tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@Cule1234 pomysł genialny. Cou to raczej za pierdyliard nigdzie nie pójdzie w przyszłości.
0
@KrwawiaceoczyVEB za 6,5 rezerwowy Kubo idzie. Kluby wiedzą że wypychamy piłkarzy więc biorą nas na czas
0
@UsmanBembele sxudetto zdobyli bardziej z powodu słabego Juve. W Europie Milan nic nie ugra. Nadal nie wrócili do swoich najlepszych czasów
0
@KrychaFCB to że Ronaldo w Chelsea nie ma, to raczej kwestia trenera. Ale fakt że raczej większość źródeł pisze ze Kounde czeka na nas. Może Sevilla podbija cenę
1
@MrPGG Azpi się przyda. Doświadczony na prawa stronę.
0
@takisobiektos w reprezentacji Holandii.
1
@AlexDark00 to że przyszedł za free coś zmienia? . Lewy do BM też przyszedł za free
8
@Kamilos84 ale u nas zostanie czy zwiększy by Ukrainie przekazać sprzęt?
0
@doc żenujące cena. Najlepszy Holenderski piłkarz, młody. I mamy za niego dostać 17 baniek? Nawet z rocznym kontraktem, jest to bardzo niska propozycja. Poniżej 25 jest to słaby deal. Ale kupując teraz na potęgę Alemany nie ma kompletnie pola manewru w negocjacjach, tylko liczyć że jakieś kluby będą się licytować
1
@Sehzade1899 a Koszty pracownicze, czynsze, prąd, ogrzewanie. To nie jest 1:1 do porównania
11
@Przemek2323 w 2018r dolar poniżej 3.40. Teraz 4.70. Benzynę kupuje się w Dolcach. Koszty transportu też urosly. Nie ze bronię tych idiotow, ale jednak porównanie nie jest jabłko do jabłka
4
@Kwiatek67 Oglądałem go z 3 razy. W reprezentacji ostatnio był najlepszy z wszystkich. Jak na wiek to jest mega dobry. Ale życie pokaże jak się odnajdzie.
1
@Sawik_10 I to jest niby ten wielki zapis? Szał byłby gdybyśmy właśnie mogli go obowiązkowo oddać
1
@D10SLEO większość tu to konfedrracja, i ta większość nie poszła na drugą turę.
0
@ObiwanKenobi dystansu koleś trochę. Wycieczki w jechanie czyjejś żony bo ma inne zdanie od ciebie? . Jeszcze bardziej rozumiem dlaczego szukasz sensu w filmach akcji. Idź na gruziński dramat a nie na filmy akcji to może sens znajdziesz.
1
@svensonFCB Teraz druga dźwignia, a zaraz po niej Kounde i Azpi
3
@sevs sami go wybraliście. Mieliście też szanse ograniczyć PIS nie wybierając ponownie Dudy. No ale kur nie. Bo PO, bo Tusk.
6
@ObiwanKenobi z całym szacunkiem ale jak idziesz na fim akcji, i oceniasz ze 60-latka podrasowali. To ewidentnie poszedłeś nie na swój gatunek.
0
@Snetry jest u nas ban na pensje powyżej 10netto. Więc lewy ma 9-10 tak jak piszą źródła znacznie lepsze, jeśli w ogóle Borka można oceniać przez pryzmat jakiegokolwiek źródła
0
@barcelonaLM jak to dlaczego bo nie chce skończyć jak Tusk
1
@tristan87 Instagram jest do oglądania dup i filmików z silki.
0
@KanwikBlancos Trzeba czekać na inne źródło.
1
@takisobiektos Teraz sobie wyobraźcie gole Leo, co pół boiska latał i wszystkich opierdzielał.
1
Mamy złoto i srebro. :D
0
@maarioo Po dzisiejszym dniu, jestem wręcz pewien ze ktoś to kupi
1
Koleś w młocie się nazywa Rudy Winkler. W Polsce w szkole miałby ciekawie :D
3
Ale nasz zajeb.. O Matko. Brawo Fajdek
0
@Janiama Już nie. Edit i już znowu Polak :Jesteśmy zajebisci w lekkiejatletyce
2
@Azacca Promki nie ma. Pewnie odpuści
1
@Kgorecki2500 Halo ja z nim grałem dwa razy. Gdzie moje 10 ojro!!