0

@Uukasz_93 a później my się zainteresujemy za 80mln w górę. Świetnie się go oglądało w lm

0

@Sysia11 kupił czapkę na rynku, a że tańsza była Barcy to ma Barcy

0

@masq chyba pierwszy raz się zgadzam z tobą.

0

@Suzu bycie lepszym za 80 baniek. Średnio to widzę

0

@Janiama chyba jednak nie wróciła

0

@Litman po pierwsze brutto, po drugie Umtiti ma rozłożona pensje, nie ma 16 brutto za sezon

0

To jest ta niby lekka obciera, a koleś na 3 tyg. Wypadł.

0

@Suzu Już nie jeden był taki co miał dać wiele.

0

@Sulimo wg.Marka wszystko jest bardzo dobrze.

1

Nadal to szczyl, a nie dorosły trener wielkiego klubu. Sporo się musi nauczyć

1

80 baniek za Silve, jakoś tak nie do końca chciałbym znowu wielo milionowe transfery. Wzmocnić skrzydła obrony i zobaczyć przez sezon co maszyna potrzebuje jeszcze.

8

@Suzu Szczerze ja tam bym chciał by został. Nie zdziwiłbym się jakby to Ferran za rok wyleciał.

3

@ranger3120 kupujcie normalnie to problemu nie będzie. Producenci specjalnie ograniczają bo ludzie jak jebn. Się rzucają. Wystarczy kupować mniej, a sami ceny obniża

1

@Kz1234 Bo był, Xavi zmienił los Kounde.

2

@martin3131 a powodem od 3 lat wysłania Pique jest co? Oprócz tego że bez niego nie byłoby PK Za Koemana, a i nie mam pewności drugiego miejsca w poprzednim sezonie

2

@HypeR no to masz przejeb. Powodzenia :) bardzo Ci się przyda

0

@Sawik_10 a co Nico, Pjanic dorówna tym co wymieniłeś?

4

@doc ściek dziennikarski z MD czy tam sportu zero wiarygodności

0

@Uukasz_93 dlatego i z naszymi transferami trzeba poczekać. Sezon pokaże

1

@tomek8756 Jestem teraz na wakacjach z synem . Nie wyobrażam sobie teraz patrząc na niego co rodzice czują i jak mają to przeżyć.

1

@P33ck Tottenham 700? Chyba że Kane wyceniają na 300

0

@doc MD, sport, Sery itd to plotki a nie info z źródła

0

@DonAndres*8 Białoruś, Rosja uwielbiają prowokacje. Wrzuca ci ze sklep okradles lub kogoś pobiłeś itd.

0

@JaMPSZ zamysł jest prosty, osoby które są za Konfa w 2 turze nie poszli głosować, no bo na PO ręka uschnie.

6

@Azi to wybierz Konfe. Nikt nie powinien mieć pełnej władzy ani po ani pis. Dlatego trzeba było mieć kontrolę w postaci prezydenta, ale wy dumnie wolicie nic nie zrobić. To polityka, a w polityce każdy kradnie, wazne by z hamulcem. @Hubsao mial zagłosować tak by jedne ugrupowanie nie miało całego kraju w swoich lapach

8

@Azi no to mi ciebie nie żal. Bo dałeś partii obecnej pełna kontrolę wszystkiego.

8

@Azi A przypomnij mordko na kogo głosowałeś w wyborach prezydenckich. Tych ostatnich w drugiej turze?

2

Bośnia jest blisko Chorwacji, może jednak Pjanic niech zostanie to LM wytargamy?

3

@RoberDzik w konfederaxji jest znacznie więcej opcji Rosyjskich nie tylko tych dwóch panów.

27

@Suzu tak jak Jovica, Bale itd :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?