2

@jaras121 dla niego mało. Ten koleś to jeden z najbogatszych piłkarzy świata. Ma ogromna firmę w USA

0

@Lionel_Messi10 Przeciez on ma 6 mln za sezon. Razy dwa sezony to 12

0

@Lionel_Messi10 ale wiesz ze wtedy musimy mu kasę wypłacić?

1

@Vampir707 ale ty wiesz ze oni zlikwidowali 9% zdrowotnego, więc tak jakby 12+9 to więcej niż 17?

0

@KrwawiaceoczyVEB mówił że masz jeszcze miesiąc wakacji i do szkoły

0

Może ktoś ogarnie lepiej Marketing.

0

@Lionel_Messi10 on nie pójdzie do Manu

2

@Uukasz_93 brać go :)

1

@sedziaoxford a jaka jest presją teraz Xaviego? To że ktoś chce wzmocnień by nie ciągnąć samemu wózka nie znaczy że wybierał.

3

Komentarz usunięty

0

@Janas11224 jest strona tanipass czy jakoś tak

1

@HavertzKai a ta wersja nieróbstwa, mogłem zgadnąć :) Please nie nazywajmy tego praca :)

2

@HavertzKai dwa miesiące? Co ty w rządzie pracujesz?

0

@michal26 teraz czytam że poszło o nakazy zmiany blach z serbskich na kosowskie. Jest bunt w kilku gminach przy granicy. Moim zdaniem, na szczęście nic z tego nie będzie. Tzn nie będzie eskalacji

2

Zobaczcie o co poszło. :)

Kosowska policja poinformowała, że ​​zamknęła dwa przejścia graniczne na północy kraju. Jak podała, podjęto taką decyzję z powodu protestu mieszkających na północy Kosowa Serbów sprzeciwiających się nakazowi zmiany serbskich tablic rejestracyjnych na kosowskie.

0

@Janas11224 oczywiście, że nic nie zrobią. Tu chodzi o odwrócenie uwagi NATO

53

@PatrychoO są ludzie którzy twierdzą że on tylko kasę wyciągal. Szkoda strzępić ryja

3

https://wiadomosci.wp.pl/niespokojnie-w-serbii-i-kosowie-jest-oswiadczenie-policji-6796478716513248a

Czyli to nie jest tak że nic się nie stało i nagle konflikt. Kosowo wprowadziło jakieś nowe zasady wjazdu dla Serbów, dlatego dymy

0

@MESSIah16 a ok, myślałem że jakaś eskalacja była. Czyli menda Putinoska prowokuje by odwrócić uwagę

0

O co chodzi z tym Kosovem, co się wydarzyło że nagle jest ryzyko wojny?

1

@Ptasior Kosovo jest w NATO?

2

@Pawel13sz na cholere on nam i gdzie?

0

@arcziFCB wszystko sprawka jednego pajaca. Odwróci uwagę teraz

0

@MarcinVeB10 Leo - nie. Depay - nie. Może ciebie mordko musi Barca zatrudnić?

0

@jacobFCB dlaczego chciałbyś tu Trumpa?

1

Tak Czytając la bambe to na 20 postów o Lewym to 19 z narracja że nie rozumie ktoś krytyki w jego stronę i słusznie, a tylko 1 krytykujący Lewego. Ciekawe.

2

@Lionel_Messi10 sport i jego wypociny. Dziś będzie kulminacja jak to co niedzielę

1

@OnlyCules Mati jak kolano Umtitiego.
Nie bite od dwóch lat, jak nowka.

0

@squeamish świetnie grał. Ale też pilnował słaba 9-tke. Poczekamy na test z Bilbao

0

@Kgorecki2500 zablokują im lokaty do 10tys. Te powyżej bez zmian.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?