tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Sulimo bo mit, w niedzielę ma być 20 stopni w Pucku. Więc nie mają globalnego ocieplenia :)
0
Brawo. Ważne że wygrane, z tym Iranem to zawsze ciężko nam idzie
0
Co my mamy z tymi Iranczykami że zawsze z nimi krwawimy
1
@Jakchcesz a u nas najslynnieszy dziennikarz Borek pokazuje - "faje" a nie tam tańce
1
@Barca-Messi10 oprócz nas, Bilbao i RM wszyscy sprzedali już część swoich praw grupowo na 50 lat :) cvc. Nie wiem czy więcej mogą
2
@barcanawieki wersja 15-ta.jednak nie potrzeba 3 dźwigni. :)
0
@Cule1234 ale gdzie on na nich czeka, jak oni w Las Vegas. To Fake jakiś
0
@alianta2 A jakie mecze widziałeś od tego zacznijmy?
0
@michal26 umowa, tak myślę
4
I tak codziennie, potrzeba dwóch, trzech, dwóch, trzech, będzie problem nie będzie problemu. Dziennie
0
@Ronnie1992 jak się robi statystykę do wyprowadzania piłki na fajnym poziomie?
0
@Emhyr coś czuję że naszych fizjo to Lewy będzie uczył jak trenować a nie odwrotnie
15
@Deviler On ma wazny kontrakt. Bayern wyznaje zasade, że piłkarz powinien grac do końca kontraktu, inaczej jest to nie ładnie z jego strony.
17
@Gwyn Dla mnie Mila może miec nawet i 6 półek w lodówce, i ch... z nożami :D
0
@doc Czyli jutro. Słowo klucz "jutro" :D
11
@Gwyn A jakby taka miala przyjechac na miesiac?
https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/ibyk9kpTURBXy84NzM5YmJlMzBhMGExM2NkODExNTY3M2IzMTc3YTg5Zi5qcGeTlQPMgwLNA33NAfeTBc0DFM0BvJMJpmM1ZmIzMQaBoTAF/mila-kunis.webp
1
@draxidox Najwazniejsze że nie trzeba z tymi Kurierami walczyć. Przyjezdzaja jak chca i o której chca.
1
@Kibic1998 https://support.xbox.com/pl-PL/help/hardware-network/controller/which-xbox-one-accessories-work-on-series-x-s-controller
1
@Lionel_Messi10 dlaczego mielibyśmy nie wygrać LM :)
0
@Lionel_Messi10 mam nadzieję że mówią mu lepiej niż dziennikarzy. Dźwignią jutro, ale już na pewno jutro maks za dwa dni, albo następny tydzień to już mast have
0
@tomek8756 z chwilą kiedy dali d+, nie uruchomiłem ani razu nf
2
Dziś lub jutro trwa od poniedziałku
4
@michal26 wszyscy za darmo pójdą
0
@ElTomas Dlatego nikt nie powinien miec władzy autorytarnej. Zawsze ktoś powinien na łapska patrzeć.
2
@anxted A to ciekawe, bo Czesi od nas kupili kopalnie i stała sie rentowna. CUD!
1
@Bykunn A za co płacimy górnictwu? A do tego ściagamy taniej? Po czym wnosisz? Skoro tylko 30% sie nadaje.
1
@HighestInTheRoom 33 % poparcia. Wybory prezydenckie 52% dla Andrzeja ( ogromna ilość z LR nie poszła na wybory bo konfy nie było, a na PO nie zagłosują ) Kto jest popierd? My czy oni? Daliśmy im całą władze.
1
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,28709061,posel-pis-wypytany-o-sprowadzanie-wegla-z-poludniowych-krajow.html#s=BoxOpImg5
Kraj który niby węglem stoi, kraj który płaci Miliardy za utrzymanie górnictwa. NIE MA WĘGLA. - jesteśmy popierd
0
To czemu zakontraktowali piłkarza, który miał rok kontraktu, pisze o Mane. Jakoś w ta stronę im nie przeszkadza, że piłkarze odchodzą z obowiązującym jeszcze kontraktem.
3
@PatrychoO coraz bardziej wydaje mi sie, ze robią to z premedytacja, by więcej się o tym gadało