1

@Vebrol nie oglądałem wcześniej i teraz nie będę oglądał meczy Barcy na Polskich streamach. Nie da się słuchać dziennikarzy w Polsce, 95% to Madryccy kibice, nie ma z tym problemu w sytuacji gdy dziennikarz potrafi być kibicem i zawodowcem, ale u nas to aż kipi od nich bycie fanbojem białych.

3

@shahman kocham Leo, ale za często jest bufonem.

1

@Pawel13sz pierwszy news sportu prawdziwy

4

@FCBMati10 TS wydaje się być mega zarozumiały, na krytykę zazwyczaj odpowiada że broni dobrze i nie rozumie krytyki w jego stronę.

0

@Janiama a jak pozostałe pobiegły? Vs życiówki?

0

@Janiama od początku były tam jakieś spięcia.

0

@jacobFCB nie widzisz że płaczę jak mówi :)

0

@Xxxbarca4ever liczy się nazwisko na plecach. Do nich dorabiana jest historia. A i wiek, jak młody to dobra akcja robi się wybitnie dobra a zła, ma czas na naukę. A u Amigosów to dobre przemilczane a złe = wprdl z klubu

3

@AlexDark00 Po co ty Barce oglądasz? Ten fatalny, ten zły itd. A co do twoich wypocin to Courtua swietnie oba strzały wyciągnął, a i Lewego dwa tez wyciągnął i nie widzę byś pisał ze Lewy jest fatalny

2

"Jordi Alba: Motywuje mnie gra w najlepszym klubie na świecie"
No to czekać na artykuł na stronie bialasow. El Fujarek się cieszy bo ruch wzrośnie

0

@parpe I Pique, o nim tez nie zapomnijmy

5

@sewciu50 No ale na piłkę. Więc w czym problem?

12

@PRINSU Bo tu wpierw liczą się nazwiska. Opinia zależy od nazwiska

1

@Suzu Dzięki, piękna brameczki.

8

Co Courtua jest zajebisty. Pozazdrościć

0

@pepo_barcarzadzi Nie no Mats to top 100. Wiec spoko jest

7

@Messi1000000 nie był realny z jednego powodu. Pensja + prowizję dla taty. Bez szans

0

@Aragorn33 I kupujmy, piszę że to dobra taktyka. 30 mln to ryzyko, ale ryzyko które warto podjąć, patrz Pedri, już wyszło ponad 30. Ale chyba wszyscy wiedzą że warto

0

@Kacper1432 zawsze lepiej później kupić za np 80-100 mln. Haland i ten młodziak z RM

0

@bleble123 Ja to liczę że ten młodziak co @ViscaBarca123 o nim często mowi ze nawet wiekszy talent od Ansu odpali, no i może warto kupić tego 16 letniego Brazylijczyka. Tak w kontekście za 3 lata

0

@FCB24 I myślisz ze by nie pokazali? :)

0

@katalonczyk987 Pewnie kilka minut wychaczy

1

@Messibestplayerintheworld Z tego transferu to ja bym się cieszył. Odciążenie Alby jest obowiązkowe

0

@taris Tez mnie zastanawia czy czasem Raphinha nie będzie grał w systemie 3-5-2

0

@Janiama Jaka ławka piękna.

1

@taris Szanse dostają ci co są najlepsi. Od 3 lat nikt od Pique lepszy nie jest. W tym sezonie liczę ze nowi zaczną walczyć z Pique.

1

@kempnou Co jest powodem grzania ławy przez Pique? Jakiś taki argument?

0

@Derean Pasują do siebie :D

4

@Pawel13sz Takich nam potrzeba. 6 a 9 baniek, różnica znaczna

0

@Dembouz1899 widzę że mamy rywala dla Grubego. News soon, nie teraz soon, napięcie trzeba budować. A news bedzie:
Wszystko idzie dobrze, transfer w najbliższych dniach, nd-pn, wt-śr, czw-pt, niepotrzebne później skreślić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?