tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pawel13sz ale przed czy po rejestracji wszystkich?
5
Ci z Islandii mają wolne jutro, czy do roboty?
0
@PatrykBarca jeszcze nie podpisał
25
Widać mega chciał do Barcy. Normalnie tak chciał że o dwa lata kontrakt do emerytury przedluzyl:)
1
@Messibestplayerintheworld tak bardzo chce dołączyć, że aż musi przedłużyć o dwa lata.
0
@ViscaelBarca2007 I to jest transfer za 80 baniek, A nie Silva ch.. Wie po co
0
@tristan87 w Madrycie byłby cały na biało, a nie na bordowo. Słaba prezentacja, Dudek z odleżynami na dupsku miał lepsza
1
@Stagiryta widać że nie wiesz kiedy pępkowe jest.
0
@Don Lucas Niemcy też zrezygnowali z Atomowek, ale sytuacja się zmieniła. Tak jak u nas gospodarka dostaje wpierdziel, więc warto pomoc przedsiębiorca
6
@FCB24 no ale przecież nie jesteś na 36 meczach w sezonie, live, chyba że mieszkasz w Barcelonie Więc wtedy opcja spoko.
0
@FrankiedeJongTOP po jaki ch. Zakładacie te kolejne konta. Trol będzie trolem bez względu na nick.
0
@Messibestplayerintheworld to sport. Oni wrzucają newsy tylko pod publikę, więc nie musi to być prawda. Zwykły strzał dziennikarski
12
@pt9 w presezonie Eric najlepszy. No ale pewnie wzrost ci przeszkadza
0
@Lionel_Messi10 no a na który mają być zarejestrowane?
0
No to faktycznie kompletnie inne tłumaczenie niż u barcainfo.
0
@Striker a ok, dzięki za wyjaśnienie
1
@mateusz1989VeB no ale z tą kasą to pięknie nas wyjsnil. Ale i pokazał o co mu chodzi. Kasa, kasa
3
@Kgorecki2500 takie Węgry, powiedzą nie. Rozumiem że wszyscy muszą?
0
@ChampionLW przez chwilę to może wypłynąć jeszcze więcej.
5
@FrankiedeJongTOP przecież on złamał nogę. A w styczniu był u nas. Więc jak miał grać?
4
@Bzyczekk to jest nagrane
0
@Criss18Barca dokładnie i musisz wypłacić całość
0
@Bobo25 trol będzie trolem. Nie ma co strzępić ryja
1
@AV0CAD0 no tak 3tys zł vs 10 tys. E tam bez różnicy
0
@Criss18Barca może odejść 2023 ale jak wypłacimy sianko do 2025.
0
@Lionel_Messi10 poprzedni sezon był naszym najlepszym obrońcom. Czy młodziki go wygryza czas pokaże.
0
Moim zdaniem oni cały czas liczą ze FDJ odejdzie. Mówi się ze zwolni 30 baniek w wynagrodzeniach. A że FDJ się upiera to idą po plan B. Pamiętajcie że też chcemy pozbyć się piłkarzy, to też może być gierka by pokazać że nie mamy siana na odszkodowania itd. Dla mnie to gierka Alemanyego
3
@Kondziubarca takie wspaniałe że piłkarzy nie można zarejestrować :)
1
@Pawel13sz Ney talentem, możliwościami tak, ale głowa powoduje że nie
0
@cules100pro wejście jest za free, więc jest szansa na full. A najważniejsze że full bólu dupska będzie u Bońka, Dudka, Borka itd