2

@Sulimo bo mit, w niedzielę ma być 20 stopni w Pucku. Więc nie mają globalnego ocieplenia :)

0

Brawo. Ważne że wygrane, z tym Iranem to zawsze ciężko nam idzie

0

Co my mamy z tymi Iranczykami że zawsze z nimi krwawimy

1

@Jakchcesz a u nas najslynnieszy dziennikarz Borek pokazuje - "faje" a nie tam tańce

1

@Barca-Messi10 oprócz nas, Bilbao i RM wszyscy sprzedali już część swoich praw grupowo na 50 lat :) cvc. Nie wiem czy więcej mogą

2

@barcanawieki wersja 15-ta.jednak nie potrzeba 3 dźwigni. :)

0

@Cule1234 ale gdzie on na nich czeka, jak oni w Las Vegas. To Fake jakiś

0

@alianta2 A jakie mecze widziałeś od tego zacznijmy?

0

@michal26 umowa, tak myślę

4

I tak codziennie, potrzeba dwóch, trzech, dwóch, trzech, będzie problem nie będzie problemu. Dziennie

0

@Ronnie1992 jak się robi statystykę do wyprowadzania piłki na fajnym poziomie?

0

@Emhyr coś czuję że naszych fizjo to Lewy będzie uczył jak trenować a nie odwrotnie

15

@Deviler On ma wazny kontrakt. Bayern wyznaje zasade, że piłkarz powinien grac do końca kontraktu, inaczej jest to nie ładnie z jego strony.

17

@Gwyn Dla mnie Mila może miec nawet i 6 półek w lodówce, i ch... z nożami :D

0

@doc Czyli jutro. Słowo klucz "jutro" :D

1

@draxidox Najwazniejsze że nie trzeba z tymi Kurierami walczyć. Przyjezdzaja jak chca i o której chca.

1

@Lionel_Messi10 dlaczego mielibyśmy nie wygrać LM :)

0

@Lionel_Messi10 mam nadzieję że mówią mu lepiej niż dziennikarzy. Dźwignią jutro, ale już na pewno jutro maks za dwa dni, albo następny tydzień to już mast have

0

@tomek8756 z chwilą kiedy dali d+, nie uruchomiłem ani razu nf

2

Dziś lub jutro trwa od poniedziałku

4

@michal26 wszyscy za darmo pójdą

0

@ElTomas Dlatego nikt nie powinien miec władzy autorytarnej. Zawsze ktoś powinien na łapska patrzeć.

2

@anxted A to ciekawe, bo Czesi od nas kupili kopalnie i stała sie rentowna. CUD!

1

@Bykunn A za co płacimy górnictwu? A do tego ściagamy taniej? Po czym wnosisz? Skoro tylko 30% sie nadaje.

1

@HighestInTheRoom 33 % poparcia. Wybory prezydenckie 52% dla Andrzeja ( ogromna ilość z LR nie poszła na wybory bo konfy nie było, a na PO nie zagłosują ) Kto jest popierd? My czy oni? Daliśmy im całą władze.

1

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,28709061,posel-pis-wypytany-o-sprowadzanie-wegla-z-poludniowych-krajow.html#s=BoxOpImg5


Kraj który niby węglem stoi, kraj który płaci Miliardy za utrzymanie górnictwa. NIE MA WĘGLA. - jesteśmy popierd

0

To czemu zakontraktowali piłkarza, który miał rok kontraktu, pisze o Mane. Jakoś w ta stronę im nie przeszkadza, że piłkarze odchodzą z obowiązującym jeszcze kontraktem.

3

@PatrychoO coraz bardziej wydaje mi sie, ze robią to z premedytacja, by więcej się o tym gadało

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?