2

@takisobiektos Wygrał ostatnio z Djoko, wygrał z Kyrgiosem, jest top 10. Tak może nie jest to 1-ka jak Iga, ale on gra w czasach gdzie w męskim tenisie są kozacy. Iga kogo ma za rywalki w TOP 10? Oczywiście to czysta teoria, a nie hejt, ale Iga w czasach Radwanskiej była by na podobnym poziomie co Radwańska

0

@michal26 U Depaya problem jest taki, że on nie jest przyklejony do 1 pozycji. Ani to 9-tka, ani skrzydłowy. Jak wchodzi to robi spore zamieszanie bo gra i w Pomocy i na szpicy i na skrzydle. Umiejętności ma, ale moim zdaniem on nie pasuje do nas.

4

@Oskar00 I z taka pomocą zdobył LL, PK, półfinał LM przegrywając 1 mecz. Dodatkowo przegrał 1 ostatni mecz w LL.

3

@takisobiektos I w mediach cisza. Tzn, gdzieś coś ze wygrał, koniec. Tu zreszta też bez echa. Iga po każdym wygranym jakby conajmniej Us Open pocisnęła, przegrywa na bardzo wczesnym etapie 3 turniej, cisza. Taka ciekawostka, mam nadzieje ze Iga wskoczy na lepszy poziom.

0

@tomasz.s94 Było dziś kilka newsowy, że są blisko dogadania

0

@Pedri16Future Umtiti, Brejt nadal są na stronie Ła Ligi, nie oczesz tak porostu nie zarejestrować ich.

0

@Pedri16Future musi ktoś wypaść z pierwszego składu

7



Dzieje się

0

@Firestone Tak obaj to nie poziom, ale dlaczego w takim razie nie piszecie Dest Aut, tylko Roberto

1

@FC1899Barca to sa durnie. Ale chociaż dobre że poszły dymisję a nie wina PO, Rosji, UE i kosmitów

1

@Firestone Ta bo Dest lepiej prezentował się w presezonie. No ale Roberto nazwisko zobowiązuje do jechania

2

@barcanawieki ktoś będzie zarejestrowany bez jednej nogi na to wychodzi

3

@maciar to powiedz mi co zrobiło PO.

2

@Pawel13sz liczą na odejścia, Depay, Martin, Umtiti itd

0

@meteo100 nasi powiedzą ze to TUSK w nocy się skradł i zbił termometr. W ukryciu konspira z Niemcami oczywiście

1

@AllBundy BCAA, vit c przed snem po chlaniu i 2 litry wody

0

@arasz1819 Sprzedaje to kumplowi, który wczesniej poreczał, co pokazuje, że jest to zrobione na siłę. Obyśmy po latach nie słyszeli jak o Bartku, tego wszystkim życze

1

Ale wał. Znaleźli na szybko firme, która to wykupiła, bo poprzedni sie wycofali.

0

@draxidox A ok, tak tylko odebrałem. :)

0

@draxidox Mam wrazenie ze co tydzien piszesz o pracy, ze nie chce sie pracowac, ze szef zly, ze to i tamto. Najwazniejsza zasada w pracy to chciec w niej pracowac. Zmien ja bo jestes sfrustrowany

0

@Piorun Czas wrócić do poprzedniej taktyki, Iga zaczęła ryzykować na potęgę, i od 3 turniejów słabo się ja ogląda, właśnie przez te auty i siatki.

0

@Lionel_Messi10 Wczoraj mówił, że spokojnie wszystkie beda. Jak zarejestrują to uwierzę

0

@Piorun Brazylijka wygrała prawie 60pkt przy podaniach Swiatek, Tie braek i tak by wygrała moim zdaniem. Tylko zaangażowanie i walka Igi trzymała ja w tym meczu, ale sportowo Brazylijka lepsza, w tym meczu tylko oczywiście. 9 podwójnych błędów przy swoim serwisie to też jakiś ewenement

1

Iga do domu niestety. I to bardzo szybko w kolejnym turnieju, walczyła, ale Brazylijka była lepsza to trzeba przyznać

1

Meczowa broniona, gramy dalej :D

1

@macio_944 Chcą być bardziej swieci od Papieża.

0

Hubi wygrywa, brawa.

1

@adi7adi8 Dziś ciężko się ogląda Igę,wiec fakt, wiary mi brak. Ale za to trzymam za nią kciuki by to jednak wygrała.

0

@J4no A masz pewnosczew umowach nie ma info ze musimy?

1

@Darkin FDJ wypadnie niechcący z okna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?