscy czepiają się jego pensji, a Pjanicia pensja jest ok. :)

0

Ktoś wie ile zarabia Pjanic.

0

@Fabik87 tak jak Dembele miał mieć 6,5 a suma nawet 11

0

@Firestone nawet 18 brutto to 9 netto. Lewy ma dostać więcej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?