1

@Dawidfcb1998 a jak nie? I co wielkiego zagrał? Asysty jakieś? Bramki?

1

@!34RC3!_0N4 Dupe zawracasz to się dziwisz. Idź nowe kup to będziesz mieć fv

1

@Gronek ta Tusk 9 lat temu sprzedał, ale z klauzula zapadalności 9 lat później

2

@Cule1234 A Depay za 0. :)

0

@Pawel13sz Jakoś musimy przeżyć. Azpi 34 lata, jakoś tak obojętny mi ten transfer.

2

Komentarz usunięty

2

@Pawel13sz nikomu tak dobrze jak jemu te Hollywood pasuje. Zniknie piłkarsko w rok

1

@barcanawieki na razie wyją tylko dziennikarze sportu. Trzeba poczekać na lepsze źródła

0

Przychody 1,3mld, chyba że te dźwignie już wliczają w to. Ciekawe jakie miejsca mają zaplanowane w budżecie. Tzn która runda lm i miejsce ll

0

@Lionel_Messi10 news pod negocjacje wypychania piłkarzy, że my nic nie musimy :)

0

@Suzu sranie w banie. Kacapom by od razu Ukrainę podarował

1

@Image Boisko zweryfikuje, kto ma lepszą kadrę

1

@Firestone jeszcze akceptacji ligi nie mamy. Myślę że będzie ok, ale jednak to La Liga

0

@Derean spokojnie, kupią.

0

@michal26 on jest Lewym obrońcom, nie prawym

0

@Lionel_Messi10 to nadal tylko sport

0

@Maviux obyś się nie zdziwił co do kwoty

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@barcanawieki niech ściągną sponsorów, którzy za to zapłacą to spoko.

2

@GadulkiGembulki_FCB jak go Alemany wyciągnie za 60mln. To powiemy top

8

@Sysia11 czyli Erica, Kessie, Chrie itd też za darmo oddawajmy. A co tam. Dlaczego lewy nie odszedł za darmo, przyszedł za darmo, historie ma, zasłużył prawda? Istny debilizm, rozumiem ludzi których nikt nie chce, ale nie Depay

2

@JohnnyBarca dla mnie to chore jeśli się okaże, że Depay odejdzie za free.

0

@Jakchcesz słyszałeś kiedyś by piłkarz miał taką klauzulę? Słyszałeś o takim przypadku?

1

@PatrykBarcelona ale przyszedł, za darmo nie grał. Ma kontrakt, przestańmy się frajerzyc.

0

@kuz czym zasłużył? Kontrakt to kontrakt. Niech zostaje, ma rok kontraktu, albo dać zapis 30% od sprzedaży następnej, na nim musimy coś zarobić

1

@JohnnyBarca normalnie wpierw się sprzedaje, a nie kupuje. Ale co my tam wiemy.

0

@barcelonaLM nie ma czegoś takiego jak nie będziemy utrudnia, jak taki zapis miałby wyglądać? wtedy umowa byłaby na rok, a nie dwa.

0

@szkutnik91 Jeśli Alemany nic tu nie zarobi to będzie frajerstwo dekady. Depay przyszedł za darmo, ma 6 baniek pensji, co z tego że gdzie indziej miał lepsze propozycje. 2 lata podpisał

0

@Jakchcesz bo to dobry piłkarz. Niech zostaje. Przestańmy się szmacić w sprzedaży. Chcę za darmo to przedłużyć o rok i wypożyczyć. Nie mamy 100% pewności że projekt Xaviego wypali

1

@Laksiu87 taki nadmiar że pitolimy o Silve o tym że musimy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?