tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rewolucja123 właśnie tego nie pojmuje, mógłby tu napisać Bob Dylan o Barcie i też uwierzą, sport, MD udowodnili ze 99% u nich to fake, ale ludzie i tak się nakręcają wszystkim co wrzuca. Ba, oceniają, wyzywają itd
0
@MesQueUnClub96 no to poczytajcie kolegę wyżej. Długo nie trzeba było czekać. @Striker
6
Dopiero co Pique jechano tu jak szmaciarza. Teraz Bozyszcze tłumów :) Nawet nie chodzi o Prywatne problemy, ale ze Amigos itd. :)
Tylko z ostatnich dwóch dni wiem już ze:
- Pique wielki Barcelonczyk, jeszcze wczoraj był do wywalenia bo stary kapeć i menel.
- Ansu wywalić bo się nie nadaje, przedwczoraj wielki piłkarz przyszlosci
- FDJ jest świetny, przedwczoraj drewno.
Poczekam chwilę jak to się za zmieni :)
2
Dzień bez afer w naszym klubie jest dniem straconym. Ile to już trwa? Od 15 lat co roku słyszymy wały, sądy, sprawy. Chyba nie doczekamy się czystych czasów. Obecny zarząd też kombinuje jak może, zamiary ok, ale kombinacje okrutne.
1
@Lisek a właśnie, była ta akcja z tym piłkarzem. Chyba jeden sezon był
1
@kubix05 oj płakałem wtedy jako dziecko
0
@Emhyr słuchanie tych dziennikarzy to jak słuchanie ekspertów od Bukmacherki. Czasem każdemu coś wpadnie
2
@domin682 jak gra z Pedrim to moim zdaniem trochę słabiej wtedy wygląda
1
@Pawel13sz wszyscy nas dymają. Taki grajek z rocznym kontraktem za free
0
@Emhyr to ściek Bartka. Nic prawdziwego nie podają
10
Dobre miesjce dla niego na rozwój.
2
@DIPENNN a znasz szczegóły ? Bo ja nie. Agent pewnie chciał kasy wytargać jak najwieksza, po to jest. Zreszta skończył się kontrakt i miał prawo decydować co chce. Nie trzeba go obrażać
1
@kynio302 Ja bym chyba internet wyłączył
14
@DIPENNN "kontrakt tego glupka" takich kibiców nam nie trzeba. Takich przygłupich jak ty
1
Jakie orgazmy na portalach PL. Jedno jest pewne kibice RM tam nie zaglądają po meczach Barcy :D
1
@jacobFCB Mam to samo. Jechali po mnie strasznie. A teraz nagle Wywalić Fatiego bo Dembele cudowny jednak jest. Tak teraz jest, ale będzie miał swoje słabsze momenty również. Ani Fatiego ani Dembele nie skreślać bo maja naturalny talent. U Fatiego musi przyjść czas, a zaskoczy ponownie
1
@Sergio_Devils Araujo dziś kilka razy elektryczny. Eric jakby z 40 lat już grał w obronie. Bardzo pewnie gra ostatnio
0
@Emhyr Za 3.2.1 po co nam Leo, blablablabla
0
@masq Leo tez? Bo nie uwierzę :D
0
@PanAgenda2030 No patrz a z Chelsea zdobył i to LM.
0
@Toretto a my chcemy się pokazywać całkiem nieźle czy chcemy zdobywać trofea?
0
@Cule1234 odejdzie moim zdaniem.
4
Po komentarzach to widzę, że la Bamba ma nowego piłkarza do hejtu . - FATI.
FDJ dobry mecz, przemilczane.
Fati grał lepiej gdy miał Lewego obok siebie, jak wszedł Depay jakoś to padło, Holender chce być wszędzie i nigdzie. Nie ułatwia gry pozostałym.
Ale w ataku mamy kim grać o Fatiego się nie boję, niech się uczy przy doświadczonych piłkarzach.
Minusy to elektryczny Alba, mam nadzieję że Marcos przyjdzie bo wygląda to po tej stronie poprostu słabo. Po drugiej nie dużo lepiej tam też mamy problem. Czy Dest odpali, nie mam pojęcia.
Mecz się fajnie oglądalo, ale większość meczy gdy przeciwnik gra otwarta piłkę dla nas są przyjemne. Za tydzień pierwsze schody, a mecz z City mimo iż towarzyski też sporo pokaże jak wyglądamy na tle Europy. Ale to będzie świetny sezon.
0
@!34RC3!_0N4 nie, zdecydowanie nie.
3
@Pampek1994 Musi poprawić najważniejszy, a zarazem najtrudniejszy element, podanie. Wszystko ładnie a później na Semedo podanie zawsze do rywala
0
@FCBeSeM Hiszpanie są na urlopach w Sierpniu
1
@MrPGG Miło sobie tak w internecie kulturalnie pogadać
0
@franegpro Jutub będzie 19.30
0
@Suzu Tak to jest jak masz w ch.. siana i możesz sobie robić co chcesz. Powinien zrozumieć ze nikt tu go nie chce, ale twardo stoi na swoim
1
Jak to Manu z takim składem jest na szczycie list płacowych to ja nie wiem. 30% piłkarzy to ja nawet nie znam.