tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@pyra92 po dzisiejszym naszym meczu też będą zachwyty. Rok temu po Juventusie tu był orgazm ze Leo kompletnie nie potrzebny, a Depay jest znacznie lepszy. Później sezon zweryfikował. Za szybko na ocenę, ale życzę Manu powodzenia, TH teraz zweryfikuje się na poziomie ligi Angielskiej, a to już spore wyzwanie.
2
@Kgorecki2500 no 24 lata to już nie junior. Ma doświadczenie 200 meczy w klubie 11 reprezentacja plus 12 liga mistrzów. Więc chłopak na mlody wiek jest już doświadczony. Potrzebujemy obrońców,ktorzy od razu wskoczą w skład.
1
@Emhyr no u nas grafiki robione w Paint :)
1
@Seledynowy no tak, potencjał młodych. Mit mistrzów. Samymi młodymi to sobie możesz iść na piwo. Środek obrony. Araujo, Pique, Christensen, Garcia. Skrzydła Dest, Roberto, lewa Alba. To jest mocny skład twoim zdaniem? Zdecydowanie najsłabsza linia plus TS w formie i tu sobie dopisz
0
@Omoziu na razie nie. Bo to co najtrudniejsze to pozbyć się piłkarzy, a to idzie bardzo słabo. Lenglet, Trincao na których nic nie zarabiamy, może na Trincao jak pogra chłopak. Ale czasu sporo wierzę, że Alemany jednak rozwiąże problem
1
@michal26 tak, tylko hipoteka. Ja biorę i całość nadpłata. W paź było 50/50 odsetki vs kap. Teraz 80/20 głupota jest nie nadpłacić
1
@Lionel_Messi10 Ciekawe czy chociaz kawe dostana, albo jedzenie, czy beda musieli płacić.
0
@bartekvisca W tym roku masz 4 miesiace. Wiec mozesz np. Wrz,Paz,Lis,Gr
1
@BialutkiFCB jeśli go Sporting wykupi, bo wcale to nie jest pewne
2
Francisco Trincão zostanie wypożyczony do Sportingu.
Jeżeli rozegra ustaloną liczbę spotkań to klub z Portugalii będzie musiał go wykupić za 10 milionów euro.
Barcelona zapisała sobie również klauzulę wykupu ważną przez 3 lata.
[Fabrizio Romano ]
Czyli nie 20 baniek a 10. I musi rozegrać jednak ilość meczy, a nie 3+7?. Słaba transakcja. Koleś jeszcze amortyzacji nam nie spłacił.
0
@Emhyr Oni juz go nie nawidza. Tylko nie rozumiem za co.
0
@kuz Robert jest zły że musi trenowac z BM
Robert trenuje normalnie, jest bardzo profesjonalny
1
@mateusz1989VeB Ja mam z tym mega problem od dawna. Licze że może Pena jednak wygryzie naszego orła Niemieckiego. Ale też nie wiem jak Pena i jego jakość .
1
@damian16161212 Nawet gdy nie przyjdzie nie ma taryfy ulgowej.
3
@kiper09 Zobacz co z Dolcem sie dzieje. Przypominam kupuje w Dolarach. 20gr w miesiac, spekulanci nas zajadą i nasza inflacje.
1
@szkutnik91 on przełożył swoją pensje by pomóc. Chcę to odzyskać co w tym złego. Klub planuje wydać ćwierć miliarda a on ma z kasy zrezygnować?
0
@misiek12319 jeśli te 10 baniek to zmienna że Lewy będzie grał do 50 - tki i strzeli 400 bramek to tak, dobra cena
3
@Slazzy Skoro poszedł do Rosji i wielkie g grał to dlaczego u nas miałoby być lepiej?
11
Cisne Naga Broń 2 1/2, no przecież to jest tak głupie ze aż piękne, polecam :) Człowiek to ciśnie 20 raz a i tak śmieszy
1
@osa91 wróciły przychody? Co ty prdl. Gdyby nie pierwsza dźwignią Barca by bgt zamknęła na poziomie - 100 baniek. Roczny bgt. Daleka droga do dobrej sytuacji.
2
@KrwawiaceoczyVEB powoli, powoli, za kilka lat sprawa się wyjaśni. O to mu chodzi. Przykre, bo To był naprawdę świetny obrońca
2
@KrwawiaceoczyVEB gdzie on tu kuleje? Chyba że to ukryte jakieś w głowie. :)
1
@Kgorecki2500 skrzydła obrony obowiązek
2
@mateusz1989VeB podobno z 4 razy go badali. Niby ok, ale jednak zrezygnowali, więc może nie jest ok. Może Barca niech zaryzykuje i wypożyczy z opcją że jak się połamie to opłaca pensje. Inaczej chyba nikt go nie weźmie
0
@Cule1234 super ale Robert jest w Monachium :)
0
@J4no tak proszę pana. Już uciekam.
0
@DonAndrzejos Depay tam nie pójdzie
0
@KrwawiaceoczyVEB z 10 zł postawiłeś?
6
@TR3YWAY zacznij od siebie. Bo twoje wypociny są na poziomie podstawówki
0
@doc brawo Osman.