tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@takisobiektos Wygrał ostatnio z Djoko, wygrał z Kyrgiosem, jest top 10. Tak może nie jest to 1-ka jak Iga, ale on gra w czasach gdzie w męskim tenisie są kozacy. Iga kogo ma za rywalki w TOP 10? Oczywiście to czysta teoria, a nie hejt, ale Iga w czasach Radwanskiej była by na podobnym poziomie co Radwańska
0
@michal26 U Depaya problem jest taki, że on nie jest przyklejony do 1 pozycji. Ani to 9-tka, ani skrzydłowy. Jak wchodzi to robi spore zamieszanie bo gra i w Pomocy i na szpicy i na skrzydle. Umiejętności ma, ale moim zdaniem on nie pasuje do nas.
4
@Oskar00 I z taka pomocą zdobył LL, PK, półfinał LM przegrywając 1 mecz. Dodatkowo przegrał 1 ostatni mecz w LL.
3
@takisobiektos I w mediach cisza. Tzn, gdzieś coś ze wygrał, koniec. Tu zreszta też bez echa. Iga po każdym wygranym jakby conajmniej Us Open pocisnęła, przegrywa na bardzo wczesnym etapie 3 turniej, cisza. Taka ciekawostka, mam nadzieje ze Iga wskoczy na lepszy poziom.
0
@tomasz.s94 Było dziś kilka newsowy, że są blisko dogadania
0
@Pedri16Future Umtiti, Brejt nadal są na stronie Ła Ligi, nie oczesz tak porostu nie zarejestrować ich.
0
@Pedri16Future musi ktoś wypaść z pierwszego składu
7
Dzieje się
0
@Firestone Tak obaj to nie poziom, ale dlaczego w takim razie nie piszecie Dest Aut, tylko Roberto
1
@FC1899Barca to sa durnie. Ale chociaż dobre że poszły dymisję a nie wina PO, Rosji, UE i kosmitów
1
@Firestone Ta bo Dest lepiej prezentował się w presezonie. No ale Roberto nazwisko zobowiązuje do jechania
2
@barcanawieki ktoś będzie zarejestrowany bez jednej nogi na to wychodzi
3
@maciar to powiedz mi co zrobiło PO.
2
@Pawel13sz liczą na odejścia, Depay, Martin, Umtiti itd
0
@meteo100 nasi powiedzą ze to TUSK w nocy się skradł i zbił termometr. W ukryciu konspira z Niemcami oczywiście
1
@AllBundy BCAA, vit c przed snem po chlaniu i 2 litry wody
0
@arasz1819 Sprzedaje to kumplowi, który wczesniej poreczał, co pokazuje, że jest to zrobione na siłę. Obyśmy po latach nie słyszeli jak o Bartku, tego wszystkim życze
1
Ale wał. Znaleźli na szybko firme, która to wykupiła, bo poprzedni sie wycofali.
0
@draxidox A ok, tak tylko odebrałem. :)
0
@draxidox Mam wrazenie ze co tydzien piszesz o pracy, ze nie chce sie pracowac, ze szef zly, ze to i tamto. Najwazniejsza zasada w pracy to chciec w niej pracowac. Zmien ja bo jestes sfrustrowany
0
@Piorun Czas wrócić do poprzedniej taktyki, Iga zaczęła ryzykować na potęgę, i od 3 turniejów słabo się ja ogląda, właśnie przez te auty i siatki.
0
@Lionel_Messi10 Wczoraj mówił, że spokojnie wszystkie beda. Jak zarejestrują to uwierzę
0
@Piorun Brazylijka wygrała prawie 60pkt przy podaniach Swiatek, Tie braek i tak by wygrała moim zdaniem. Tylko zaangażowanie i walka Igi trzymała ja w tym meczu, ale sportowo Brazylijka lepsza, w tym meczu tylko oczywiście. 9 podwójnych błędów przy swoim serwisie to też jakiś ewenement
1
Iga do domu niestety. I to bardzo szybko w kolejnym turnieju, walczyła, ale Brazylijka była lepsza to trzeba przyznać
1
Meczowa broniona, gramy dalej :D
1
@macio_944 Chcą być bardziej swieci od Papieża.
0
Hubi wygrywa, brawa.
1
@adi7adi8 Dziś ciężko się ogląda Igę,wiec fakt, wiary mi brak. Ale za to trzymam za nią kciuki by to jednak wygrała.
0
@J4no A masz pewnosczew umowach nie ma info ze musimy?
1
@Darkin FDJ wypadnie niechcący z okna