tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Vebrol nie oglądałem wcześniej i teraz nie będę oglądał meczy Barcy na Polskich streamach. Nie da się słuchać dziennikarzy w Polsce, 95% to Madryccy kibice, nie ma z tym problemu w sytuacji gdy dziennikarz potrafi być kibicem i zawodowcem, ale u nas to aż kipi od nich bycie fanbojem białych.
3
@shahman kocham Leo, ale za często jest bufonem.
1
@Pawel13sz pierwszy news sportu prawdziwy
4
@FCBMati10 TS wydaje się być mega zarozumiały, na krytykę zazwyczaj odpowiada że broni dobrze i nie rozumie krytyki w jego stronę.
0
@Janiama a jak pozostałe pobiegły? Vs życiówki?
0
@Janiama od początku były tam jakieś spięcia.
0
@jacobFCB nie widzisz że płaczę jak mówi :)
0
@Xxxbarca4ever liczy się nazwisko na plecach. Do nich dorabiana jest historia. A i wiek, jak młody to dobra akcja robi się wybitnie dobra a zła, ma czas na naukę. A u Amigosów to dobre przemilczane a złe = wprdl z klubu
3
@AlexDark00 Po co ty Barce oglądasz? Ten fatalny, ten zły itd. A co do twoich wypocin to Courtua swietnie oba strzały wyciągnął, a i Lewego dwa tez wyciągnął i nie widzę byś pisał ze Lewy jest fatalny
2
"Jordi Alba: Motywuje mnie gra w najlepszym klubie na świecie"
No to czekać na artykuł na stronie bialasow. El Fujarek się cieszy bo ruch wzrośnie
0
@parpe I Pique, o nim tez nie zapomnijmy
5
@sewciu50 No ale na piłkę. Więc w czym problem?
12
@PRINSU Bo tu wpierw liczą się nazwiska. Opinia zależy od nazwiska
1
@Suzu Dzięki, piękna brameczki.
8
Co Courtua jest zajebisty. Pozazdrościć
0
@pepo_barcarzadzi Nie no Mats to top 100. Wiec spoko jest
7
@Messi1000000 nie był realny z jednego powodu. Pensja + prowizję dla taty. Bez szans
0
@Aragorn33 I kupujmy, piszę że to dobra taktyka. 30 mln to ryzyko, ale ryzyko które warto podjąć, patrz Pedri, już wyszło ponad 30. Ale chyba wszyscy wiedzą że warto
0
@Kacper1432 zawsze lepiej później kupić za np 80-100 mln. Haland i ten młodziak z RM
0
@bleble123 Ja to liczę że ten młodziak co @ViscaBarca123 o nim często mowi ze nawet wiekszy talent od Ansu odpali, no i może warto kupić tego 16 letniego Brazylijczyka. Tak w kontekście za 3 lata
0
@FCB24 I myślisz ze by nie pokazali? :)
0
@katalonczyk987 Pewnie kilka minut wychaczy
1
@Messibestplayerintheworld Z tego transferu to ja bym się cieszył. Odciążenie Alby jest obowiązkowe
0
@taris Tez mnie zastanawia czy czasem Raphinha nie będzie grał w systemie 3-5-2
0
@Janiama Jaka ławka piękna.
1
@taris Szanse dostają ci co są najlepsi. Od 3 lat nikt od Pique lepszy nie jest. W tym sezonie liczę ze nowi zaczną walczyć z Pique.
1
@kempnou Co jest powodem grzania ławy przez Pique? Jakiś taki argument?
0
@Derean Pasują do siebie :D
4
@Pawel13sz Takich nam potrzeba. 6 a 9 baniek, różnica znaczna
0
@Dembouz1899 widzę że mamy rywala dla Grubego. News soon, nie teraz soon, napięcie trzeba budować. A news bedzie:
Wszystko idzie dobrze, transfer w najbliższych dniach, nd-pn, wt-śr, czw-pt, niepotrzebne później skreślić