tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Dawidfcb1998 a jak nie? I co wielkiego zagrał? Asysty jakieś? Bramki?
1
@!34RC3!_0N4 Dupe zawracasz to się dziwisz. Idź nowe kup to będziesz mieć fv
1
@Gronek ta Tusk 9 lat temu sprzedał, ale z klauzula zapadalności 9 lat później
2
@Cule1234 A Depay za 0. :)
0
@Pawel13sz Jakoś musimy przeżyć. Azpi 34 lata, jakoś tak obojętny mi ten transfer.
2
Komentarz usunięty
2
@Pawel13sz nikomu tak dobrze jak jemu te Hollywood pasuje. Zniknie piłkarsko w rok
1
@barcanawieki na razie wyją tylko dziennikarze sportu. Trzeba poczekać na lepsze źródła
0
Przychody 1,3mld, chyba że te dźwignie już wliczają w to. Ciekawe jakie miejsca mają zaplanowane w budżecie. Tzn która runda lm i miejsce ll
0
@Lionel_Messi10 news pod negocjacje wypychania piłkarzy, że my nic nie musimy :)
0
@Suzu sranie w banie. Kacapom by od razu Ukrainę podarował
1
@Image Boisko zweryfikuje, kto ma lepszą kadrę
1
@Firestone jeszcze akceptacji ligi nie mamy. Myślę że będzie ok, ale jednak to La Liga
0
@Derean spokojnie, kupią.
0
@michal26 on jest Lewym obrońcom, nie prawym
0
@Lionel_Messi10 to nadal tylko sport
0
@Maviux obyś się nie zdziwił co do kwoty
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@barcanawieki niech ściągną sponsorów, którzy za to zapłacą to spoko.
2
@GadulkiGembulki_FCB jak go Alemany wyciągnie za 60mln. To powiemy top
8
@Sysia11 czyli Erica, Kessie, Chrie itd też za darmo oddawajmy. A co tam. Dlaczego lewy nie odszedł za darmo, przyszedł za darmo, historie ma, zasłużył prawda? Istny debilizm, rozumiem ludzi których nikt nie chce, ale nie Depay
2
@JohnnyBarca dla mnie to chore jeśli się okaże, że Depay odejdzie za free.
0
@Jakchcesz słyszałeś kiedyś by piłkarz miał taką klauzulę? Słyszałeś o takim przypadku?
1
@PatrykBarcelona ale przyszedł, za darmo nie grał. Ma kontrakt, przestańmy się frajerzyc.
0
@kuz czym zasłużył? Kontrakt to kontrakt. Niech zostaje, ma rok kontraktu, albo dać zapis 30% od sprzedaży następnej, na nim musimy coś zarobić
1
@JohnnyBarca normalnie wpierw się sprzedaje, a nie kupuje. Ale co my tam wiemy.
0
@barcelonaLM nie ma czegoś takiego jak nie będziemy utrudnia, jak taki zapis miałby wyglądać? wtedy umowa byłaby na rok, a nie dwa.
0
@szkutnik91 Jeśli Alemany nic tu nie zarobi to będzie frajerstwo dekady. Depay przyszedł za darmo, ma 6 baniek pensji, co z tego że gdzie indziej miał lepsze propozycje. 2 lata podpisał
0
@Jakchcesz bo to dobry piłkarz. Niech zostaje. Przestańmy się szmacić w sprzedaży. Chcę za darmo to przedłużyć o rok i wypożyczyć. Nie mamy 100% pewności że projekt Xaviego wypali
1
@Laksiu87 taki nadmiar że pitolimy o Silve o tym że musimy.